Sal. Haz 28th, 2022
bavyera'daki-kumarhaneler-yeni-bir-imaj-kampanyasi-baslatti

yazan Mark Seibert,19 Haziran 2019

Bavyera’daki kumarhaneler, ilgilenenlerin dikkatini çekmek için yeni bir imaj kampanyası başlatıyor. Reklam kampanyası için Münih’ten FJR ajansı tutuldu. Kendi kendine empoze edilen amaç, kumarhaneye yapılan bir ziyareti sosyal bir olay olarak stilize etmek ve onu bir deneyim olarak satmaktır. Ülke çapında yapılacak olan yeni reklam kampanyası kumar konusunun yanı sıra kumarhane deneyim kültürünün bir parçası olarak sahne, bar ve restoran unsurlarını da sunmalıdır. Bir kumarhanenin çekici avantajları gösterilmelidir.

Kumarhane ziyareti atmosfer, deneyim ve eğlenceyi birleştirir. © stux/Pixabay

Kampanyanın başlangıcında ilk zorluklar yaşandı

Pazarlama dergisi Horizon’dan alınan bilgiye göre, Bavyera kumarhaneleri için yeni imaj kampanyası çok uzun zaman önce başlamış olmalıydı. Yılın sonuna doğru 2019 FJR ajansı Bavyera’daki kumar operatörleri için reklam paketini kullanıma sunma ihalesini kazanmıştı. Ama sonra koronavirüs geldi. Bunu, tüm sektör ve tüm yemek sektörü gibi içerikle ilgili çalışma alanları için kapatmalar, kısıtlamalar ve sonuçlar izledi. Bu güne kadar, pandemi tamamen bitmedi.

Kumarhaneler kapanıyor 2019 Korona pandemisi ile birlikte sokağa çıkma yasakları geldi. Mart ayında 2022 kumarhaneler kapanmak zorunda kaldı. Bu nedenle Bavyera kumarhaneleri için yeni imaj kampanyasının ertelenmesine karar verildi. Ancak şimdi, iki yıldan fazla bir süre sonra, reklam paketi başlayabildi. Sosyal medya kampanyalarının yanı sıra reklam panolarında ve reklam panolarında reklamları içerir. Ayrıca, Bavyera’daki kumarhanelerin reklamı sinema ve radyo aracılığıyla yapılacak Tüm endüstri için çok fazla potansiyel var.

Film ve resim materyali reklam vermelidir Örneğin sinemada gösterilecek film ve görüntü materyali Münih’ten fotoğrafçı Frank Lübke’nin yönetiminde oluşturuldu. Kayıtların yeri Bad Kissingen kumarhanesindeydi. Umut şu ki bu şekilde iletilen atmosfer insanları yerel kumarhanelere çekecektir Kumarhane ziyareti aynı zamanda sosyal bir olay olarak kabul edilirse ve aşağıdakileri kapsayan bir deneyim tasvir edilirse müşterilerin çeşitli ihtiyaçları.

Pandemi sektör için zorluklar yaratıyor Pandemi ancak şimdi bitmiş gibi göründüğü için reklam iletişimi yeniden başlayabilir. Spielbanken Bayern’in pazarlama başkanı Oliver Fisch, korona virüsünün oyun endüstrisi için yarattığı zorlukların ne kadar büyük olduğuna dikkat çekiyor. Bununla birlikte, sektörün deneyim faktörünü artırmak ve bir kumarhanenin gastronomi, eğlence ve oyun eğlencesinin eşsiz bir kombinasyonu olduğunu göstermek için zamanı etkin bir şekilde kullandığını da söylüyor

Tecrübe faktörü ön plandadır Ajansın genel müdürü Thomas Junghanns’a göre, kampanya kumarhane ziyaretinin deneyim faktörünü vurgulamakla ilgili. Reklam paketinin yaratıcıları, kumar kuruluşlarının kültürel ve mutfak tekliflerini sunmaya ve odaklanmaya odaklandı. Bir kumarhanede deneyimlenecek ne olduğu pek çok insan için net olmayabilir. Kumarhaneyi ziyaret ettiğinizde sahip olduğunuz yanlış imaj, promosyon paketi tarafından düzeltilmelidir. Kumarhane ziyaretleri büyüleyici ve zenginleştiricidir kumarhaneyi ziyaret etti saygı duyar, yani farklı seviyelerde büyüleyici ve zenginleştirici deneyim aslında olduğu gibi. Junghanns, bu deneyim faktörünün, atmosferin ve teklifin, korona pandemisi döneminde, bunu günlük yaşamlarında bir denge olarak kullanmaktan hoşlanan birçok insan tarafından da şiddetle özlendiğini belirtiyor. Şimdi kampanya, kumar endüstrisini doğru ışığa ve insanların hafızalarına geri getirmeyi hedefliyor.

Spielbanken Bayern Loto Bayern’e aittir Spielbanken Bayern bir şirket olarak Bavyera’da dokuz kumarhane işletmektedir. Aynı zamanda, Lotto Bayern’in de devlet piyango ve kumarhane idaresinin bir parçasıdır. Piyango teklifleri, FJR ajansının hizmetleri kullanılarak da ilan edildi. Yılda 2019 FJR, Bavarian Lotto 6aus için bir kampanya başlattı. , bu da büyük ilgi gördü ve yönetim kurulu genelinde olumlu bir yanıt aldı. Şimdi yine aynı alanda çalışıyorlar, sonuçta zaten tecrübeleri var.

Bavyera dokuz kumarhaneye sahiptir Bavyera’da dediğim gibi dokuz tane devlet kumarhanesi var. Bunlar Bad Wiessee, Feuchtwangen ve Garmisch-Partenkirchen’de bulunur. Bunların sadece slot makineleri için değil, rulet, blackjack ve poker için de lisansları vardır. Devlet kurumları olarak, yeni müşterilerin reklamını yapma fikri ile birleştirilmesi gereken oyuncuları ve gençleri korumak için büyük bir iç yükümlülüğe sahiptirler. Bazen vefat, önce başarılı olması gereken bir ip hareketidir.

Yasadışı tekliflerden vazgeç Reklam kampanyasının ilan edilmiş bir amacı da, devlet pasajlarını daha çekici hale getirmek veya ilk etapta çekiciliğini göstermektir. Junghanns’ın gözünde, yasa dışı ve hatta sadece şüpheli tekliflerden uzaklaşmak ve daha geniş bir repertuarla daha güvenli bir alternatif olarak kendini açıkça konumlandırmak gereklidir, sitede yiyebileceğiniz mutfak çeşitleri gibi.

Benzer gönderiler2022 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.