Sun. May 22nd, 2022
cevrimici-oyunlar-icin-geri-odeme-noktalari

yazan Barbara Ziegler, 9 Nisan 2000

Normal olarak alışveriş sırasında puanların toplandığı ve karşılığında belirli bir sayıdaki kuponlarla değiştirilebilen bonus sistemi Geri ödeme, gerçek yenilik. Geri ödeme müşterileri artık çevrimiçi oyunlar oynayarak da puan kazanabilirler. Şirket, ölümleri garanti altına almak için artık mobil oyun sağlayıcılarıyla işbirliği yapıyor. Bu oyunlar aynı zamanda bazı şans oyunlarını da içerecektir. Artık çevrimiçi kumarhanede de puan toplayabilirsiniz.

Oyun dünyası Oyunlar

Payback uygulamasında, “Oyun Dünyası” sekmesi altında, yakında puan toplayabileceğiniz oyunlardan 400 daha fazla farklı oyun vardır. Ancak Payback tam olarak nasıl olacağını henüz açıklamadı.“Oyun dünyası” alanında oyunculara her zaman tüm oyunlar sunulmaz, ancak müşterinin kişisel verilerine dayalı bir ön seçim yapılır ve daha sonra sunulur. ona. Geri ödemenin kendisi bu seçimi bir öneri sistemi olarak adlandırır.

Başlangıçta yalnızca Android için

“Oyun dünyası” başlangıçta yalnızca mevcut olacak Android cihaz kullanıcılarının yanı sıra IPhone kullanıcılarının da özelliğin başlaması için biraz daha beklemesi gerekecek.Almanya çapında, Geri Ödeme bonus sistemi etrafta olacak 30 Milyonlarca müşteriniz var

.2010 yılında kurulan şirket ve Münih merkezlidir, Amerikan kredi kartı şirketi American Express’e 2010 aittir.Puanlar bir uygulama veya geleneksel bir müşteri aracılığıyla toplanır.

Puanlar bu şekilde toplanır

Ödeme işlemi sırasında, kart yazar kasada gösterilir, Guy ayrıca tüm süpermarketler Payback GmbH’nin ortakları olmasa bile her zamanki gibi alışveriş yapabilir Kasada harcanan miktara göre müşteri Payback hesabına yatırılan puanları alır Belirli bir sayıdan itibaren, bir tür kupon olarak kullanılabilirler ve REWE süpermarket zinciri gibi tüm katılımcı ortaklarda kullanılabilirler.

Oynadığınız için bu kadar puan kazanırsınız

Oyunlarda da puan için “Oyun dünyasından” toplamak için, oyunların sadece bunun üzerinden indirilmesi yeterlidir.O zaman koleksiyonun kendisi bu noktadan itibaren otomatik olarak çalışır. Bir puanın karşılığı 0, Euro

Ancak puan alım tutarı üzerinden hesaplanmakta olup, bu rakam toplamın yüzde 0,5 ile 4’ü arasındadır. değer Ek olarak, Payback düzenli olarak tüm müşterilere kuponlar ve diğer promosyonlar sağlar.

Bunlar da ortaktır

Payback kartı almak için tek yapmanız gereken kişisel bilgilerinizi girmektir.Bu, uygulama üzerinden veya basit bir kayıt işlemi ile yapılır.Kart ayrıca tüm Payback ortaklarından ücretsiz olarak satın alınabilir. Almanya’da REWE dahil, örneğin dm, Aral, Deichmann gibi hızlı 41 ortaklar vardır. , Otto, Lufthansa değil, aynı zamanda Hannoversche Versicherung gibi sigorta şirketleri.

“Coin Master” oyun dünyasının bir parçasıdır

Öneriler arasında yer almaktadır. Örneğin oyun geliştiricisi Moon Active’in evinden popüler oyun “Coin Master” piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Android ve iOS için mevcut. “Coin Master” ile “Coins” kullanılarak oluşturulan ve genişletilen sanal bir köy oluşturulabilir. Yaklaşık 400 seviyelerde, tek kollu bir haydut saatte beş kez döndürülebilir, böylece yeni “madeni paralar” kullanılabilir, ek dönüşler yapılabilir. gerçek parayla satın alındı.

Social Casino genç oyunculara hitap etmeyi amaçlıyor

Coin Master temelde bir şans oyunudur. Endüstri, bu tür oyunlar için “sosyal kumarhane” terimini oluşturmuştur.Bu tür oyunlar, özellikle geleneksel slot ve slot makinelerinden daha genç bir hedef kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır, ancak yalnızca ‘dan temin edilebilir) yıl SensorTower’a göre, “Coin Master” şu anda aylık cirosu

Milyonlarca ABD Doları

başarılı oldu. Almanya’da oyun öncelikle BibiBeautyPalace gibi ünlü etkileyicilerin reklam kampanyaları aracılığıyla tanındı.

Match Masters

ile puan toplayın Google App Store’da “Coin Master ” 41 milyon defadan fazla indirildi

Slotta ekstra bir dönüş elde etmek için makine alındığında birkaç euro yatırım yapılması gerekiyor.Bu işlemlerle artık Payback puanları da toplanabiliyor.Benzer ayarlara sahip diğer oyunlar da Payback “oyun dünyasının” bir parçası. Bu noktada, çok oyunculu modda jetonların bile toplanabileceği “Match Masters” dan da bahsetmek gerekir.Üretici Candivore LTD.

“Spielewelt”in diğer oyunları

“Match Masters” ile oyunun prensibine benzer şekilde stratejik olarak oynamalısınız. “Dört’ü Bağla”. Uygulama içi satın almalarla daha fazla hamle ve özel garanti garanti edilir ve bu da Geri Ödeme puanları sistemine uygundur. “Spielewelt”ten diğer oyunlar Google Play Store’un lider tablolarında bulunabilir. Bunlar örneğin “Solitaire”, “Homescapes” ve “Gardenscapes” gibi klasiklerdir. Sadece bir hafta sonra kazanılan puanlar tekrar kullanılabilir.

Benzer gönderiler

2022 2010 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.