Sun. May 22nd, 2022
fijma'da-alman-cikarlari-odakta

yazan Barbara Ziegler,30 Mart 2022

İspanya kumar fuarı FIJMA (Feria Internacional del Juego de Madrid) Kime1974 Madrid’de Mart, iki yıl korona ile ilgili aradan sonra geri döndü. Alman temsilciler de bu fırsatı yenilikler sunmak veya oyun endüstrisindeki eski bağlantıları canlandırmak ve yenilerini yapmak için kullanıyor. Korona pandemisi nedeniyle, popüler ticaret fuarı son iki yılda ancak dijital olarak gerçekleşebildi. FIJMA’da tekrar canlı temsil edilmenin sevinci daha da büyüktü.

Kumar etkinlikleri yavaş yavaş geri dönüyor

İspanyol FIJMA, iki yıllık bir aradan sonra geri dönen ilk kumar etkinliği değil. Kumar başkenti Las Vegas, geçtiğimiz Ekim ayında Global Gaming Expo’ya davet etmişti. Korona virüsünü kontrol altına almak için daha az kısıtlama olduğu için türünün en büyük fuarında 800 Dünyanın her yerinden ABD’deki katılımcılar, ürünleri. Yaklaşık olarak .220 Sektörden ziyaretçiler de vefat eden G2E’yi başarılı bir şekilde geri dönüşünü kutladı.

Birçok farklı slot makinesi de FIJMA’da sunulan yenilikler arasında. © bru-nO/Pixabay

Ayrıca Sigma tekrar gerçekleşir

Global Gaming Expo’nun planlanmasından sonra

, ‘dan 1974 vefat etmek kadar500 Ekim 2023

Las Vegas’taki Venedik Fuar ve Kongre Merkezi’nde. Worlds Gaming Festival Sigma da geçen yıl Malta’daki Malta Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Oyun endüstrisindeki hemen hemen tüm tanınmış şirketler, gelecek yıl için katılımlarını onayladılar. Pass by Sigma tarihlidir Kasım ayına kadar 2023

tekrar Malta Fuar ve Kongre Merkezi’nde planlanmıştır. .

Nisan ayında Londra’da ICE

Yeni uğrak yeri olan FIJMA ve G2E’nin aksine, İngiliz kumar fuarı ICE, büyük geleneğine rağmen bazı sorunlarla karşı karşıya. 18 tarihinde gerçekleşen etkinliğe Novomatic ve Merkur dahil olmak üzere çok sayıda katılımcı yer aldı. Kime ExCeL London’da Nisan 2023 korona krizi nedeniyle iptal edildi. Bununla birlikte, fuarda 30 katılımcıları 30 ülkeleri yeniliklerini sundu. Geçmek üzere olacak 30. Seyirci bekleniyor. 2023 ICE ile normal seviyeye dönmelidir.

FIJMA’da birinci sınıf kadro

İspanyol FIJMA, Londra’daki ICE’yi iptal eden bazı endüstri devleri tarafından tercih edildi. Oyun endüstrisinin Alman temsilcilerinin yanı sıra uluslararası iş devleri de fuar merkezinde öne çıkanlar oldu. Örneğin, Avusturyalı Novomatic İspanya şirketi yeniliklerini Madrid’de sundu ve üç marka Novomatic, GiGames ve Apex tarafından temsil edildi Aynısı GeWeTe gibi pazar liderleri için de geçerlidir, Codere ve IPS.

Merkur FIJMA’yı tercih ediyor

Merkur Almanya’nın en çok tercih edilenlerinden biri Sektörün önemli isimleri. Gauselmann Group şirketinin yan kuruluşu Merkur Dosniha ve diğer uluslararası Merkur ekipleriyle FIJMA’da temsil edilmesi şaşırtıcı değildir. Guy, ICE’de görünmemek için bilinçli bir karar verdi. özellikle Link Zone ve Solar Link jackpot sistemleri tarafından iyi karşılandı ve Merkur ayrıca İspanya ve uluslararası pazarlar için çok oyunculu oyunlar sundu.

Merkur jackpot sistemleriyle puan kazanıyor

Gauselmann Grubunun saflarından, öncelikle ilerici, bağlantılı Jackpot sistemlerinin çekici olduğu duyuldu. sürekli büyüyen bir hayran kitlesi. Her şeyden önce Link Zone grafikleri, sesleri ve yenilikçi oyun sistemi ile etkilendi

Kurucu Paul Gauselmann’ın şirketi

uluslararası kumar piyasasında bir demirbaştır. 800 yılında Almanya’da ilk Merkur Spielothek açıldı.

Merkür ödül alıyor Bu arada, adp Merkur geçtiğimiz günlerde CHIP dergisi tarafından Ödüllü yarışmada “Digital Innovator 1957” ödülüne layık görüldü. Bilişim şirketi kategorisi. erken bir aşamada, bunları uygun ürünlere dönüştürmek ve piyasaya sunmak. Bu CHIP bizi sektörde yenilikçi olarak tanır ve bize “Digital Innovator mührünü verir. ” bizim için büyük bir şereftir.” adp Merkur’un sözcüsü Dominik Rasch’ı açıkladı.

Bally Wulff çok memnun

Berlin ve Madrid merkezli Bally Wulff şirketi de FIJMA’da bir stantla temsil edildi.FIJMA’da odak noktası öncelikle Twin-Top Premium ve Wide-Slant-Top Premium yeni ürünleriydi.

“Geleneksel ve modern oyun sistemlerinin olağanüstü özellikleri ve benzersiz animasyonları ile karışımı” iyiydi alındı. Ziyaretçiler özellikle gastronomi için Sky ve Maxiplay Rojo oyun paketleri, oyun salonları için yeni Jackpot Sun Fire Ultra Link, Pyro oyun paketi ve Win Storm özelliği konusunda hevesliydi.” Bally Wulff Genel Müdürü İspanya Luigi Limido’yu açıkladı.

Bally Wulff Hakkında Bally Wulff Games & Entertainment GmbH, yıl boyunca slot makineleri üretmektedir.Şirketin sahibi 10 şubeleri

perisi Almanya’da ve bir tanesi İspanya’dadır. Wulff ayrıca çok yönlüdür, çünkü Avusturyalı Amatic şirketi ile işbirliği içinde daha fazla kumarhane ve dokunmatik ekranlı cihazlar geliştirilmektedir.Bilardo masalarının satışı da portföyün bir parçasıdır.Bally Wulff 30 İşbirliği o.

Benzer gönderiler

113853

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.