Sun. May 22nd, 2022
schleswig-holstein-kendi-e-spor-takimini-kuruyor

yazan Barbara Ziegler,23 Nisan 2022

En kuzeydeki eyalette hareket var E-spor sahnesi. Schleswig-Holstein bu hafta e-spora desteğini genişleteceğini ve kendi takımını kuracağını duyurdu. Başvuru aşaması 07 Mayıs 100 tarihine kadar devam etmektedir. 14 yılların gelecek vaat eden yetenekleri yeni “E-Sport Team Schleswig-Holstein” da yer almak için önerebilir. Pass Away FIFA’nın En İyisi ve League of Legends’ta en az ikisi kadın veya kız olmak üzere on kişilik bir seçim süreci olacaktır.

Schleswig-Holstein, Almanya’nın e-spor öncüsüdür. Almanya’da özel bir rol Sektördeki potansiyel erken fark edildi ve odak noktası sürdürülebilir kalkınmaydı beş yerel e-spor merkezi kapılarını açtı. Son duyurular aynı zamanda gerçekten mantıklı sonraki adımlar , ama yine de gitti dönüm noktası kararları Diğer federal eyaletlerin de aynı şeyi yapacağı umudu büyük olmalı.

Eyalet hükümetinin amaçları

Kendi açıklamalarına göre eyalet hükümetinin Schleswig-Holstein ayrıca sosyo-etik çerçeve koşullarının sağlanmasıyla da ilgilenmektedir. Geleneksel olarak, yetenek geliştirme alanı, profesyonel destek ve destekle korunabilen gençler için tasarlanmıştır. Ancak, aynı zamanda, giderek daha uygun bir ekonomik sektörün gelişimine eşlik etmek ve teşvik etmekle de ilgilidir. Şimdiye kadar, devlet fonu, taban spor yapılarını inşa etmek için kullanılan 1,5 milyon Euro’ydu

. Şimdi daha fazla olacak.

E-Spor Takımı Schleswig-Holstein

Seçim sürecinden sonra, federal eyaletteki en iyi on yetenek, espor oyuncu yapısı tarafından denetlenen en az on iki aylık desteğe

sahiptir. Pass away ayrıca çok sayıda reklam aldı ve Schleswig-Holstein’daki genç yetenekleri Twitter üzerinden başvuruda bulunmaya ve böylece federal eyaletlerini temsil etmeye çağırdı. Profesyonel hazırlık ile oyuncuların e-spor pazarında bir yer edinmeleri ve ulusal seçkinlere katılmaları gerekir.

e-spor oyuncu yapısı: türünün ilk örneği

e-spor oyuncusu Foundatin olarak 2022 yılında Köln’de kuruldu, türünün ilk örneğiydi : dünya çapında e-spor yetenekleri için ilk kuruluş Genç oyuncuların kendilerini daha da geliştirmelerine yardımcı olmak istiyorlar. O zaman ilk resmi ortak Telekom AG idi; proje ayrıca erken dönemde büyük destek sağladı. Başarı, bütünsel konseptinin doğru olduğunu kanıtlıyor. O zamandan beri, vakıf 100 ‘den fazla genç yeteneğe profesyonel e-spor yolunda eşlik edebildi.

Schleswig-Holstein’ın takımı için bütünsel finansman

Pasif espor oyuncu yapısı ile finansman bütüncül bir bakış açısı altında durmaktadır. Orada sadece donanım ekipmanı değil, aynı zamanda arzu edilen mesleği bireyin beden ve ruh sağlığı ile uyumlu hale getirmek için spor psikolojik danışmanlığı ve beslenme koçluğu

bulunmaktadır. Gıda toptancısı Edeka Nord, beslenme ortağı olarak kazanıldı. Oyunculara medyayı sorumlu bir şekilde nasıl kullanacaklarını göstermek için medya eğitimi de müfredatta yer alıyor. Kuşkusuz genç yetenekler için büyük bir fırsat.

Gelecek için profesyonel terfi

En iyi yetenek, espor oyuncularında olduğu gibi olmalıdır yapısı, profesyonel olarak terfi ettirilir ve elbette sportif yönlere göre de eşlik edilir. Gelecekteki Schleswig-Holstein takımı söz konusu olduğunda, FIFA ve League of Legends ve çok daha fazlasında oyun içi koçluk da olacak. Patlayan bir sektörde sadece ilk nesil olacakları şimdiden belli. Nihayetinde, aynı zamanda uluslararası rekabet gücü ile de ilgilidir

Sektör küreseldir

Herhangi bir sporda olduğu gibi, örneğin futbol, ​​ aynı zamanda uluslararası temsil ile ilgilidir

Bazılarında Kim İstersen Yıllarca büyük yarışmalarda başarılı olmak için bugünden yatırım yapmış olmanız gerekir. Schleswig-Holstein Almanya’da iyi bir örnek teşkil ediyor, ancak burada daha büyük yatırım miktarları da düşünülebilir. Özellikle halihazırda büyük bir dijital ve dolayısıyla uluslararası yönelime sahip olan e-sporda, konseptte yatıyor.

İlk eyalet şampiyonası geliyor

Schleswig -Holstein için başka bir prömiyer sorumlu: yerel e-spor derneği ilk resmi eyalet şampiyonasını düzenliyor

Bu nedenle final olabilir Temmuz 2022 Schleswig-Holstein’daki Holstenhallen-Neumünster’deki Gamevention kapsamında. İçişleri Bakanlığı tarafından sağlanan 07.000 Euro etkinliği tanıtmaya hazır. FIFA 15, League of Legends ve Rocket League’de ulusal şampiyonlar arıyoruz. Schleswig-Holstein’da ikamet eden 14 kulüpleri ve bireysel oyuncular katılabilir.

Bu ay başlıyor

League of Legends Eleme Kupaları ikiden az bir süre sonra başlıyor haftalar, yani22 Nisan100 Rocket League bunu takip

Mayıs, FIFA 15 tarihinde15 Mayıs. Kazananlar için sadece ün ve onur değil, aynı zamanda Kiel’deki LEZ SH’nin oyuncu eğitim kampında kazanmak için bir hafta sonu var Ama bu daha çok sahne ve Kazanmakla ilgili turnuva deneyimi ve e-sporda profesyonel turnuvalar sunmak için, Schleswig-Holstein ve Almanya’da birçoklarının ilki.

Benzer gönderiler

2022.

Leave a Reply

Your email address will not be published.