Sal. Haz 28th, 2022
automatenverband-genclerin-tanitimina-guveniyor

yazan Vanessa Beyer, 9 Haziran

Siyasi manzara değişiyor. Düzenlemelere ve Kumarla İlgili Devlet Anlaşmasına ek olarak, kumar endüstrisi için başka zorluklar da vardır. Bunlardan biri de gençleri sektöre ve yaşam tarzına teşvik etmek. Bu nedenle kumar ilgi grubu, Federal Otomat Girişimcileri Derneği, şimdi genç yeteneklerin tanıtımına odaklanıyor. Sonuçta, gelecekten daha az bir şey değil. Bu amaçla, otomat derneği şimdi lisans derecesi genç uzmanlar projesini başlatıyor. Bu kapsamda 40 genç otomat girişimcileri Berlin’de iki günlük bir oturumda buluştu.

genç uzmanların gelecek nesle hitap etmesi amaçlanıyor

İki günlük oturumda, diğer şeylerin yanı sıra, şu konular ele alındı: kurumsal halefiyet, sürdürülebilirlik ve geniş siyasi iletişim alanı konuları. Bunların hepsi, yeni nesil oyun profesyonellerinin talep gördüğü alanlardır. Bu nedenle lisans derecesine sahip genç uzmanlar 40 yaşın altındaki kişilere de yöneliktir Hedef böyle bir tartışmalar, dürtüler, yenilikler ve ağ oluşturma platformu. Sorumlular, sektörün gelecekteki başarısının gelecek nesillere bağlı olduğunun bilincindedir.

Kimler lisans mezunu?

Federal Automatenunternehmer eV Derneğinde şu anda kendi açıklamalarına göre peri devleti derneklerinden 2000 üye şirketler ve otomat endüstrisinin iki profesyonel derneği. Dernek, kaygıların yasal, ekonomik veya siyasi nitelikte olup olmadığına bakılmaksızın, kendi endüstrisinin

tüm savunuculuk alanlarını kapsamakla ilgilenir. Bu nedenle yeni nesil ve nesil değişimi kendi gündemlerinde bu kadar yüksek. Tüm üye şirketlerden sektörün geleceği ile ilgili.

Başlangıç ​​yapıldı

İlk genç uzmanlar oturumu başlangıçtır. Geçen hafta Çarşamba ve Perşembe günleri, otomat endüstrisinin genç temsilcileri ilk kez Berlin’deki Hotel Amaro’da bir araya geldi. Lisans derecesi başkan yardımcısı ve Alman Otomat Makineleri Birliği yönetim kurulu üyesi Freddy Fischer bundan memnundu. Ona göre , endüstrinin şu anda büyük bir kargaşadan geçtiği ve daha fazla sorumluluk almak için yeni bir neslin gerekli olduğu açıktır.

Şirket halefiyeti önemli bir konudur

Fischer ayrıca, şirket halefiyetinin şu anda sektördeki birçok orta ölçekli şirketi etkileyen çok merkezi bir konu olduğu . Herkesin sahip olmadığı özel bir beceri seti gerektiren siyasi iletişim için de durum aynı. Lisans derecesine sahip genç uzmanlar, yalnızca bir ağ oluşturma platformu değil, aynı zamanda uzman bilgilerinin değiş tokuş edilebileceği bir yer olmalıdır. Fischer’e göre, birbirleri arasındaki doğrudan değişim, tüm endüstrinin geleceği ve genç ardıl neslin kendisi için esastır.

Sürdürülebilirlik hakkında açık tartışma

Şirket halefiyeti üzerine çalıştaylar gibi yukarıda bahsedilen tüm noktalara ek olarak, slot makinesi endüstrisinde sürdürülebilirlik konusunda açık bir tartışma turu da yapılmalıdır. toplantı planında. Ayrıca akşam saatlerinde ufkunuzu genişletmek için gastro trend turu düzenlendi. Bir tür uzman hızlı flört, kendi aralarında alışverişi teşvik etmeli

ve konferansın konuklarını, çoğu zaman yeterli fırsatın olmadığı, birbirleriyle sohbete sokmalıdır.

Tuzaklar konusunda farkındalık yaratmak

Video oyunları sektöründeki bir dergide yer alan habere göre & Şirketin ilk lisans düzeyindeki genç uzmanlar toplantısında çalıştığı şirket, aynı zamanda genç girişimcileri şirket transferlerinin tuzaklarına karşı duyarlı hale getirmekle ilgiliydi. Bu özellikle önemlidir, çünkü tüm endüstri nesiller boyu bir değişimden geçiyor. ETL Group Berlin’den Uzman Dietrich Loll, diğer şeylerin yanı sıra, acil durumlar için önlem alınmasını ve bir acil durum dosyası oluşturulmasını tavsiye ediyor. Vekaletname, vasiyetname gibi konulara da değinildi

Milletvekillerine fazla yüklenmeyin

Siyasi İletişim Danışmanı Alexander Mittag, milletvekillerini aynı anda çok fazla endişeyle bombalamamak için değerli tavsiyelerde bulundu. ) Sadece isteklere odaklanabilirseniz, iyi sonuçlar ve iyi düşünülmüş kararlar için bir şans olabilir. Genel olarak, gelecek nesiller için kendi bireysel yollarında kesinlikle değerli olacak faydalı uzman bilgilerini ortaya çıkardı. Özellikle hala yeterince tartışılmayan bir alanda.

Sürdürülebilirlik sektörün temel taşı olmalıdır

Konuşmacılardan katılan herkes Konuklara, sürdürülebilirliğin ortak endüstrinin temellerinden biri olması gerektiği konusunda anlaştılar. Aynı zamanda kaynak verimli bir şekilde çalışmak ve gelecek için iyi konumlandırılmak için mümkün olan her yerde yeşil teknolojileri kullanmakla ilgilidir. Ancak kadın yönetici oranı, genç yeteneklerin yetiştirilmesi ve kalite standartlarının korunması gibi sorular da programda ele alınarak tartışıldı.

Gelecek belirsiz

Programın ne ölçüde yardımcı olabileceği, Gençleri ve sektörün geleceğini teşvik edebilir, sadece geleceği gösterecek. Şu anda sorumluların cevaplaması gereken birçok soru var. Ancak, gençleri desteklemek için her sektöre ve her şirkete fayda sağlamalıdır , şimdiye kadar hiçbiri 40 yaşında ama zaten aktif. Sadece otoritelerden gelen bu kadar çok önyargı ve kuralla mücadele etmek zorunda kalan biri.

Benzer gönderiler

4040 40.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.