Sal. Haz 28th, 2022
gucci,-espor-isine-giriyor

Vanessa Beyer

, Mayıs 2015

İtalyan modası house Gucci tamamen yeni bir çığır açıyor ve Londra merkezli e-spor yarışmaları organizatörü FACEIT ile birlikte yeni bir akademi kurduğunu duyurdu. Pass Away “Gucci Gaming Academy” bu türden ilk iş birliği olacaktır.Sadece oyun sektöründeki yetenekleri hedef almamalı, aynı zamanda akıl sağlığına ve daha sağlıklı bir oyun ve rekabet ortamına da önem vermeli.Moda etiketi hatta önde gelen uzmanları aramıza kattı.

Tamamen yeni bir yaklaşım eSpor dünya çapında patlıyor, bilgisayar oyunlarıyla yapılan spor rekabeti şimdi milyonlarca hayranı cezbediyor. Gucci gibi şirketlerin bu trene atlamak istemelerine şaşmamalı. Bununla birlikte, İtalyan moda markası da tamamen bir plan yapıyor. yeni yaklaşım Geleceğin “Gucci Gaming Academy” bir tür mentorluk programı olarak çok daha fazla anlaşılmalıdır

ESports yetenekleri büyük yarışmalara ve Turnuvalara doğru yola çıkmalı. desteklenir ve teşvik edilir.

DSÖ ortak olarak hareket etmektedir

Gucci tarafında, yarışma organizatörü FACEIT İtalyanların büyük planlarını desteklemeli ve danışman sıfatıyla yanlarında durmalıdır. Akıl sağlığı konusu yanı sıra oyun ve oyun bağımlılığının önlenmesine sorumlu bir yaklaşım o kadar merkezidir ki, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) bile bir ortak olarak “Gucci Gaming Academy” işleyecek. Özel koçluk seansları ve takım çalışması aktiviteleri, rekabet baskısı ile daha iyi başa çıkmaya yardımcı olacaktır.

Şirket içi lig FPL

Lüks moda markası ve tanıtımcısı FACEIT, FPL’ye (FACEIT Pro League) odaklanarak yeni akademi hakkında ilk bilgileri sağlayan kendi web sitesini zaten başlattı. şirket içi oyun -En iyi profesyonel oyuncuların ve seçilmiş yeni yeteneklerin özel solo sıra eşleştirmede birbirleriyle rekabet edeceği FACEIT Ligi Yeni bağlantılar kurulacak ve oyuncular ideal olarak profesyonel takımlara yerleştirilmelidir FPL, Counter Strike’da beş lige ev sahipliği yapacak: Global Offense ( CS:GO) ve Rainbow Six Siege. Daha fazla oyun izlenecek.

FPL’de nasıl oyuncu olunur

FPL şuydu 2015 kuruldu. Yenilikçi canlı yayın ve sunum seçenekleriyle, yetenekli oyuncular bunu Olympus of eSports için bir sıçrama tahtası olarak kullanabilirler. Yeni gelenler eleme turları veya keşif ekibi tarafından kişisel davetler yoluyla katılabilir. FACEIT’in resmi verilerine göre, 26 milyonlarca oyuncu kendilerini göstermek için mutlak platformu kullanıyor.

İlk oyuncu zaten seçildi

Lukasz “mwlky” Pachucki ile, Mārtiņš “shadiyy Gūtmani, Brajan “DGL” Lemecha ve Rokas “EspiranTo” Milasauskas Akademi için seçilmiş şimdiden dört yükselen yıldız oldular ve bunların hepsi CS oyununda yarışacak: GİT. Gelecekte “Gucci Gaming Academy”yi temsil etmek üzere FPL’den seçilen dört oyuncu, zihinsel desteğe ek olarak, ön planda olmak için mümkün olan en iyi teknik ekipmanı da alıyorlar.Ayrıca bir Profesyonel sözleşme aldılar. bu da her an başka takımlara geçme imkanını açık bırakıyor.

Oyuncular bu şekilde seçildi

Bu dört aday sadece oyuncu performansları nedeniyle değil, örneğin kişisel değerlerin sorulduğu görüşmeler sonucunda da seçilmiştir. Buna da dahildir. ) Takım çalışmasına uygunluk ve çatışma çözme yaklaşımı FPL çerçevesinde profesyonel analiz araçlarının kullanılmasıyla da yetenekler bulundu. Milyonlarca aktif oyuncunun FACEIT platformunda oyun oynama davranışı

incelenir. Gucci

aracılığıyla diğer avantajlar Oyuncular, FACEIT eşleştirme ve FPL Challenger yarışmalarında izlenir. Ek olarak vefat edenler, akademinin bir parçası oldukları sürece finansal destek

gibi aşağıdaki dört avantajı da alırlar. Ayrıca Dell Alienware’den birinci sınıf donanım ve oyun bilgisayarları ve monitörler ve üretici Logitech’ten diğer teknolojiler. Ayrıca, WHO’dan psikologlar tüm süreç boyunca oyuncuları desteklemektedir. Yeni nesil eSports yıldızlarının yumuşak becerileri daha fazla teşvik edilmeli mi?

Marka elçileri oyuncular için mevcuttur

Ayrıca, Büyükelçiler tarafından temsil edilen Gucci Oyun Akademisi. Bunlar arasında yorumcu James Bardolph, profesyonel CS:GO efsanesi Christopher “GeT_RiGhT” Alesund ve eSports’ta öncü kadınlarla tanınan Stephanie “missharvey” Harvey yer alıyor. Oyuncuların ilerlemesini sağlamak için oyuncularla aylık 1’e 1 oturumlar düzenleyecekler.

” Gucci, lüks endüstrisinin oyun dünyasına girişinde ve misyonumuzun bir parçası olarak ön saflarda yer alıyor. , anlamlı ilişkiler Toplulukları gerçekten otantik bir şekilde inşa etmek için, e-spora katılarak karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden gelmeleri ve kendileri için uygun olan sorunları anlamaları ve onlar hakkında bilgi edinmeleri için yükselen oyuncu nesillerine yardım etmeye kendimizi adadık. onları etkileyen insanlar bu işbirliğinin merkezinde.”– Nicolas Oudinot, EVP New Business ve Gucci VAULT CEO’su, Resmi Basın Bülteni

Benzer gönderiler

26 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.