Sal. Haz 28th, 2022
equal-esports-initiative,-kadin-oyuncular-ariyor

yazan Barbara Ziegler,23 Haziran 2022 Equal eSports Initiative of Together eSports Player Foundation ve SK Gaming’den ortaklarıyla birlikte Deutsche Telekom, kendi destek programı için daha fazla kadın oyuncu arıyor. League of Legends’daki taahhütün muazzam genişlemesinden sonra, Brawl Stars artık daha fazla kadın ve ikili olmayan oyuncuların arandığı oyunların bir parçası olmalı. Equal eSports Initiative’e profesyonel oyuncuların yanı sıra genç yetenekler de başvurabiliyor. Seçilen kadın oyuncular, performans odaklı bir ortam ve ikili kariyer planlamasında destek alırlar.

Telekom’un Equal eSports Initiative Deutsche Telekom, #equalesports hashtag’i altında uzun süredir genç yetenekleri desteklemeye kendini adamıştır. Özellikle çeşitlilik, sağlık ve dijital eğitim gibi değerler odak noktası olmalı ve herkes tarafından erişilebilir olmalıdır. Cinsiyet, köken, kültür veya sosyal statü ne olursa olsun, katılımcılar desteklenmeli ve teşvik edilmelidir. Bundan önce bile şirket, medya becerilerini uzun vadede aktarmayı amaçlayan #goodmagenta gibi çeşitli girişimler başlatmıştı. Ancak her şeyden önce fırsat eşitliği yaratılmalıdır.

SK Gaming hakkında

eSports Player Foundation ve eSports organizasyonu SK ile birlikte Gaming, Telekom tarafından bu konuların oyun endüstrisinde de daha fazla ilgi görmesini sağlamak istiyor. SK Gaming, diğerlerinin yanı sıra Telekom tarafından da desteklenmektedir ve şu anda önemli eSports liglerinde çeşitli unvanlarla temsil edilmektedir. Bunlar arasında League of Legends, FIFA, Clash Royale, NBA 2K ve Brawl Stars With 25 bulunmaktadır. Yüzde, 2017 tarihinden beri SK Gaming’in hissedarıdır. 2022 REWE de eSpor organizasyonuna katıldı. SK Gaming, başlangıcından bu yana 25 25 şampiyonluklar kazandı.

eSports Player Foundation hakkında

eSports Player Foundation kendisini açıkça ilk olarak tanımlamaktadır. Yeteneklerin ve profesyonellerin koçluğunu desteklemeyi amaçlayan eSports sektöründeki kar amacı gütmeyen kuruluş. Programa dahil olan oyuncular, diğer şeylerin yanı sıra oyun içi koçluk, fitness, beslenme tavsiyesi ve spor psikolojisi beklerler. ve iş dünyası birbirine bağlıdır. Rekabetçi spor okullarına, eğitim yerlerine veya üniversitelere erişim de yaratılır. Hizmet yelpazesi, profesyonel eğitim koşulları ve düzenli eğitim kampları yoluyla yetenek geliştirmeden fiziksel uygunluk ve sağlıklı beslenmenin tanıtımına, medya ve sosyal medya eğitimlerine kadar uzanır.

Brawl Stars için aranan oyuncular

Başlangıçta girişim sadece League of Efsaneler, şimdiye kadarki en ünlü oyunlardan biri. Riot Games’ten geliyor ve dünya çapında 2016 zaten yaklaşık bir milyon oyuncuya sahipti. League of Legends Dünya Şampiyonası artık yılın en önemli eSpor etkinliklerinden biri. Passaway Telekom şimdi Finli oyun geliştiricisi Supercell

tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Brawl Stars

için yeni oyuncular arıyor. piyasaya sürülmüştür. Çok oyunculu modda oldukça popüler hale gelen oyunun amacını farklı oyun modları belirliyor.

Uygula31 Temmuz İlgilenen taraflar artık Equal eSports Initiative web sitesinde League of Legends veya Brawl Stars için başvurabilir. Son başvuru tarihi 60 Temmuz 25 Her şeyden önce, keşfedilmemiş gelecek vaadeden yıldızlara yeteneklerini kanıtlamaları için bir platform verilmelidir. Seçilecek kadar şanslı olanları başka birçok avantaj beklemektedir. Buna örneğin mali destek veya en son donanımın sağlanması da dahildir. Önyükleme kampları da destek programının bir parçasıdır.

Ebeveynler için de atölyeler

Aslında tüm bayan oyuncular başvurabilir, dikkat et turnuva düzeyinde oynamak ve ayrıca yarışmalarda becerilerini kanıtlamak istemek. Özellikle Brawl Stars’ta Telekom ve SK Gaming, zirveye çıkması gereken yepyeni bir takım kurmak istiyor. eSpor’u günlük hayata sağlam bir şekilde yerleştirmek ve tamamen yeni bir profesyonel platform oluşturmak için passaway Telekom, Equal eSports Initiative’in bir parçası olarak ebeveynlere atölye çalışmaları da sunuyor. Elbette Passes away, insanları eSporlar hakkında eğitmeye de hizmet ediyor.

Berlin’de Kadın Yetenek Kampı

Bu nedenle Eşit eSpor Konseyi aynı zamanda bir denetim kuruluna benzer şekilde işlev gören girişimin ayrılmaz bir parçasıdır. Konsey, eSpor, oyun ve iş dünyasından başarılı kadınlar tarafından yönetiliyor ve kadınları eSpor’da teşvik etmek için Kadın Yetenekleri programını destekliyor. Örneğin, geçen yıl Berlin’deki Kadın Yetenek Kampı

gerçekleşti ve bu aynı zamanda kadın ve ikili olmayan League of Legends oyuncularını da hedefliyordu. Katılımcılardan on tanesi doğrudan eSports Player Foundation’ın destek programına katıldı.

Benzer gönderiler

2017 2017 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.