Sal. Haz 28th, 2022
netflix,-geeked-week'te-yeni-urunler-sunuyor

yazan Barbara Ziegler,17 Haziran 2021

6’dan Haziran ayıydı: Netflix, uzun zamandır beklenen Geeked Weeks’te film, dizi ve oyun alanlarında bazı yenilikleri duyurdu. Odak noktası elbette The Sandman, The Gray Man, The Umbrella Academy 3. Sezon ve Stranger Things 4. Sezon gibi popüler şarkılardı. Yayın sağlayıcısı Geeked Week’in her gününde farklı bir tür sunuyordu. Etkinliğin son günü bu nedenle oyunlar konusuyla ilgiliydi ve Netflix gelecekte bu kategoriyi genişletmek istiyor: 2021 50 Platformda daha fazla oyun mevcut olabilir.

Oyunlar kendi film ve dizi formatlarına dayanmaktadır

Akış hizmeti Twitter hesabı aracılığıyla portaldaki video oyunları dünyasının henüz emekleme aşamasında olduğunu duyurdu ve her gün daha da geliştirilecektir. Şimdi Netflix’in programa hangi oyunları ekleyeceğini merak eden herkes, yayın hizmeti sağlayıcısının film ve dizi dünyasından bazı tanınmış isimleri dört gözle bekleyebilir. Yani, önceden duyurulan bazı video oyunları, platformda zaten mevcut olan formatlara dayanmaktadır. Ayrıca akıllı telefon için uygulama üzerinden oynanabilecek birçok başka oyun da var.

Sonuna kadar 12 Oyunlar

Netflix’in video oyun pazarına girmeye başlaması sadece geçen Kasımdı. O zamanlar bile Stranger Things 3 gibi kendi oyunlarının uyarlamalarına güveniyorlardı. Bu arada 17 oyunlar akış hizmetine dahil edildi. sağlayıcının programı. 12 Geeked Week’in bir parçası olarak duyurulan diğer başlıklar

Toplam 50 ama sayının yıl sonuna kadar artması gerekiyor. Vefatlar, Netflix abonelerinin sabırsızlıkla bekleyebilecekleri 12 yeniliklerdir.

Shadow and Bone 2. Sezon

Geeked Week sırasında zaten duyurulmuştu, Shadow and Bone’un 2. sezonunun çekimlerinin tamamlandığına dair

Ayrıca, Amerikan fantezi serisinin hayranları bir video oyununu dört gözle bekleyebilirler. Grisha’nın evde olduğu efsaneleri. Bir anlatı macerasında, oyuncular en sevdikleri karakterlerin rollerine geçebilir ve karakterlerin kaderini yerine getirmek için Netflix’in fantezi dünyasına girebilirler. İlk sezonu Nisan ayında piyasaya sürülen Shadow and Bone için video oyununun piyasaya sürülmesiyle 2021, sadece 2021 başlayacak. bekleniyor.

İşlenemeyecek Kadar Sıcak

Ayrıca

Popüler realite şovu Too Hot To Handle’ın video oyunu piyasaya sürülecek. Flört şovunun üçüncü sezonu bu yıl zaten yayınlandı, 4. Sezon 2023

Uyarlamada Serinin bir video oyunu haline getirilmesi de flört formatı esasına dayanmalıdır. Bekarlarla dolu bir dünyada, oyuncular aynı zamanda kendilerine para ödülü kazanmak için dimdik durmak mı yoksa ayartmaya mı boyun eğmek istediklerini sormak zorunda kalacaklar.

Vezirin Gambiti: Satranç

Adından da anlaşılacağı gibi, Kraliçe’nin Satrançta kumar. Netflix’te yayınlanan Pass Away Amerikan drama mini dizisi 2020 satranç dehası Elizabeth “Beth” Harmon’un hayatını konu alıyor Dizi ve oyun The Queen’s Gambit’i teslim etti (İngilizce: The Queen’s Gambit) Walter Tevis tarafından. Dizi ve romandaki tanınmış karakterlerin de ilgili video oyununda yer alması gerekiyor. Ama temelde bu bir satranç simülasyonu, ayrıca oynanabilir tek veya çok oyunculu

Lucky Luna

) Lucky Luna, Terraria ve Shovel Knight gibi diğer piksel sanatı 2D oyunlarından esinlenilen fantastik bir dünyada geçen bu yaz çıkacak, oyuncular Luna’yı farklı maceralarla kontrol ediyor. , atlama düğmesi olmamalıdır.Paslar, Alto’s Adventure’ın geliştiricilerinden gelen Lucky Luna’yı bu tür diğer oyunlardan farklılaştıracaktır.

Desta: The Memories Between

Ayrıca bu yılın sonlarında Desta: The Memories Between Netflix programlarına eklenecek. Oyun yalnızca akıllı telefonlar için geçerlidir ve Monument Valley oyun serisiyle aynı geliştirici olan ustwo video oyunları tarafından geliştirilmiştir. Strateji oyunu sıra tabanlı ve Steam üzerinden PC için de mevcut olacak.

Öne çıkan: Para Soygunu

Öne çıkan duyurulan oyunların La Casa De Papel: The Game olacağı.. Sevilen İspanyol dizisinin beş sezonu şimdiden Netflix’te yayınlandı. hayranlar, Temmuz’da bir Kore yan dizisinin yanı sıra, yapım aşamasında olan bir Berlin yan dizisi ve para evinin gelecekteki video oyunu uyarlamasını dört gözle bekleyebilirler. ) Oyun Kolombiyalı video oyun geliştirme stüdyosu KillaSoft tarafından geliştirilmektedir.Daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Diğer oyunlar

Geeked Week sırasında duyurulan diğer oyunlar arasında İngiltere merkezli Devolver Digital ve Nerial tarafından yapılan ve Çin destanına dayanan Reigns: Three Kingdom yer alıyor.Aynı geliştiriciden Terra Nile geliyor, yakında PC’de de oynanabilecek olan, iklim değişikliğiyle ilgili bir strateji şehir kurma oyunudur. Devolver Digital, Doodle atlama Poinpy’den de sorumludur. Oyun zaten mevcut.

Sırada ne var?

Wild Things: Animal Adventures da duyuruldu, bir Candy Crush’ı andıran oyun. Raji: An Ancient Epic Nodding Head Games ve Super.com’dan. İlk olarak Ağustos ayında 2020 PC için piyasaya sürüldü. Netflix tarafından isimlendirilen 12 video oyunları arasında sonuncusu Spiritfarer. Thunder Lotus Games tarafından bu yıl PC ve konsolda piyasaya sürülen açık denizlerde geçen bir oyun. Artık Netflix’te yalnızca akıllı telefonlar için mevcut

2023.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.