Çevrimiçi Poker Sağlayıcı GGPoker Forms Dürüstlük Konseyi

cevrimici-poker-saglayici-ggpoker-forms-durustluk-konseyi

yazan Ralf Schmidt,10 Temmuz 2022

Hile ile mücadelede, çevrimiçi poker sağlayıcısı GGPoker, yeni nişan. Bir girişim, gelecekte hilelerin poker evreninden uzak tutulmasını sağlamalıdır. Poker Dürüstlük Konseyi’nin veya kısaca PIC’nin lansmanı ile GGPoker, çabalarını genişletmek istiyor ve çevrimiçi pokerde hileli niyete yer olmadığının altını çiziyor. Bu, tüm oyuncuların yararına olacak gerekli ve gecikmiş bir karardır. Biraz şansla, diğer sağlayıcılara da bir sinyal gönderecektir.

Yeni Dürüstlük Konseyi bu hedeflere sahiptir PIC, çevrimiçi poker endüstrisinin bütünlüğünü ve adaletini korumak ve geniş ölçüde geliştirmek için tasarlanmıştır. Sorumluluğu şüpheli aktiviteyi tespit etmek olacaktır. Şike, RTA, poker botları ve gölgelenme, şimdi çözülmesi gereken dolandırıcılık olaylarından sadece birkaçı. Artık iddialar bağımsız olarak soruşturulmalı, kontroller makul ve düzenli olarak yapılmalıdır. Gerektiğinde, sektör çapında yaptırımlar uygulanabilmelidir , GGPoker’deki sorumlu kişiler bir basın açıklamasıyla bilgilendirildi.

Bu dolandırıcılıklar çevrim içi pokerde bilinmektedir

Çevrim içi pokerde, çeşitli şekillerde kabul edilmektedir. bilinen dolandırıcılık Her listenin başında yer alan biri, Gerçek Zamanlı Yardımın kısaltması olan RTA adını alır. Bu, yazılımının oyuncuya karar vermede destek olduğu

ve dolayısıyla bir avantaj yarattığı anlamına gelir. Bu program, kullanıcılara her durumda en uygun hareketi sağlamak için önceden çözülmüş ellerin saklandığı bir veritabanına erişir.

Oyuncular değiştirilir

Dürüstlük konseyi için iyi bilinen bir başka başlangıç ​​noktası da şudur: sözde gölgelenme, bu bağlamda başka bir kişiyi görmezden gelmekten başka bir anlama gelir. Çevrimiçi pokerde, bir turnuvadaki oyun, hesap sahibinden başka bir oyuncu tarafından devralınır. Çoğu zaman, bu sözde hayaletler çok daha fazla deneyime sahiptir ve daha fazla kazanma şansına sahip olmak için daha iyi oynarlar. Karşı koymak bir meydan okumadır.

Poker botları boşlukları kapatır

Poker botları denilen tüm dolandırıcılıklar arasında kapanır boşlukları doldurur ve karışıklığa neden olabilir. Bu, poker oynamayı öğrenen bir bilgisayar yazılımıdır. Masadaki tüm eylemleri analiz eder, kaydedilen hamlelerin veritabanlarına erişir ve daha sonra önceden toplanan bilgilere dayanarak sonraki oyun kararlarını verir. Poker botları her zaman kazanmasa da diğer gerçek oyunculara göre haksız bir avantajdır

Dürüstlük Konseyi Geniş Destek Aldı

GGPoker’ın yeni Dürüstlük Konseyi poker severlerden geniş destek alıyor. İlk üyeler arasında ünlü oyuncular Jason Koon, Fedor Holz, Andrew Lichtenberger, Seth Davies ve Nick Petrangelo yer alıyor. GGPoker Dürüstlük Elçisi olarak da adlandırılan Koon, imzalandığında, platformunu herkes için daha adil ve daha güvenli bir oyun deneyimi yaratmak için tüm dolandırıcılık karşıtı önlemlerde desteklemek istediğini belirtti.

Dürüstlük Konseyi ortak mesaj gönderdi

yeni oluşturulan Dürüstlük Konseyi’ne katılın ve böylece çevrimiçi pokeri tüm oyuncular için güvenli hale getirebilecek bir adım atın. Ayrıca, sürekli büyüyen dolandırıcılık karşıtı müttefikler listesini de memnuniyetle karşıladı. Daha geniş topluluk, endüstri çapında kara liste tarafından daha iyi korunabilir. Belirtilen amacı , çevrimiçi pokerde hilecilere yer olmadığı

ortak mesajını göndermektir. Dürüstlük Konseyi bu şekilde ilerler

Bir oyuncunun hile yaptığından şüpheleniliyorsa, Dürüstlük Konseyi PIC vefatını araştırmalıdır. GGPoker’e göre üç temel adımdan oluşan sürece, konseyin karar verebilmesi için kapsamlı teknolojik destek eşlik ediyor. İlk adımda, şüpheli davranış – gölgelenme, gizli anlaşma, bot oluşturma, RTA veya benzeri gibi gerçek zamanlı yardım – PIC tarafından incelenmek üzere işaretlenir. Daha sonra rapor edilen tüm vakalar gözden geçirilecektir

İnceleme ve karar takip et

GGPoker Dürüstlük Elçisi olarak Jason Koon ve Dürüstlük Konseyi tüm ilgili el geçmişlerini anonimleştirilmiş oyuncu ayrıntılarıyla gözden geçirecek ve ayrıca teknik yardıma güvenin. Konsey üyelerinin daha sonra disiplin önlemleri, yaptırımlar veya diğer kararların alınması gerekip gerekmediği konusunda oy kullanmaları beklenir. Dürüstlük Konseyi bir veya daha fazla ihlal tespit ederse uygulanabilecek bir dizi ceza vardır. Amaç her zaman poker topluluğunu koruyan şeyi yapmaktır.

Bu yaptırımlar uygulanabilir

PIC için çeşitli eylem seçenekleri vardır. cezalar kataloğunda. Bunlar, küçük ve ilk ihlaller için uyarılarla başlar. Ancak oyuncular için kalıcı yasaklar ve fonlara el konulması da mümkün olmalıdır. En kötü ve en ciddi dolandırıcılık vakalarında, oyuncuları endüstri kara listesine koyma kararı verilebilir, böylece daha sonra GGPoker’ın canlı etkinliklerinden de dışlanabilirler. ve işbirliği ortakları hariç tutulabilir.

İyi kurulmuş bir ortaklık

GGPoker’ın PIC’si zaten Topluluktaki en büyük canlı poker turları ve mekanları ile ağa bağlı Bunlara, örneğin World Series of Poker, kısaca WSOP ve kısaca World Poker Tour, WPT dahildir. Ayrıca Triton Poker, Poker After Dark, Asya Poker Turu veya kısaca APT ve Kings Casino da dahildir. Aynı zamanda, artık çevrimiçi pokerde daha fazla adalet sağlaması ve oyuncuları koruması gereken köklü bir ortaklıktır.

Benzer gönderiler

2022.

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.