Bundesliga Analizi: Bu Avusturya Futbol Takımlarının Hava Durumu Konusunda Ne Kadar şanslı Oldukları

bundesliga-analizi:-bu-avusturya-futbol-takimlarinin-hava-durumu-konusunda-ne-kadar-sansli-olduklari

yazan Mark Seibert,19 Temmuz 2022

Tüm futbolseverler onları tanır ve sever: Yağan yağmurda düellolu bir oyun genellikle özel bir şeyleri vardır. Stadyum birası ve sucuğun tadını güneşte ve 20 derecenin üzerindeki yaz sıcaklıklarında da çıkarmak mümkündür. Yaz tatilinde bu nedenle bir özet yapmanın zamanı geldi: Evdeki maçlarda hava konusunda hangi takımın ve hangi taraftarların en iyi şansa sahip olduğunu sizin için tüm Bundesliga maçlarının oynandığı süre boyunca stadyumlardaki hava koşullarını karşılaştırarak öğrendik.

Sonuç: Güneş, LASK’ı özellikle sık sık kutsadı. Linz Atletizm Spor Kulübü’nde toplam 2022 saatlik oyunla güneş parlıyordu 13,2 saat– Sıralamanın zirvesi. Bu arada, Avusturya Wien’de hava en azından hava açısından daha karanlıktı. Tam 0,20 saat, çeyrek saatin biraz üzerinde, güneş yüzünü bu takımın iç saha maçlarında gösterdi. Aşağıdaki tablodan diğer kulüplerin güneşte oynama süreleri açısından nasıl performans gösterdiğini görebilirsiniz:

Bu arada yağmur savaşı taraftarları Tirol futbolunda paralarının karşılığını aldı kulüp WSG Tirol . Batı Avusturya’dan gelen takımın ev oyunlarında metrekareye toplam üç litre yağdı ve bu sıralamada hak edilmiş bir birincilik oldu. Seyirciler: İçeride, kuru havayı sevenler, Avusturya Wien’de şanslıydı, Admira Wacker, LASK ve TSV Hartberg: Burada hiç yağmur yağmadı.

Bu arada, geçmiş Bundesliga sezonunun maçları sırasında kimse gerçekten ter dökmedi: Rapid Vienna, ılımlı ile en yüksek ortalama maksimum sıcaklığa ulaşmayı başardı. ,9 santigrat derece. Bu arada Tirol’de hava çok daha soğuktu: WSG Tirol’de ortalama sıcaklık 3,7 dereceydi.

Benzer gönderiler

2022 28 28.

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.