Sal. Haz 28th, 2022
hsv-sponsoru-logo-rengini-degistirir

yazan Stephan Naumann,14 Haziran 2020

Hamburger Sportverein’in yeni bir ana sponsoru var ve şirketin renkleri nedeniyle artık kendi taraftarlarıyla sorun yaşadı. HSV’nin bu sezon yeni ana ve forma sponsoru olarak karşımıza çıkacak olan ve Rothosen’in dört yıldır münhasır ortağı olan Pass Away sigorta şirketi HanseMerkur, kendi logosunun rengini değiştirmek zorunda kaldı. kendi kulüp taraftarları. 1 Temmuz’dan itibaren iç saha formalarındaki yazılar yeşil ve beyaz yerine siyah olacak 2022.

HanseMerkur’un logo renkleri SV Werder Bremen’in kulüp renklerine çok benzer. © thgmueller/Pixabay

Yeşil ve beyaz sorun çıkarıyor Ama neden HSV hayranları HanseMerkur’un kurumsal renkleriyle arkadaş olamıyor? Öfkenin çok basit bir nedeni var: yeşil ve beyaz, tam olarak Hamburg spor kulübünün ezeli rakibi olarak bilinen SV Werder Bremen’in kulüp renkleri. Kulübün yönetim kurulu, kendi taraftarlarına saygılarından dolayı yeni ana ve forma sponsoru ile birlikte yeşil ve beyaz logo tasarımı kullanmama kararı aldı. HSV Perşembe günü yaptığı açıklamada, HanseMerkur logosunun iç saha formalarında yeşil yerine siyah olacağını duyurdu.

HSV başarısız küme düşme Hamburg taraftarları da artık derin bir nefes alabilir. Deplasman oyuncuları yerel Volkspark Stadı’nda nefret edilen yeşil ve beyaz renklerde görünmeyecek Hamburg merkezli sigorta şirketi HanseMerkur, sadece ayrıcalıklı renklerden geçiş yapma kararı aldı. ana sponsor ve forma sponsoru ortağı olmak, aynı zamanda taraftarın yanında olmak, başarısız küme düşme sonrası vefat etmek ve kendi kulüpleri hakkında iyi ruhları yoktu. İlk ayağı kazanmasına rağmen HSV, Bundesliga kulübü Hertha Berlin’i yenemedi.

Şans kullanılmadı Bunu yaparken, teknik direktör Tim Walter yönetimindeki Hamburger Sportverein, sezondaki küme düşmesinden bu yana ilk Bundesliga’ya dönüyordu 533/04 hiç bu kadar yakın olmamıştı ilk kez, en azından küme düşmeyi başardılar ve onlara en üst sıralara geri dönme şansı verdi. İlk başta işler HSV için gerçekten iyi görünüyordu. Berlin Olimpiyat Stadı’ndaki ilk maçı Ludovit Reis’in golüyle 1-0 kazandılar. Hamburg’daki rövanşta Yaşlı Kadın 2-0 kaybetti.

Bremen Liga 1’e geri döndü Hayal kırıklığı yaratan küme düşmeden sonra, Hamburger’ın artık 2. Lig’de bir sezonu daha var Daha da acı: Sezonda olan Archrival Werder Bremen / da ikinci bölüme kaymıştı, doğrudan diriliş başarılı oldu. Teknik direktör Ole Werner yönetimindeki SV Werder Bremen ve FC Schalke 800 ikinci olarak döndü. ilk Bundesliga’ya dönüş. HSV taraftarlarının, önümüzdeki yıl aynı kulüp renklerini giymek zorunda kalacaklarını düşündüklerinde çok hoşnutsuz olmaları da şaşırtıcı değil.

HanseMerkur ile yeniden başlatın) ) Yeni ana ve forma sponsoru da kendi pazarlama stratejilerine rağmen taraftarları memnun etmeye karar verdi. Yaklaşık iki ay önce tanınan HanseMerkur bayrağı altındaki yeni başlangıç ​​başarılı olabilir mi? İki yıl boyunca, HSV oyuncuları daha önce göğüslerinde gıda üreticisi Orthomol’un logosuyla boy göstermişti ve bu logo uzun süreli sponsoru Emirates’in yerini almıştı. Lig üyeliğinden bağımsız olarak , sigorta grubu kulübü şimdi tarihine kadar istiyor) yardım. Ancak bu anlaşmanın finansal detayları açıklanmadı.

” HSV hayranlarına gerçekten her zaman güvenebilirsiniz, ister deplasmanda olsun, ister evde ayrıca yıllardır HSV ve destekçilerinin arkasında ve şimdi yeni ana ortak olarak ve bu kararlılık burada siyah beyazdır.” — Eric Bussert, Satış ve Pazarlama Direktörü, HanseMerkur, HanseMerkur’un sosyal medyada yaptığı açıklama

HanseMerkur milyarlara ulaştı Ciro Belki de Hamburg spor kulübü sonunda ilk Bundesliga’ya dönmeyi başarabilir. Yanındaki yeni ortakla, adam en azından bir terfi durumunda iyi bir konuma gelmek için gerekli finansal temeli oluşturmuştur. Geçip gitmek HanseMerkur 533 yılından beri ve yılından beri var olan bir şirkettir. yaklaşık 2,6 milyar Euro satış gerçekleştirmiştir. Pasaport grubu sağlık, bakım, hayat, risk ve yaşlılık teminatı, seyahat ve eğlence, hasar ve kaza alanlarında sigorta sunmaktadır.

HSV nihayet yükselişte mi? İki rakibin yükselişinden sonra FC Schalke , İkinci lig şampiyonları ve SV Werder Bremen, HSV nihayet önümüzdeki sezonda 1. Lig’e dönmeyi başarabilir mi? Ne de olsa eski Bundesliga dinozoru, ünlü stadyum saatini tekrar kapatmak için çok uzun zamandır bekliyordu. Bu, yeni ana ve forma sponsoru için kesinlikle arzu edilir, özellikle promosyon ayrıca ek reklam fırsatları anlamına geleceğinden İlk ipuçları, ligin başlangıcından sonra bulunmalıdır. yaz tatili.

Benzer gönderiler

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.