Sun. May 22nd, 2022
avustralya,-gamescom'un-ortak-ulkesi-oldu

yazan Vanessa Beyer,28 Nisan 2022

Dünyanın en büyük video oyunu ve bilgisayar fuarı olan gamescom’un vefatından sonra nihayet bu yıl Köln sergi salonlarında tekrar yer alabilir. Organizatör, video oyunu– Verband der Deutschen Games-Branche e. V., Avustralya’nın ilk kez şuradan resmi ortak ülke olacağını duyuruyor. ile18 ağustos tahmini olayları olacaktır. Avustralya böylece en büyük ortak standa ve Avrupa’nın oyun endüstrisi için lider iş platformunda tüm federal eyaletlerden yeni ürünler sunma fırsatına sahiptir. Partner ülkenin stantlarına ek olarak, gamescom ziyaretçileri bazı canlı etkinlikleri dört gözle bekleyebilirler. © superanton/Pixabay

İki yıl sonra geri dönüş

Passaway gamescom korona pandemisi nedeniyle iki yıldır iptal edilmişti. Bıçakların dijital formatları bir yedek bıçak sağladı, ancak şimdi tüm sektör 498 üzerinde geri dönüşü dört gözle bekliyor. . m2 sergi alanı. Alanın çoğu Avustralya oyun endüstrisine sunulacak. Avustralya’nın eyaletleri gamescom’un gördüğü en büyük ortak ulusal standı düzenliyor. Siyasi temsilciler bile bekleniyor.

Down Under için muazzam genişleme potansiyeli Resmi bir ortak ülke olarak, çok sayıda Avustralyalı şirket de çalışmalarını sunacak. Down Under’da bunlar, endüstrinin büyüme ve genişleme potansiyelini desteklemek için hükümet tarafından bile sübvanse edilmektedir. İş alanındaki Avustralya pavyonu, Avustralya’nın oyun endüstrisinin çeşitliliğini temsil eden çok çeşitli şirketlere ev sahipliği yapacak. Bu aynı zamanda sektördeki tanınmış büyük isimlerin yanı sıra indie ve start-up stüdyolarının varlığını da içeriyor.

Neden Avustralya? Bir basın bülteninde, video oyununun organizatörleri– Verband der Deutschen Games-Branche e. V, Koelnmesse ve Etkileşimli Oyunlar ve Eğlence Derneği (IGEA), neden seçimin Avustralya’dan düştüğünü, hızla büyüyen geliştirme sektörüyle, bağımsız ve mobil geliştirme stüdyolarıyla Her eyalet. Down Under’dan oyunlar şu anda küresel bir izleyici kitlesini baş döndürücü bir hızla fethediyor. Ayrıca vefatın Avustralya’yı pass away gamescom için mükemmel bir ortak haline getireceği de belirtildi 2019.

Zaten ortak ülke nedir? Passaway gamescom, her etkinlik yılında, bir ülkeye, oyun endüstrisindeki tüm yeniliklerini ve çeşitli firmalara fuarda özel bir ortak stantta sunma fırsatı veriyor. Kısa liste düzenli olarak oyun endüstrisinin en hızlı büyüdüğü ülkeleri içermektedir En son olarak Hollanda, İspanya, Kanada ve Türkiye Büyük Britanya ortak ülke olarak atanmıştır. Ne yazık ki, passaway gamescom’un yalnızca dijital olarak gerçekleştiği önceki iki yılda bu ödül başarısız oldu.

Avustralya’nın oyun ortamı gelişiyor Ortaklığın satın alınmasıyla Avustralya, geleceği parlak bir oyun ülkesi olarak rolünün hakkını veriyor. Avustralya İletişim, Kentsel Altyapı, Şehirler ve Sanat Bakanı Sayın Paul Fletcher, Başkan Morrison çevresindeki hükümetin benzersiz vergi indirimleriyle Avustralya oyun sektörünü desteklediğini belirtti. Oyun geliştiricileri de sadece hibelerle uğraşmazlar. Uygun şirketler 30 yüzde vergi indirimi alırlar

” Avustralya, Avrupa oyun endüstrisi ile yakından bağlantılıdır ve harika bir ortak ülkedir. Pass away gamescom için2019 Asya-Pasifik bölgesindeki Avustralya gibi, Avrupa — ve özellikle Almanya — önemli bir Oyun endüstrisi için bir merkez ve oyunlar için hızla büyüyen bir yer. Avustralya ve Avrupa arasındaki yakın işbirliği de bu olumlu gelişmeyi destekleyecektir. Hem gamescom hem de gamescom asya bunun için mükemmel etkinlikler”– Felix Falk, Genel Müdür, video oyunu– Alman Oyun Endüstrisi Derneği e. V, gamescom.com’dan basın bilgileri

gamescom’un ziyaretçileri ) bir sonrakini bekleyebilir Gamescom’un ziyaretçileri Avustralya’daki büyük ortak standın yanı sıra tabii ki diğer birçok önemli olayı da sabırsızlıkla bekleyebilirler. Eğlence alanı, iş alanı ve cosplay, retro ve indie hayranları için alanlar olacak mı? Gamescom şovlarını, başlangıçtaki Açılış Gecesi Canlı ile birlikte, hem sitede hem de çok sayıda akış bağlamında sektördeki tüm yenilikleri vaat ediyor. Ayrıca tüm gamescom kanallarında etkileşimli görevler ve uluslararası içerik oluşturucular ve medya ortaklarıyla çok sayıda iş birliği var.

Henüz bilet yok Gamescom, bu yıl kesinlikle yine çok sayıda ziyaretçi çekecek. 2019 yılında . Sektörün yeniliklerini keşfetmek için Köln’e oyun tutkunları da 498 katılımcılara büyük bir uluslararası ilgi beklemektedir. Yaz aylarında gamescom’u dört gözle bekleyen ve hemen bir bilet almak isteyen herkes sabırlı olmalıdır. Şu anda popüler fuar için uygun bilet bulunmamaktadır. Vefat olduğunda, vefat biletleri gamescom web sitesinden satın alınabilir.

Şurada498 Ağustos’ta başlıyor! Organizatör uluslararası ziyaretçiler için VISA desteği bile sunuyor. Konaklama seçenekleri de web sitesinde bulunabilir. Açılış Gecesi Live dışında, henüz sabit bir program yok. Ancak, Ağustos gamescom’un açılış günü, Ticari ziyaretçilerin ve medyanın

işareti tam olacak Benzer gönderiler 117105 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.