Çevresel Piyango Için Verilen Alman Lisansı ClimaClic

cevresel-piyango-icin-verilen-alman-lisansi-climaclic

yazan Barbara Ziegler,22 Temmuz 2022

ClimaClick olarak da adlandırılan ilk Alman iklim piyangosu, Rheinland-Pfalz’daki İçişleri ve Spor Bakanlığı’ndan bir Alman kumar lisansı aldı. Birincil sorumlu olan Burda yayınevinin iştiraki aracılığıyla yaptığı bir basın açıklamasına göre, ilk partiler bu hafta Pazartesi gününden bu yana web sitesinde bulunuyor.

İlk Alman iklim piyangosu başladı

Kâr amacı gütmeyen sosyal piyango ClimaClic, kendisine dünya çapında iklim projelerini destekleme hedefini koydu 30 tutarındaki payların yüzdesini yükseltmek istiyor. Müşteriler, hem Almanya’da hem de yurtdışında destekleyebilecekleri üç kategorideki projeye açıktır. Doğa ve peyzaj ve çevre ve kaynaklar noktalarına ek olarak, eğitim ve araştırma kullanılabilir Diğer şeylerin yanı sıra, buna ağaçlandırma çalışmaları, okullarda çevre projeleri, Alman bozkırlarının korunması veya okul bahçelerinden dikim.

Oyuncular çevrenin korunmasına katkıda bulunur

Oyuncular ClimaClic -Piyangoya girerse , sadece iki milyon avroya kadar veya 1’e kadar ödül kazanamazsınız. 16 Toz her gün euro indirim Çevrenin korunmasına ve CO2 emisyonlarının kontrol altına alınmasına da katkıda bulunabilirsiniz. Stake’ler hem esnek bir abonelik olarak hem de farklı fiyat aralıklarında mevcuttur. Müşteriler, hangi projenin veya hangi kategorinin özel olarak kendi çabalarıyla desteklenmesi gerektiğine kendileri karar verebilir.

İklim koruması herkesin işidir

ClimaClic’teki sorumluların, iklimin korunmasının toplumdaki herkesin sorumluluğu olduğunu ve herkesin kendi katkısını yapabileceğini açıkça belirtin. Kumar sektörü de burada talep görüyor

, çeşitli aktörlerin taahhütlerine birçok yönden yaklaşılabilir. BurdaVerlag’ın iklim koruma alanına dahil olmaya karar vermesinin ve ayrıca ClimaClic piyangosunu başlatmasının nedeni de budur.

” Toplumun her kesimindeki insanlara ulaşmak için sürekli yeni yollar bulmalı ve iklim koruma bilincini artırmalıyız. ‘ClimaClic’, sürdürülebilirlik konusunu insanlar için yeni bir şekilde tercüme eden ve onu somut hale getiren bu yollardan biridir.Bu projeyi toplumun merkezine getirmek için BurdaDirect’teki uzmanlığımızı ve BurdaVerlag’ın erişimini kullanmak istiyoruz.” — Barbara Wörz, BurdaDirect Tüketici Ürünleri Bölüm Müdürü, basın açıklaması

ClimaClic yeni bir yol ClimaClic piyango, müşterileri iklim korumasına kazanmanın çok yeni bir yoludur

Teşvik kazanma şansı ile bağlantılı olarak bu zor konu ile başa çıkmak ve aktif olmak daha büyük olacaktır. Sürdürülebilirlik somut ve somut hale gelir. Halen 2012 dergi ve 100 yayınlayan şirket ve dijital medyayı işletiyor, aynı zamanda bu yeni kaygılara kazanılacak geniş bir kitleye sahip. Freund ve ELLE gibi tanınmış dergiler de bunun bir parçası.

Tüm kaynaklar kullanılmalıdır

Manfred Ruf, ClimaClic gGmbH Genel Müdürü, ” Sosyal piyangonun benzersiz misyonunu uygulamak için, birçok BurdaDirect’in pazarlama ve satış ortamındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi.”

Müşterilere hitap etmede mevcut kaynaklar, insanları bayraklara daha sürdürülebilir eylemler yazmaya motive etmek için geri dönebilir Hangi projenin desteklenmesi gerektiğine herkesin kendi karar vermesi iyi bir şeydir. Başlat.

Bu yapı ClimaClic

‘ın arkasındadır. BurdaDirect, ClimaClic’in şu şekilde uygulanmasından sorumludur: pazarlama ve satıştan iyi sorumludur. Fikir aslen hizmetlerinde BurdaVerlag’dan geldi. Sosyal piyango ClimaClic’in arkasındaki bu yapıda, kazanan numaraların çizilmesi ve pazarlama ve reklam önlemleri için devlet izni ile ticari oyun komisyonculuğu süreci de bu yapıdadır. Bu arada BurdaDirect aynı zamanda Almanya’daki tüm devlet piyango şirketlerinin sözleşmeli ortağıdır

ve

yılından beri ticari aracılık yapmaktadır. piyango ürünleri. Gerekli deneyim de mevcuttur.

Hakkında 000 kurulan ortaklıklar ClimaClic, müşterilerle çeşitli proje kategorilerinde üzerinde ortaklığa sahiptir. çabalarıyla öne çıkabilirler. Paydan kesinti yapan ortaklar için promosyon olarak 30 yüzdesine ek olarak, ayrıca 40 Kazanan oyunculara kazanç ödemesi için kullanılan yüzde

Ek olarak, 16 yüzde piyango vergisi olarak devlete ödenir. Kalan para miktarı piyangoya geri döner. Devlet izni Mayıs ayında verildi 100.

100 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.