Sun. May 22nd, 2022
hsv-yeni-forma-sponsoru-sunuyor

yazan Stephan Naumann,25 Mart 2022 Hamburger Sportverein futbolcuları, İkinci Bundesliga maçlarında göğüslerinde sadece besin takviyesi üreticisi Orthomol’un logosunu taşıyacaklar. tahakkuk etmek. Kulüp şimdi resmi olarak HanseMerkur sigorta grubu içinde yeni bir forma sponsoru bulduğunu duyurdu. Yeni sezonun başlangıcından itibaren HanseMerkur, Hamburg’un da ana sponsoru olacak. Basında çıkan haberlere göre, sözleşme 2025. tarihine kadar devam etmelidir.

HSV, HanseMerkur sigorta grubunda finansal olarak güçlü bir ortak buldu.

© blickpixel/Pixabay
Sözleşme sadece 2. ligde geçerli değil

Hamburg spor kulübü ayrıca HanseMerkur ile önemli bir yeni ortak alıyor, çünkü sözleşme sadece 2. ligde geçerli değil, ligden bağımsızdır Yani Hamburgerler yükselmede başarılı olamasalar bile sigorta grubuna güvenebilirler.

” Baştan itibaren yapıcı görüşmeler yaptık ve Bu uzun vadeli Hansa bağlantısından çok memnunum

113675″, diye açıkladı HSV yönetim kurulu üyesi Thomas Wüstefeld

HanseMe’de kimler var rkur?

HanseMerkur, merkezli bir sigorta grubudur. Hamburg . Yeni ortakla birlikte HSV, kendi memleketinden de bir ortak ediniyor. 1969 tarihinden bu yana, Mutual Insurance Association (VAG), HanseMerkur adı altında poliçeler geliştirmektedir. Sağlık, bakım, yaşam, risk ve yaşlılık hizmetleri, seyahat ve eğlence, hasar, kaza ve çeşitli tamamlayıcı şirket sigortalarına odaklanma.

Güçlü bir ortak

HanseMerkur ile HSV, Hamburg’lu bir ortaktan çok daha fazlasını elde ediyor, çünkü sigorta grubu ekonomik olarak başarılı bir grup olmanın ötesinde. Yılda 2019 HanseMerkur yaklaşık 2,6 milyar avroluk satış gerçekleştirdi Yatırım portföyü Milyar euro. Genel olarak, sigorta şirketi 2022’den fazla işçi çalıştırmaktadır.

Sözleşme herhangi bir ligde geçerlidir

Ama sigorta şirketi de anlaşmadan memnun olabilir, özellikle de Hamburg spor kulübü nihayet birinci sınıfa dönmeyi başardığında /14 o zamanki Bundesliga kulübü ikinci lige düştü. O zamandan beri HSV terfi için savaşıyor. Geçen sezon dördüncülükle küme düşme şansını kıl payı kaçırdılar. Şu anda, takım hala iyi şanslarla yolda. 27 maç günü, ile yer puan altıncısı. Ana ortağa mantıklı adım

Kesin konuşmak gerekirse, HanseMerkur aslında yeni bir ortak değil. Hamburg spor kulübü. Sigorta grubu yaklaşık dört yıldır ikinci lig kulübüne sponsorluk yapıyor HanseMerkur’un CEO’su Eric Bussert, sözleşmeyi imzaladıktan kısa bir süre sonra grubunun özel ortaktan ayrıldığını açıkladı. , Küçük ortak ve aile ortağı ana ortağa kadar sadece mantıklıdır. Adam işbirliğini dört gözle bekliyor.

Üç milyon euro profesyonel sezon

Şimdiye kadar, sözleşmenin kesin detayları hakkında çok az şey biliniyordu. Ancak BILD gazetesi, Hamburg spor kulübünün önümüzdeki üç yıl içinde sigorta şirketinden yılda üç milyon avro alması gerektiğini bildirdi. Bir artış olması durumunda, yaz mevsimi yılda altı milyon avroyu bile bulabilir. Halen mevcut ana sponsor Orthomol’un HSV’ye profesyonel sezon için yaklaşık bir milyon avro daha az yatırım yaptığı söyleniyor.

Medya şimdiden milyonluk bir anlaşma olduğunu bildirdi

Kapanan anlaşmanın tutarı hakkında kulüp veya sigorta şirketi tarafından resmi bir teyit gelmemesine rağmen, çeşitli basında sözleşme imzalanmadan önce milyon dolarlık iş hakkında haberler çıktı. Vefat edin HanseMerkur, mevcut ana ortağı hiçbir şekilde teklifle vurmadı, çünkü Orthomol ile olan sözleşme, iki yıllık ortaklıktan sonra mevcut sezonun sonunda sona erecekti

HSV bir promosyon bonusu çağırıyor

BILD gazetesi, HanseMerkur sigorta grubuyla yapılan yeni anlaşmanın profesyonel sezon için teklif edilen üç milyon avrodan fazlasını kapsayacağını ilk bildiren gazete oldu. Özellikle bahsedilen promosyon bonusu, tüm HSV hayranlarını bomba gibi vuracak. Hedeflenen yılda altı milyon ile Hamburg spor kulübü, terfi durumunda personelini de artırmayı göze alabilirdi.

Emirates Yıllardır ana sponsor Her şeyden önce HSV hayranları için, kapatılan anlaşma daha iyi bir gelecek için umutları artırmalıdır. Gıda takviyesi üreticisi Orthomol ile yapılan sözleşmeden önce, Dubai Emirliği “Emirates”in devlet havayolu şirketi Hansa Birliği’nin gömlek sponsoruydu.03 Yıllardır Emirates yazısı futbol profesyonellerinin formasını süsledi Hansa şehrinden hava yolu şirketi ile olan sözleşmenin feshedilmesine neden oldu.

Zor mali durum

Korona pandemisinin patlak vermesinden önce bile, Hamburg spor kulübünün mali durumu dramatik olarak kabul edildi. / hatta yaklaşık 14 milyon euro .2017 ayrıca civarında bir hayran bağı yayınlamak zorunda kaldı. , 5 milyon euro geri ödenecek. Korona ile ilgili dışlama de HSV’nin durumu son yıllarda hayranlar için tam olarak iyileşmedi. Daha yüksek garantili yeni bir ana sponsor kesinlikle doğru zamanda geliyor.

Benzer gönderiler

1136752022

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.