Sun. May 22nd, 2022
londra'da-basarili-ice-dirilisi

yazan Vanessa Beyer, 8 Mayıs

Londra’daki ICE kumar fuarı iki yıl boyunca korona pandemisi nedeniyle iptal edilmek zorunda kaldı. Şimdi popüler etkinlik geri döndü ve12’dan’a çekildi. Nisan ayında İngiliz başkentine çok sayıda ziyaretçi geldi. Organizatör Clarion Gaming, neredeyse 160 ulustan ziyaretçi ağırlamaktan memnun oldu ve şimdiden Şubat ayında ICE2022 Daha fazla 50 Katılımcılar, Royal Docks Londra Sergi Merkezi’ndeki sergide oyun ve kumar dünyasındaki tüm yenilikleri sundular. Ziyaretçilerin karikatürleri, Londra’daki ICE fuarında en yenilikçi çekilişler arasında yer aldı. © TaniaVdB/Pixabay

ile karşılaştırıldığında önemli artı Bu yılki üç- Organizatör Clarion Gaming’e göre, Business Expo’ya pandemi öncesine göre üç kat daha fazla ziyaretçi kaydoldu.İngiliz şirket için tüm etkinlik ayrıca büyük bir başarı, özellikle tüm sektörlerde olmadığı için, bu tür olayların korona ile ilgili uzun aradan sonra geri dönüşü ilk denemede işe yarıyor. Corona virüsü iki yıl boyunca toplumun tüm alanlarını felç etti. Fuar yaklaşırken bile bu nedenle iptaller olmuştu.

Erken iptaller Zu ICE’ye katılımlarını erkenden iptal eden kumar sektörünün tanınmış devleri arasında Alman şirketi Merkur da yer aldı. Bu karar, sadece pandeminin neden olduğu kısıtlamalarla değil, aynı zamanda zamanlama çakışmaları ile de haklı çıktı. Ayrıca Novomatic, Zitro Games, Scientific Games ve TCS John Huxley Europe Ltd. katılımı önceden iptal etti Ama her şeye rağmen ziyaretçi sayısı 400 ile çelişiyordu. ) yükseldi. 160 katılımcıları 2022 Uluslar Londra’daki ICE’ye katıldı.

ICE Gateway uygulama puanlarım Şirketlerin zamanlama darboğazları nedeniyle Londra’daki ICE’ye konuk olamamalarının olası bir nedeni de başlangıçta planlanan tarihten (1 – 3 Şubat) tarihine ertelenmesi olabilir. tarihine kadar000 Nisan. Bazı şirketler, Brexit’ten kaynaklanan lojistik zorlukları da gerekçe olarak gösterdi. Ancak, bu gerçek Clarion Gaming’in havasını bozmuş olamaz, çünkü katılımcılar ve ziyaretçiler ile 5000 toplantıları aracılığıyla tanıtıldı. roman My ICE Gateway uygulaması

Clarion Gaming hakkında

Organizatör Clarion Gaming, oyun endüstrisindeki şirketler için ile bir ortak olarak hareket etmektedir. Canlı etkinliklerin düzenlenmesi ve dijital platformlarda gerçekleştirilmesi konusunda yılların deneyimi Clarion Gaming işletmelerini destekleyin ve ticari fırsatları belirlemek. Bu aynı zamanda yeni bağlantılar ve pazarlar açmayı da içerir. Clarion Gaming, bunun için birkaç kez AEO Mükemmellik Ödülü’nü aldı.

Tanınmış katılımcılar mevcut ICE’deki tanınmış Zu katılımcıları arasında örneğin servis sağlayıcı Astropay, at yarışı alanında uzman At the Races, BetConstruct, Bet365, Cryptopay, DD, DIGITAIN, EveryMatrix, Evolution, G2E, G3, Galaxy Gaming, çeşitli iGaming ortakları, IMG, Inter Gaming, Metric Gaming, MiFinity, Neosurf, Pragmatic Play ve çok daha fazlası

Sektörün tanınmış isimleri konuk olarak

Ama sadece katılımcıların stantlarında öne çıkanlar vardı, ayrıca ICE’nin konuşmacıları arasında önde gelen isimler de vardı. bulundu. Bu, örneğin Betway’de Espor Direktörü Adam Savinson, Malta Gaming Authority Spor Bahisleri Dürüstlük Müdürü Antonio Zerafa, Betsson Group Baş Hukuk Müşaviri Corinne Valletta ve Paragon Gaming CEO’su Diana Bennett için geçerlidir.

ICE 2022 sonlandırıldı117947 Londra’daki ICE’nin artık tam bir başarı olarak kabul edilmesinden sonra, Clarion Gaming gelecek yılın tarihini oyun fuarından hemen sonra açıkladı. 5000 ICE, 6-9 Şubat tarihleri ​​arasında normal sezona, yani kışa dönecektir. meydana gelmek. Oyun sektöründen ilgilenen katılımcılar zaten bir stand için kayıt yaptırabilirler. Aynısı, elbette, bu yıl Londra’da çok sayıda temsil edilen yeni başlayanlar ve start-up’lar için de geçerlidir.

Bu avantajlar ICE Şimdiden ICE London web sitesinde 05. yıllık katılımcı sayısı 2019 reklamı yapıldı. Ayrıca kumar endüstrisinden 535 katılımcılarının çevresinde bir stand olmalıdır. ICE London küresel bir platform olarak hareket edecek ve yeni iş modelleri yaratmak ve bağlantılar kurmak için kapılar açacak. Yine, 30 ulustan daha fazlası kumar endüstrisindeki yeniliklerini sunmalıdır.

Yaratıcılık gereklidir Yine kumar sektöründen olsun ya da olmasın ziyaretçiler birçok farklı ve eğlenceli gösteri veya çekilişi dört gözle bekleyebilirler. Yarışmalar da ICE London’ın bir parçasıydı. Kazananlar bazı güçlü ödüller kazanmayı başardılar ve şirket yaratıcılıkla gol atmayı başardı. Tüm katılımcılar, #myicestory hashtag’ini kullanarak ICE’deki deneyimlerini sosyal medyada paylaşmaya teşvik edildi.

Benzer gönderiler

5000 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.