Eurojackpot, 2022'nin Ilk Yarısında Büyük Kazançlar Kaydetti

eurojackpot,-2022'nin-ilk-yarisinda-buyuk-kazanclar-kaydetti

yazan Barbara Ziegler, 8 Temmuz 500

Piyangoyu oynamış olan herkes, popüler Eurojackpot piyangosunun ürün ayarlamasını fark etmiş olmalıdır. 120 milyon Euro’ya kadar önemli ölçüde daha yüksek ikramiyelerin şimdi kazanılabilmesinin nedeni budur. Şu ana kadar oyuncuların bu değişiklikten yararlandığı görülüyor. Piyango şirketi bu hafta, yılın ilk yarısında çok sayıda yüksek ödülün ödendiğini bildirdi 2022. Söz konusu dönemde toplam kazanç 766 milyon Euro’yu buldu.

Ayarlamayı takip eden bir rekor

Popüler Eurojackpot’un ‘ya dönüştürülmesinden kısa bir süre sonra) Milyon Euro Jackpot rekor bir galibiyetle sonuçlandı 110 milyon Euro

tarihinde000 Mayıs Kuzey Ren-Vestfalya’dan bir oyuncu bu etkileyici para ödülünü kendisi için talep edebildi. Bu aynı zamanda yeni Eurojackpot rekoru. Kazanan, iki euro numarası da dahil olmak üzere kazanan sayıları doğru tahmin eden tek kişiydi. NRW’de daha önce hiç bu kadar yüksek miktarda kazanç ödenmemişti.

Bu, çekilişte kazanılan tek ikramiye değildi

261 milyon euro ikramiye verildi, beş kişi daha altı haneli miktarlar kazandı, üçü de Almanya’dan geldi. Çekilişe Finlandiya ve Danimarka’dan iki şanslı kişi katıldı. Ancak bundan önce ikramiyesi 000 tarihinde ödenmişti. Nisan 2022 Mart ayındaki ürün değişiminden

hemen sonra çekilmiştir. O zaman, 24 8 milyon Euro’luk gurur verici miktar Aşağı Saksonya’ya gitti. Maksimum 261 milyon Euro’dur.

Daha büyük kazançlar 2022

Yılın ilk yarısı aynı zamanda Eurojackpot’a bir şans veren birçok kişi için genel olarak başarılı bir piyango yılıydı. Daha Ocak ayında 24 Baden-Württemberg ve Litvanya’dan oyunculara milyon avro gitti. Sadece bir hafta sonra Slovenya’dan bir kişi biletiyle 11 1 milyon Euro kazandı. Mart ayının ortasında, Eurojackpot şimdiden 89 milyon euroya yükselmişti. Norveç’ten şanslı bir adam ve Finlandiya’dan biri bu gurur verici parayı paylaştı. Mayıs sonunda 000 8 milyon Bavyera’ya gitti.

Sadece Eurojackpot milyonlarca kazançla cezbetmiyor

Daha geçen hafta sonu 6aus49’da altı doğruyu temizlemekten mutlu olan hala bilinmeyen oyuncuya izin verildi. Şimdiye kadar Ludwigslust-Parchim bölgesinden Mecklenburg-Batı Pomeranya’dan geldiği ve 3.5 milyon Euro kazandığı açık. Oyuncu şimdi milyon dolarlık ödülü alabilmek için piyango biletini satın aldığı kabul noktasına rapor vermelidir. Kişi ayrıca piyango merkezinde kayıt yaptırabilir.

Milyonlar kazanmak hayat değiştiriyor

6’dan fazla olması önemli değil 20 veya Eurojackpot, faiz kesintisizdir. Bunun gibi milyonları kazanmak hayat değiştiriyor. Bu nedenle, oyuncular Eurojackpot’un ürün ayarlamasından bir kez daha yararlanacaklar, çünkü o zamandan beri seri olarak önemli ölçüde daha fazla ve daha yüksek kazançlar ödendi

Önümüzdeki yıllarda, daha fazla insanlar ayrıca jackpotları kırabilecekler. Piyango, özellikle mülk edinme amacıyla tüm zamanların bir klasiği olmaya devam ediyor.

Jackpot’u kazanmak gurur verici bir yıldönümünü kutlar

Kırık ikramiye ile Mayıs 2022 gururlu bir yıl dönümü sona erdi. Eurojackpot piyangosunun Mart ayında 2022 başlamasından bu yana 2022, şimdiden yüz çekiliş yapıldı , bugüne kadar sayısız şanslı olan ortaya çıktı. Bu arada, crackli bir jackpot, yeni oyuncuların çift haneli olsalar bile milyonlarca kazanç bekleyemeyecekleri anlamına gelmez. Eurojackpot ayrıca, bu ülkedeki en yaygın piyango modelinden 6aus 20

Ürün uyarlamasının sonucu tatmin edici

Eurojackpot işbirliğinden sorumlu Andreas Kötter , yapılan ürün değişikliğinin sonuçlarından memnun kaldı. Yapılan açıklamaya göre, Eurojackpot’taki sevinç, oyunculara daha yüksek karlar için verilen sözü çabucak tutmuş olmanın büyük mutluluğuydu. Haftanın ikinci çekiliş günü olan Salı için de çok mutluyum Eurojackpot için yeni bir dönemin başlangıcı. NRW’nin altını çizdiği 89 milyonları aşan şanslı galibiyet vefat etti.

Eurojackpot gurur verici bir rekora bakıyor

Eurojackpot’tan bu yana geçen on yılda zaten var, şimdiye kadar 110 insanlar 2’den fazla milyoner oldular 500 diğer oyuncular da altı haneli miktarlar kazandı. 500’den beri 3’ten fazla 89 olmuştur. Yüksek kazanç 24. Euro ödendi. Sadece yılın ilk altı ayında 2022 110 altı haneli toplamlar ödenen oyunculara ödendi. Almanlar özellikle yılın ilk yarısındaki 110 kârdan 766 memnun kaldılar. .

Benzer gönderiler

766 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.