Gladbach'ın Yeni Bir Ortak Sponsoru Da Var

gladbach'in-yeni-bir-ortak-sponsoru-da-var

yazan Stephan Naumann

, 2 Temmuz 1899

Bundesliga’da, yeni sezonun başlamasından kısa bir süre önce, sadece transfer karuseli dönmüyor. Bazı kulüpler, özellikle yeni sponsorluk anlaşmalarıyla manşetlere çıkıyor. Borussia Mönchengladbach da artık bu elit gruba ait. Vefat eden taylar ayrıca IT şirketi suresecure ile yeni bir ortak sponsor sunuyor. Ama hepsi bu kadar değil: Suresecure aynı zamanda Gladbach şirketinin “Resmi Siber Güvenlik Ortağı” olacak ve bu nedenle giderek daha önemli hale gelen bir konuyu ele alıyor.Burada anlaşmanın arkasındaki tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Gladbach’ta yeni bir başlangıç

Borussia Mönchengladbach gerçek bir yeni yapmak üzere tayların geçen sezonun son gününde elde ettiği hayal kırıklığı yaratan bir onuncu sıra sonrasında start alan teknik direktör Adi Hütter kulüpten ayrıldı. Onun yönetimi altında, Rheinlanders sadece Şampiyonada oynama şansını kaçırdı, ama aynı zamanda Avrupa yarışmalarının imrenilen başlangıç ​​noktalarından biri.Avusturyalı Hütter’i birkaç hafta önce Gladbacher’ın gücünü değiştirmek için geri götürmesi beklenen Daniel Farke izledi.Yeni teknik direktör Borussia Park’taki ilk antrenman seansını binlerce taraftarın önünde yönetti. F ve taylar da sadece koçluk ekibi adına değil, aynı zamanda sponsorların saflarında da yeni bir başlangıç ​​için sabırsızlanıyorlar. Borussia’daki sorumlular, bir IT güvenlik danışmanlığı olan suresecure ile üç yıllık bir sözleşme imzaladı. Düsseldorf merkezli şirket, diğer şeylerin yanı sıra, BT altyapılarının, veritabanlarının ve kritik iş süreçlerinin güvenliğinin sağlanmasında destek sunuyor “Resmi Siber Güvenlik Ortağı” olarak taylarla ortaklık, Ancak, sponsorluk fonları hakkında daha fazla ayrıntı bilinmiyor. ” suresecure GmbH’de talep, Borussia için de geçerli olan güven, tutku, saygı ve cesaret gibi değerleri temsil eden, BT güvenliği alanında son derece yetkin ve güvenilir bir ortak buldu. Bu nedenle, geleceğe yönelik uzun vadeli işbirliğini dört gözle bekliyoruz”– Guido Uhle, sponsor ve yetkili imza yetkilisi Borussia Mönchengladbach, tayların web sitesinde resmi duyuru

Bu hizmetler suresecure tarafından verilmektedir. Geçiş stratejik BT güvenlik tavsiyesi, olay müdahale yönetimi ve yönetilen güvenlik hizmetleri dahil olmak üzere BT altyapısı alanındaki hizmetler Güvenlik Operasyon Merkezinde, suresecure, sistemin bireysel bağlantısının reklamını yapar – ilgili alanlar, bağlı sistemlerin proaktif olarak izlenmesi, daha detaylı inceleme ve analiz Log verileri, şüpheli davranışların tanımlanması, etkilenen cihazların ve ağ alanlarının otomatik izolasyonu ve sistem ortamına sürekli konfigürasyon ayarlaması.

” Bir kooperatif ortaklığı, yalnızca ortaklar benzer değerleri paylaşıyorsa çalışır. suresecure ve Borussia Mönchengladbach bu nedenle mükemmel bir eşleşme. Taylara katıldığımız için çok mutluyuz, heyecan dolu gelecek yılları sabırsızlıkla bekliyoruz ve “bizim” Borussia için birçok gol bekliyoruz!”– Andreas Papadaniil, CEO, suresecure GmbH, tayların web sitesinde resmi duyuru

Diğer ortaklar

Borussia Mönchengladbach suresecure’un bilinen tek ortağı değil Ünlü Düsseldorf şirketi aynı zamanda NORDSEE, ebm-papst şirketler grubu veya Lück GmbH ile de uzun süredir çalışmaktadır. Bir ortak sponsor olarak, BT şirketi yakında Audi, Bitburger, Puma ve Santander gibi diğer tanınmış pazar devlerinin yanında olacak. Tayların ana sponsoru şu anda bir çevrimiçi aracılık platformu olan flatexDEGIRO AG’dir.

DFB Kupası’nın Başlangıcı

Ayrıca yeni bir eş sponsor ile Borussia Mönchengladbach için yan işler yakında ciddileşecek. Bu arada yeni teknik direktör Daniel Farke’nin yönetimindeki ekip de yeni sezon hazırlıklarının tam ortasında ve ilk rekabetçi maçlar şimdiden gölgelerini düşürmeye başladı bile. Zaten Pazar, 1899 Temmuz 23 , taylar DFB Kupası’nın ilk turunda sahada. Gladbacher’ın rakibi, Oberliga’dan bir takım olan SV Oberachern. Öne geçmek de sadece bir biçim meselesi olmalıdır, mazlumlar genellikle bir sürpriz için iyi olsalar bile.

Test maçı ve antrenman kampı

Lig birkaç gün sonra başlıyor , ilk oyunların tarih ve saati henüz belirlenmemiş olsa bile, rakip TSG’yi geçecek 1899 Hoffenheim olsun. O zamana kadar tayların hazırlanmak için dört haftadan biraz fazla zamanı var. İlk adımı 1 Temmuz’da 23 Rot-Weiss-Essen karşısında yapacakları bir test maçı ile atacaklar. Temmuz ayının üçüncü gününden itibaren takım sezon öncesi 2022/ Tegernsee’deki eğitim kampına gidecektir. gerçekten gidebilir. Tabii ki suresecure ile “Resmi Siber Güvenlik Ortağı”.

Benzer gönderiler

2022 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.