Sun. May 22nd, 2022
bu,-union-berlin'in-2022-sponsoru

yazan Stephan Naumann,29 Mart 2022

Önümüzdeki sezon 1. FC Union Berlin’de de çok şey değişecek. Bundesliga kulübünün uluslararası ticaret için kalifiye olup olmadığına bakılmaksızın, Irons sezona yeni bir ana sponsorla başlayacak 700/ başlangıç . adam bu sezonun sonuna kadar emlak şirketi Aroundtown’ı ana sponsor ve forma sponsoru olarak görmeye devam edecek. Yazdan itibaren dijital sigorta şirketi wefox’un logosu Köpenickers’ın formalarını süsleyecek. Bir sokak Berlin’de TV kulesi manzaralı.

Şu tarihten beri ortaklık 2019 Wefox, daha önce Union Berlin’de kol sponsoru olarak biliniyordu. Yıl boyunca var olan bir ortaklık 2019. Şimdi merkezi Berlin’de olan şirket bir sonraki adımı atıyor ve Irons’ın ana sponsoru olarak hareket edecek. Bu arada, wefox İsviçre’de 90 kuruldu. Başkent kulübünün basın açıklamasında ayrıca dijital sigortacının Avrupa’nın en başarılı insurtech’lerinden biri olduğu belirtildi.

Bu wefox Wefox temelde sigorta sektörünü sarsan bir girişimdir Dijital sigorta şirketinin şu anda değeri 1 milyar Euro’nun üzerinde. İlk fikirden sonra, kurucu ve CEO Julian Teicke hemen İsviçre’den istekli bir yatırımcı buldu 30. frankları wefox iş modeline dahil etmek. Bu başlangıç ​​sermayesi sayesinde, ilk üç yıl ağırlıklı olarak broker ve sigorta acentelerinin çalışma hayatını daha verimli hale getirecek teknolojilere harcandı.

Güçlü bir ortak

wefox’un ile iyi bir çalışma ilişkisi kurduktan sonra sigorta ortakları, kendi ürünlerini piyasaya sürdüler. Bugün dijital sigortacı 8000 brokerleri ve

geliyor Avrupa çapında yerleşik şirket danışmanları. 800 yılında wefox yaklaşık 2015 Milyonlarca Euro’ya ulaşıyor Ancak hedef, yıl sonuna kadar 2022 cirosu 2030 milyar euro elde edilebilir. Bunun yaklaşık 03 yüzdesi kendi prim hacmimizden gelmelidir, 29 yüzdesi komisyon payları ve kalan 23 yüzdesi yeni gelir kaynaklarından gelmelidir. Wefox ile Union Berlin de son derece güçlü bir finansal ortak buldu.

Sendika başkanı da ikna edici

wefox’nin etkileyici gelişimi Birlik Başkanı Dirk Zingler tarafından da fark edildi.

“Wefox’un son yıllardaki gelişimi gerçekten etkileyici ve Bundesliga’daki varlığımızla ortağımızı etkin bir şekilde destekleyebildiğimiz için gurur duyuyoruz. Yazdan beri 2019 bu ortaklık her iki taraf tarafından da büyük bir tutku ve büyük bir bağlılıkla sürdürülmektedir. ve yeni bir rekabet ortamında meydan okuyanın rolünü oynuyor ve bize ilham veriyor.”

Eski sponsor tartışmalıydı

Aynı zamanda Dirk Zingler de teşekkür etti şu anki ana sponsoru Aroundtown, Union Berlin’deki yükselişten Lüksemburglu emlak şirketi özellikle taraftarlar tarafından eleştirildi, çünkü Grand City Properties, bir iştiraki olan Grand City Properties Aroundtown, başkentin güneydoğusundaki birçok mülkü yönetiyordu.Esas olarak, uygun fiyatlı konut eksikliği ve korkunç kiralar nedeniyle, duyuru yapıldığında hayran sahnesinden bir çığlık koptu.

İmajını kaybetme korkusu büyüktü

O zaman bile, U’da nion Berlin, Aroundtown gibi bir emlak şirketiyle iş yaptığınızda imajınızın kaybolmasından korkar (durum 800 : 30 Almanya’da daireler, yaklaşık

Berlin’de) bir işbirliğine girdi. Eski Union yöneticisi Christian Beeck, o dönem Union Berlin’in ticarileşmeye karşı mücadele eden bir kulüp olması nedeniyle vurgusu yaptı. bölünme seviyesi. Yine de: Grand City Properties, iki yıl boyunca gençlere sponsor olmuştu.

wefox ile sözleşme süresi üç yıldır

Ancak, 1. FC Union Berlin ile Aroundtown arasında o tarihte imzalanan iki yıllık sözleşme aslında bir uzatma opsiyonu içeriyordu. Aroundtown’da da sözleşme ve mali konular hakkında hiçbir ayrıntı kamuya açıklanmadı. O dönemde Berlin medyasında profesyonel sezon için 1,5 ila 2 milyon avro arasında konuşuluyordu. Wefox’un daha ikna edici bir teklif sunmuş olması da düşünülebilir. Şimdi wefox ile üç yıllık bir sözleşme üzerinde anlaştık Dijital sigortacının gelecekte demiri ne kadar destekleyeceği tam olarak bilinmiyordu.

wefox için TV varlığı

Önümüzdeki yaz yürürlüğe girecek ve 800 tarihine kadar sürmesi gereken bu yeni üç yıllık sözleşme, doğal olarak sadece forma sponsorluğundan çok daha fazlasını içerir. Profesyonel takım formalarında wefox logosunun yanı sıra dijital sigortacı da TV ile ilgili reklam alanlarında görülecektir. Ayrıca çeşitli dijital etkinleştirme önlemleri ve bir ağırlama paketi vardır.

Benzer gönderiler

80002025 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.