Dortmund Bir Milyonluk Anlaşma Daha Garantiledi

dortmund-bir-milyonluk-anlasma-daha-garantiledi

yazan Stephan Naumann,23 Temmuz 2022

Borussia Dortmund’da işler daha ligin ağustos ayının ilk haftasında yeniden başlamasından önce çok iyi gidiyor. Otomobil üreticisi Opel’in on yıllık işbirliğinin ardından çekilmesinin ardından son şampiyon, nihayet yeni bir kol sponsoru bulabildi. BVB kısa süre önce web sitesinde yeni işbirliği ortağını duyurdu.

GLS ortaklığı genişletiyor

Borussia Dortmund, kadrodaki birkaç yeni transferden sonra artık yeni bir sponsorun desteğine de güvenebilir. koli ve ekspres servis GLS Germany

Bundesliga’daki oyuncu formalarının kollarında da görülecek. GLS ve BVB uzun süredir birlikte çalışıyor, çünkü bugüne kadar uluslararası yarışmalarda koli tedarikçisinin logosu gömleklere işlendi. Ana sayfadaki bilgilere göre, GLS artık taahhüdünü genişletti ve ligde ülke çapındaki tüm 34 maçları da devralıyor. .

Geçen sezonda güçlü mevcudiyet

Yan tarafta paket ve ekspres servis Borussia Dortmund’un fotoğrafı. Ancak, logonun varlığı genç ve genç takımların yanı sıra kadın takımlarının sponsorluğunu da içerir. GLS, siyah ve sarının resmi lojistik ortağı olarak da görev yaptı. Geçen yıl şirketin kol sponsorluğunu devralarak hedefi vurduğu açıktı. DFB Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki varlıklarının yanı sıra, BVB profesyonelleri Gregor Kobel ve Gio Reyna da bir GLS reklamında görüldü.

” Sektöründe cesur ve alışılmadık bir ortakla işbirliğimizin gelecekte yoğunlaşmasını bekliyoruz. ve sadece elde edilenleri savunmakla kalmıyor, ortaklığımızın ilk yılı, yoldaşça işbirliği ve ortaklığı daha da fazla hayatla doldurmak için yeni sezonda sürdürmek istediğimiz çok sayıda proje ile karakterize edildi. önce Tüm BVB hayranları bunu dört gözle bekleyebilir.”– Carsten Cramer, BVB bölüm yöneticisi, resmi BVB ana sayfasında duyuru

GLS Hakkında

GLS, General Logistic Systems, Oude Meer merkezli Hollandalı bir şirkettir 1999 Kurulmuş. Avrupa ve Kuzey Amerika’daki faaliyetlerini holding şirketi altında birleştiren İngiliz grubu Royal Mail, paket servisinde yer alıyor. 2019 GLS’nin cirosunun 3,3 milyar Euro

civarında olduğu söyleniyor. Şirket yaklaşık 34 ülkeye ürün tedarik etmekte ve ‘den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. .000 konumları temsil edilmektedir. Bu arada GLS, Neuenstein, Hessen’de 1989 German Parsel Paket Logistik adı altında kuruldu.

GLS ortaklığın genişlemesinden memnun

paket servisi ve GLS Pazarlama Direktörü Jascha Waffender da Bundesliga kulübünden memnun kaldı. Resmi bir açıklamada şu açıklamayı yaptı:

” Bu büyüklükte bir sponsorluk taahhüdü bizim için yeni bir alandı, ancak geçti uzakta GLS Pazarlama Direktörü Jascha Waffender, “Birçok alanda etkileyici sonuçlar beklentilerimizi aştı. BVB ile olan işbirliğini gerçekten takdir ediyoruz ve bunu daha da yakınlaştırmaktan gurur duyuyoruz,” diyerek sözlerini tamamladı. ”

Yeni formalar zaten mevcut

BVB de buluşacaksa 34 Münih, Temmuz sonunda DFB Kupası’nın ilk turunda ve sezonun ilk rekabetçi maçını oynuyor 2022/04 tamamlandı, GLS logosu Dortmund yıldızlarının formalarında zaten kullanılacak satın alınan hayran dükkanlarına yerleştirilebilir. Ligde yeni teknik direktör Edin Terzic yönetimindeki Borussia Dortmund, Ağustos Cumartesi günü Bayer Leverkusen ile karşılaşacak. 6. Siyahlar ve sarılar nihayet bu sezon yeniden şampiyonluk kazanmak istiyor. Vefat başarılı olursa, GLS için yapılan anlaşma iki katından daha değerli olacaktı.

Ek beş milyon euro

Birçok yeni imzadan ve tamamen yeniden tasarlanmasından sonra kadro da BVB’den çok şey bekliyordu. İngiltere Premier Ligi’nde süperstar Erling Haaland’dan Manchester City’ye geçiş, kulübün kasasına birkaç milyon dolar daha kazandırdı Ruhr Nachrichten’den gelen bilgilere göre, GLS büyüyecek başka bir beş tarafından taahhüdü yıllık milyonlarca Euro değerinde olacaktır. Miktarların kesin detayları bilinmiyordu. Ancak BVB için bu milyon dolarlık anlaşma daha fazla planlama güvenliği anlamına geliyor.

Benzer gönderiler

.

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.