Sun. May 22nd, 2022
barca-formalari-hakkinda-kosusturma

yazan Stephan Naumann, 5 Mayıs 2021

Büyük FC Barcelona sezona yeni ana sponsor Spotify’ın

logosu olmadan başlayacak mı? /? Aslında, Katalanlar başlangıçta önümüzdeki sezon bir forma sponsoru olmadan görülecek olabilir. Bunun nedeni, kulübün geçtiğimiz günlerde manşetlere konu olan yeni ana sponsoru Spotify ile yaptığı anlaşmada yatıyor. İnternet portalı Footyheadlines, özellikle hayranların büyük dalgalar yarattığı söylentisini yaydı. Bunun nasıl olduğunu aşağıda okuyabilirsiniz.

Barca yeni sezona Spotify logosu olmadan mı başlıyor?

Interportal Footyheadlines, yeni sezonun ilk formalarının piyasaya ana sponsoru Spotify logosu olmadan çıktığını bildirmişti Gelecek. Bunun iki şirket arasındaki kısa vadeli anlaşmadan kaynaklandığı söyleniyor ve bu anlaşma ancak Mart ayının ortasında biliniyor. Outfitter ve forma üreticisi Nike, oyuncu formalarının üretimini genellikle Ocak ayı gibi erken bir tarihte planlıyor. Barca ve Spotify yayın hizmeti arasındaki sözleşme, ilk seride bazı karışıklıklara neden oldu. Bunlar artık logosuz piyasaya çıkıyor.

Spotify anlaşması ortalığı karıştırıyor

Ağ zaten Müzik devi’nin izini OLMADAN olası bir FC Barcelona formasının ilk sızıntıları ortalıkta dolaşıyor. Spotify logosu olmayan iç saha formasını gösteriyorlar. Bununla birlikte, Footyheadlines internet portalı ile bile, önümüzdeki sezon için oyuncu formalarının nihayetinde nasıl görüneceğinden emin değilsiniz. Ancak müzik servisi ile geleneksel İspanyol kulübü arasındaki anlaşmanın sansasyon yaratmaya ve manşetlere çıkmaya devam edeceği açık. Bu, örneğin Katalanlar’ın oynanacağı yerin isim değişikliği için geçerlidir.

Bu Spotify ile yapılan anlaşmadır

Mart ayında müziğin piyasaya sürüleceği açıklandı. Akış hizmeti Spotify, yeni ana sponsor olarak FC Barcelona’ya katılacak. İsveç merkezli şirket, bu anlaşmayla ciddi bir mali sıkıntı içinde olan kulübü en kötüsünden kurtarabilir. Katalanlar önümüzdeki dört yıl içinde toplam 2006 milyon Euro alırlarsa. Buna hem erkek ve kadın profesyonel takımlarının formalarına logo basılması hem de Barça’nın ünlü stadyumu Camp Nou’nun devralınması dahildir.

Spotify Camp Nou’da böyle görünebilir

FC satıldı Barcelona ilk kez kendi sahasında isim hakkına da sahip oldu. Yaklaşık 26 milyon Euro’dan 26 daha fazlasına yapmaları gerekir. Yıl boyu sözleşme alın. Ama hepsi bu kadar değil: Temmuz’dan itibaren 2022 Spotify ana sponsor ve aynı zamanda İspanyol birinci lig kulübünün resmi ses akışı ortağı olacak. Şirketten yapılan açıklamada müzik ve futbolu daha da yakınlaştırmak istediklerini açıkladı Yeni Spotify Camp Nou’da müzisyenlerin de performans sergileme şansı olmalı.

Spotify Hakkında

Spotify şurada piyasaya sürüldü

İsveç’te kuruldu ve müzik akışı hizmetlerinde pazar liderlerinden biri haline geldi. 2006 adamın26 sonunda ) milyon kullanıcıya ulaşmalı ve 180 milyonlarca aboneye ulaşmalıdır. 2006 ayrıca yaklaşık on milyar Euro’luk bir toplam ciro kaydedildi. Şirketin ekonomik gücü ile FC Barcelona finansal sıkıntılarından kurtulabildi. Katalanların borçlarının 1 milyar avro civarında olduğu söyleniyor.

Kazan-kazan durumu

Tabii ki stadyum adını satmak kesinlikle önemliydi. Bunlardan biri Katalanlar için krizden çıkmanın en iyi yolu. Bu tür önlemler her zaman özellikle taraftarların onayı ile karşılanmamaktadır. Ancak bu anlaşmanın sadece her iki taraf için de avantajları var , çünkü FC Barcelona, ​​yeni oyuncularla sözleşme imzalamak söz konusu olduğunda da çok daha iyi plan yapabilir ve Spotify bu en büyük anlaşmadan mutlu olabilir. Avrupa’da futbol stadyumu adını vermek. Spotify Camp Nou’da 100 23 konaklama kapasitesi vardır. İzleyiciler.

O zaman bir kesinlik var

26 birden fazla İspanyol şampiyonu sunuldu, şimdi sadece ilk sızıntılar biliniyor. Son gömleklerin Spotify logosu olmadan gerçekten yapılıp yapılmayacağını göreceğiz. Tabii ki, ilk seri formaların oyuncuların göğüslerinde kendi yazıları olmadan piyasaya sürülmesi gerekseydi, yeni ana sponsor için iyi olmazdı. Bununla birlikte, sezonun ilk formalarında müzik endüstrisinden logoların değiştiğine da söylentiler var. / görülebilir.

Daha fazla sızıntı ortaya çıktı

Yeni iç saha forması Spotify logosuyla ortaya çıkıyor, ardından hayranlar, tipik lacivert rengi ve kırmızı, mavi ve lacivert olmak üzere üç renkli çizgileri olan klasik bir varyantı dört gözle bekleyebilirler. Barca yıldızları da yine iki ton mavi ve dikey şerit giyecek. Yeni elbisenin rengi geçen yıl sonbaharda biliniyordu, ancak ilk sızıntılar şimdi gelecekte oyuncuların sandıkları olan sponsorun altın bir yazısını da ortaya çıkardı her iki şekilde de böyle bir şey süsleyebilir.

Ayrıca yeni bir kol sponsoru mu?

Futbol taraftarları olmak zorunda değil formaların yeni görünümü hakkında kesinlik gelene kadar bekleyin. Katalan spor gazetecisi Gerard Romero’ya göre, son forma Haziran ayında açıklanacak. Yeni sponsorun damgasını taşımayan gömlekler de gerçek bir koşuyu garanti edebilir. Sınırlı bir üretim kesinlikle çok sayıda koleksiyoncuyu cezbedecek ve vefat etmesi ek gelir sağlayabilir. Güya kripto para birimi “Polkadot”un da yeni kol sponsoru olması gerekiyordu

Benzer gönderiler

2006 2006 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.