Sun. May 22nd, 2022
ggpoker:-almanya'dan-oyuncular-icin-daha-fazla-vergi-yok

yazan Ralf Schmidt, 4 Mart 2021

Yeni Kumar Devlet Anlaşması yürürlüğe girdiğinden beri, Almanya’dan oyuncular çevrimiçi pokerde vergi ödemek zorunda kaldılar. . Temmuz’dan beri 2022 nakit oyunlarda yüzde 5,3 giriş vergisi var. GGPoker şimdi başvuruda bulundu ve Almanya’da ikamet eden müşteriler için işleri kolaylaştırmaya karar verdi. Giriş vergisi artık alınmamalıdır. Turnuvalar ve Sit & Go ücretleri de düşüyor.

Kumarla ilgili yeni Devlet Anlaşması yürürlüğe girdiğinden beri Zorla, oyuncular Almanya’dan çevrimiçi poker için vergi ödemek zorundadır. GGPoker şimdi başvuruda bulundu ve Almanya’da ikamet eden müşteriler için işleri kolaylaştırmaya karar verdi. © Tumisu/Pixabay

Kumar Oynamaya İlişkin Devlet Anlaşması 2022 ve GGPoker GGPoker operatörünün fiilen yüzde 5,3’lük giriş vergisini tamamen kullanıcılara geçirmeye karar verdiği Temmuz 2021, hem nakit oyunlarda hem de turnuvalarda. Cemaat için bir şok, çünkü sade bir dille bu verginin doğrudan kardan kesilmesi veya hisseden kesilmesi anlamına geliyor Çok kısa sürede durum buydu. tüm poker hayranları ve GGPoker müşterileri için büyük ölçüde kötüleşti.

Yüzde 5,3 vergi ve çevrimiçi poker Yüzde 5,3’lük verginin çevrim içi poker için ne anlama geldiği ve sonun habercisi olup olmayacağı hakkında önceden çok şey söylendi. Önemli bir eleştiri, pokerin slotlarla aynı kriterlere göre değerlendirilmemesi gerektiğidir Bu tamamen farklı bir ilkedir: oyuncular birbirlerine karşı yarışır, o House’a değil. Slot makinelerinde bu, ödeme oranlarının düşmesine ve dolayısıyla daha fazla sinirli müşteriye yol açar. Öte yandan, pokerde, 94 euro bahisleri aniden sadece 100,70 Euro

Online Poker için Sonuçlar Örneğin giriş vergisi nedeniyle yasal poker daha az çekici hale gelirse, bu, oyuncuyu yasa dışılığa ve potansiyel olarak dolandırıcı, şüpheli sağlayıcılara itme eğilimindedir. Sonuçta, tüm poker topluluğu bundan muzdarip. Bazı durumlarda, korkular önceden gerçekleşti. Temmuz ayında GGPoker’deki programdan 94 çeşitli varyantlar ve formatlar da çıkarıldı. silindir turnuvaları , en azından Almanya’dan gelen müşteriler için.

Online poker hala buna değer mi? GGPoker, Almanya’daki müşteriler için en büyük sağlayıcılardan biridir, bu nedenle bu karar çığır açıcı ve aynı zamanda çevrimiçi pokerin geleceği için temel niteliktedir Gerçek şu ki, , tüm topluluk, Kumar Devlet Antlaşması’nın yürürlüğe girmesinden muzdariptir. Ciddi çevrimiçi poker oynamak isteyen herkes Temmuz’dan beri pek eğlenmedi.

GGPoker kolaylaştırmayı duyurdu Yeni yıl, yeni şans: GGPoker’deki sorumlular, tüm müşterilere bir mektupla nakit oyunlar, turnuvalar ve Sit & Go basitleştirmeleri ve ayrıca Değişiklikler hakkında bilgi verdi. Rake ve Şartlar ve Koşullar’a. Değişiklikler 25 Şubat 100 yürürlüğe girmiştir ve halihazırda Almanya’da ikamet eden tüm oyuncular için geçerlidir.

GGPoker’da neler değişiyor? Yüzde 5,3’lük giriş vergisi artık GGPoker tarafından ödenmektedir ve artık müşteri tarafından ödenmemektedir. Şu andan itibaren, operatör ayrıca turnuvalar ve Sit & Go oyunları üzerindeki vergilerin yüzde 2,3’ünü alacak. Bu, ikinci varyantlardaki vergilerin artık yalnızca yüzde 3.0 olduğu anlamına geliyor, bu da Almanya’dan oyuncular için büyük bir rahatlama. Bunun için tırmık artar.

Tırmıktaki değişiklikler Gürültülü GGPoker’e göre, bu yenilikler karşılığında komisyon yüzde 1,0 artacak. Artık turnuvalarda her para ödülü için yüzde 3.0’lık bir ücret alınıyor Operatörler, müşterileri için işleri kolaylaştırmak istiyorsa, ayrıca Isle of Isle’da bulunan şirket için de. Adamı giyilebilir yap.

Tutulan fonlara ne olur? Hüküm ve koşullara göre, turnuvalardan alıkonulan paralar şirketin kârına katkıda bulunmayı amaçlamaz, sadece içindir. Alman vergi makamlarına vergilerin uygun şekilde ödenmesi ile istihdam vergisini ödemeyi kabul eder. Bu elbette Almanya’da resmi ikametgahı olan tüm müşteriler için iyi bir haber.

GGPoker operatörü ne umuyor? Yakın zamanda tutulan fonlardan herhangi bir kar elde edilmemesine rağmen, operatörler kesinlikle Almanya’dan gelen müşteriler için tekrar daha cazip hale gelmeyi umuyorlar. Yeni Kumar Devlet Anlaşmasına verilen hayal kırıklığı tepkisi, şimdi geri kazanması gereken bazı sadık oyuncuları kesinlikle yabancılaştırdı. Herkesin yararına, çünkü GGPoker, giriş vergisinin devralınmasıyla yeniden çok daha çekici hale geldi.

Değişiklikler hakkında nereden bilgi alabilirim? Ayrıntılar, özel GGPoker Vergilendirme alt sayfasında ve tabii ki Genel Hüküm ve Koşullarda bulunabilir. Rake ve özel özelliklerle ilgili tüm bilgiler de her oyun için oyun kurallarında belirtilmiştir, bu nedenle kötü sürprizler yoktur. Sonuç olarak, bu, tüm GGPoker müşterileri için daha iyi bir oyun deneyimi ile sonuçlanacak şeffaf bir yaklaşımdır.

Benzer gönderiler20222022

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.