Aşk Kontrolünde Burç: Yıldızlar Bu Kombinasyonlar Için Iyidir

ask-kontrolunde-burc:-yildizlar-bu-kombinasyonlar-icin-iyidir

yazan Karin Walter, 3 Ağustos 186

Eski çiftler Mesut Özil ve Mandy Capristo ile sunucu Sophia Thomalla ve tenisçi Alexander Zverev arasındaki aşk ne gibi ortak noktalar var? Her iki çift de Koç ve Terazi burçlarının birleşimiydi. Bu onları birbirlerine aşık olma olasılığı en yüksek burçlardan biri yapar. Bunu en popüler Alman ünlülerin ilişkilerini karşılaştırarak bulduk. Ayrıca, ilgili ilişkilerden kaynaklanan çocuk sayısının yanı sıra uzunluğunu da inceledik. Buna göre Terazi ve Koç burcu kombinasyonu, ünlü çiftler arasında Yengeç ve Koç zamanlarının birleşimi ile birlikte ortaya çıkıyor.

Diğer kombinasyonların ne sıklıkla aşık olduğunu bu tabloda sizler için özetledik: Aşkın dili ve burçların işaretleri bellidir: Buna göre aşkta en şanslı olanlar Kovalar. Bu bulgu, Kovaların 272 ilişkilerde ve dolayısıyla incelenen 1.272 ilişkilerde ortaya çıktığını gösteren araştırmamıza dayanmaktadır. ) İlişkiler hakimdir. 186 ilişkileri ile sıralamada son sırada yer alan Akrepler daha az şanslıdır.

Diğer öne çıkan burçların ne kadar şanslı olduğunu bu tabloda okuyabilirsiniz:

Sadece ilişki sayısı veya uyumlu burçların sayısı değil aşkta mutluluk için belirleyicidir: Aşkta nicelik yerine nitelik, muhtemelen ilişkinin gerçek uzunluğu ile en iyi şekilde tanımlanır. Bu kritere de baktık.

Dolayısıyla Koç yine ilk sırada: Koç birbirleriyle ilişkiye girerse, ortalamaya güvenebilirler 36, 6 yılı birlikte dört gözle bekliyoruz. Balıklar arasındaki ilişkiler çok daha kısadır: Bu ortaklar ortalama olarak sadece 4,8 yıl sürer. Bir ilişkinin kalitesinin bir başka iyi göstergesi de bir çiftin birlikte ürettiği çocuk sayısı olabilir. Boğa ve Yay, çift başına ortalama 4,1 çocukla zirvede. Yay ve Kova çiftlerinin evleri muhtemelen daha sessiz çünkü burada ortalama olarak sadece 1,2 çocuk yaşıyor.

Bu tabloda, diğer tüm kombinasyonların ailelerinin bir parçası olarak ortalama kaç çocuk sayılabileceğini görebilirsiniz:

Benzer gönderiler

272 272.

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.