Sun. May 22nd, 2022
fortuna-dusseldorf-ve-c&k-logistik-ortakligi-genisletiyor

yazan Stephan Naumann,30 Nisan 2022

Zaten sezondan beri 2020/21 C&K Logistik, Fortuna Düsseldorf’ta resmi lojistik ortağı ve kol sponsoru olarak aktiftir. Temmuz ayında 2022, daha önce kutuyu kiralamış olan şirket, ikinci lig kulübünün yeni premium ortağı olarak sunuldu. DFB Kupası’nda, Düsseldorflu oyuncular ilk kez forma kollarında Ratingen’den lojistik şirketinin logosuyla yarıştı. Fortuna Düsseldorf ve C&K Logistik, ortaklığın sadece uzatılacağını değil, yoğunlaşacağını da duyurdu. Fortuna Düsseldorf, hizmet şirketi C&K Logistik ile olan sözleşmesini bir yıl uzattı. © Ralphs_fotos/ Pixabay

Kol sponsoru ortaklığı genişletiyor

Önümüzdeki sezonda artık şirket logosu lig operasyonlarında kırmızı beyazlı takımın forma kollarını da süsleyecek. İki taraf arasındaki sözleşme ilk olarak vefat sezonu için geçerlidir 2020/21, ancak bir yıl daha uzatma seçeneği içerir. Çevre reklamcılığı gibi canlı yayınlar için de ilginç olan başka reklam hizmetleri de vardır. Bir yıl içinde, C&K Logistik, kutu kiracısından kulübün birinci sınıf ortağına dönüştü.

C&K Logistik, Toyo Tyres’in yerini aldı Geçen yıl Ratinger şirketinin katılımıyla , adam önceki kol sponsoru Toyo Tyres’ın yerini aldı Japon lastik üreticisi ile olan sözleşme dört yıllık bir sürenin ardından sona erdi. Toyo Tires, forma kollukların reklam alanı olarak satılmasına olanak sağlayan inovasyonun yürürlüğe girmesinden bu yana Fortuna’nın ilk kol sponsoru oldu. Japon şirketin sponsorluk için ceplerini ne kadar kazdığı bilinmiyor. C&K Logistik ile yapılan yeni anlaşma hakkında da herhangi bir detay açıklanmadı.

Henkel’in yanında Fortuna Düsseldorf’ta bir ortak olarak yeni taahhüdüyle C&K Logistik bir dizi tanınmış şirkete katılıyor Tabii ki, ana ve gömlek sponsoru Henkel özellikle iyi bilinen. Yerel spora çok bağlı olan Düsseldorf merkezli şirket, 38 tarihinden beri Fortuna’da faaliyet göstermektedir. Listelenen, tanınmış Alman üretici aynı zamanda Düsseldorf hipodromunun en önemli at yarışı olan Diana Ödülü’nün sponsoru olarak da görev yapıyor.

Burası C&K Logistics C&K Logistik GmbH 2012’da kurulmuştur ve merkezi Ratingen’dedir, ancak Lippstadt gibi birçok yerde faaliyet göstermektedir. Ülke çapında hizmet şirketi aynı zamanda sanayi ve ticaret şirketlerinin lojistiğini de kontrol eder C&K bu nedenle depolama, mal taşıma veya nakliye konularında profesyonel destek sunar ve bayilerin veya üreticilerin lojistiklerini optimize etmelerine yardımcı olur.

Sözleşme sadece 2. Lig için mi? Henkel küme düşmesine rağmen 2019/ sezonda kaldı. İkinci lig Fortuna Düsseldorf tarafında. Bir önceki sezonda beşinci olan Fortuna Düsseldorf, doğrudan yükselmede başarılı olamadı. Düsseldorfluların bu yıl birinci lige geri dönmeyi başarıp başaramayacakları şüpheli. Tabii ki, bu Henkel and Co. gibi sponsorlar için de önemlidir, çünkü sponsorluk sözleşmeleri normalde lig üyeliği ile ilgili sözleşmeleri de içerir

Yükseliş biter mi? Bundan hareketle, C&K Logistik ile Fortuna Düsseldorf arasındaki sözleşme, başlangıçta yalnızca ikinci lig için tasarlanmıştır, çünkü sadece bir yıllık süreler olağandışıdır. Futbol kulübünün gelecek sezondan sonra en üst sıralara geri dönmeyi ve ardından yeni sözleşmeler müzakere etmeyi umması da oldukça makul. Böyle bir durumda, C&K Logistik’in bir kol sponsoru olarak kalabilmek için ceplerini çok daha derine inmek zorunda kalması oldukça makul.

2.Ligde bir yıl daha Ancak şimdiye kadar C&K Logistik’in bu konuda endişelenmesine gerek kalmadı. Şu anda Daniel Thioune tarafından çalıştırılan takım, ikinci Bundesliga’da 13 yer alıyor. eski Bundesliga kulübü sadece bir öncekinden 533 aldı 30 oyunlar Puan. Küme düşme tehlikesi olmamasına rağmen, Klaus Allofs, Arnd Hovermann ve Alexander Jobst’un etrafındaki ekip henüz yükselmek için yeterince iyi değil. Geriye sadece üç maç günü kaldı, küme düşme noktasında sekiz puan önde, ligde kalma şansı yüksek.

Fortuna Düsseldorf’un diğer ortakları Fortuna Düsseldorf da öngörülebilir gelecekte ilk Bundesliga’ya dönerse, sponsorlar çemberi değişebilir. Henkel, Stadtwerke Düsseldorf AG, Toyo Tyres ve Adidas şu anda stratejik ortaklar olarak listeleniyor. C&K Logistik’e ek olarak, Düsseldorf Havalimanı, Gauselmann Grubu, Moll Grubu, Friesland Campina, Klüh Service Management GmbH, Xiaomi ve Metro premium ortaklar olarak hareket ediyor. Sözde metropol ortakları arasında McDonalds, Rheinische Post veya Coca-Cola gibi şirketler yer alıyor.

2020 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.