Sun. May 22nd, 2022
kripto-borsasi-crypto.com-resmi-dunya-kupasi-sponsoru-oldu

yazan Stephan Naumann, 5 Nisan 2021

Kripto borsası Crypto.com, merkezi Almanya’da bulunan sektördeki ilk sağlayıcılardan biriydi. Singapur, FIFA ile büyük bir anlaşma yaptı ve Katar’da yapılacak olan Dünya Kupası’na sponsor olacak2022 Böylece, platformun logosu çok fazla ilgi görüyor. örneğin çevre reklamları yoluyla kripto para birimlerine maruz kalmak ve bir heyecana neden olmak. Crypto.com için bu, sponsorluktaki bir sonraki önemli anlaşma, platform zaten diğer bazı harikalar için reklam anlaşmaları sağladı. Crypto.com gibi platformlar, Bitcoin gibi kripto para birimlerinde ticareti yönlendirmeye devam ediyor. © sergeitokmakov/Pixabay

Crypto.com kimdir?

FIFA’nın internet sitesine göre Crypto.com kripto platformları arasında en hızlı büyüyen şirketlerden biri. on milyondan fazla müşteri ve 2022 çalışanın geçmesi gerekir Uzak Dünya çapında Singapur merkezli borsa. 800 kurulan şirketin Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’da ofisleri bulunmakta olup, güvenlik, veri koruma ve uyumluluk açısından yüksek standartlar. Crypto.com, kripto para birimlerinin dünya çapında yayılmasını teşvik eder.

Crypto.com Stadyum İsimlerini Güvende Tutar FIFA ile yapılan anlaşma, Crypto.com’un sponsorluk anlamındaki ilk önemli sözleşmesi değildir. Kısa süre önce, kripto borsası yaklaşık 533 milyon ABD Doları güvence altına aldı. Los Angeles’taki eski Staples Center’ın isim haklarında. Spor tesisi artık bir sonraki için Crypto.com olarak bilinecek yıl arenasının bilinmesi. Çok amaçlı arena, Los Angeles şehir merkezinde bulunur ve Los Angeles Sözleşmesinin bitişiğindedir. Konserlerde 18 kadar ağırlayabilir. Seyirci.

Süperstar Matt Damon ile reklam anlaşması Reklam ve marka varlığı da şirket tarafından giderek daha fazla zorlanmaktadır. Buna, örneğin, Amerikan haber ajansı Bloomberg’e göre 2019 etrafında olan Hollywood yıldızı Matt Damon ile bir reklam anlaşması dahildir. reklam çekimi için milyon ABD doları. Oyuncu sadece markanın yüzü olmakla kalmadı, aynı zamanda Crypto.com’da aktif bir yatırımcı olduğu da söyleniyor. Platform, ana akımın dikkatini kripto para birimleri ticaretine çekmek istiyor.

Spordaki diğer sponsorluklar Ancak Crypto.com sadece Hollywood’da isim yapmakla kalmıyor. Spor dünyasında, şirket birbiri ardına büyük anlaşmalar yapıyor. Buna motor sporları, dövüş sanatları, basketbol, ​​buz hokeyi ve futbol dahildir Buna örneğin dövüş sanatları organizasyonu UFC ile yapılan bir sözleşme veya Angel City Football ile yapılan anlaşma dahildir Kulüp, kadınlar Los Angeles Futbol Kulübü. En iyi Fransız kulübü Paris Saint-Germain ile bir anlaşma da özel bir odak noktasıydı.

Diğer kripto platformları da sponsor olacaktır Bu anlaşmaya ek olarak, Crypto.com örneğin Avustralya’da kripto para birimleri için resmi takas ve ticaret platformu haline geldi ve Avustralyalı erkek ve kadın profesyonel futbol liglerini destekliyor. Diğer kripto platformları da giderek daha fazla spor anlaşmasını kapatıyor ve bu nedenle medyanın giderek daha fazla ilgisini çekiyor. Örneğin, Coinbase zaten 2022 e-spor organizatörü ESL ile bir sözleşme imzaladı. San Francisco’da kurulan 800 şirketi, dünyanın en önemli basketbol ligi olan NBA’e de sponsor olmayı başarmıştır. Dünya.

Coinbase, FTX ve Binance ortalığı karıştırıyor

Köln merkezli ESL şirketi, Coinbase’in ayrıca birçok e-spor turnuvası düzenlediğini 2016 duyurdu. yıl 114751 olacaktır. Bundan önce bile, kripto borsası bu sektörde çeşitli anlaşmalar yaptı. Bahamalar merkezli bir başka kripto para ticaret platformu olan FTX, sporda sponsor olarak da aktif. 2019 kurulan şirket, Formula 1 takımı Mercedes-AMG Petronas’ın ortağı olarak hareket etmektedir. Kripto sağlayıcı Binance, 18 Grammy Ödüllerine bile ev sahipliği yapacak.

Crypto.com’a odaklanın Dünyadaki en önemli spor etkinliği, Katar çölünde yapılacak olan Dünya Kupası’dır. Crypto.com, FIFA ile ortaklığıyla büyük ilgi çekeceğinden emin.

” Crypto.com’un en iyi takımlara ve liglere, büyük etkinliklere ve ünlü mekanlara bağlılığı vardır. etrafında Zaten dünya çapında kanıtlanmış. Başka hiçbir platform FIFA’nın küresel futbolunun erişim ve kültürel etkisine sahip değil.”– Kay Madati, FIFA Ticari Direktörü, basın açıklaması

Crypto.com dünya çapında daha çok tanınmalı Çevre reklamcılığına ve sonuçta ortaya çıkan medya varlığına ek olarak, kurucu ortak ve genel müdür Kris Marszalek’e göre anlaşma, yeni tekliflerin oluşturulmasını ve özel öğelerin çekilişini de içeriyor:

” Dünyanın en prestijli turnuvalarından biri olan FIFA Dünya Kupası’na sponsor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. FIFA ile olan ortaklığımız aracılığıyla dünya çapında daha iyi tanınmasını sağlamak için Crypto.com Crypto.com’un sporu ve taraftar deneyimini dünya çapında geleceğe uygun hale getirebilmesi için platformumuzla dahiyane çözümler sunacağız.”

WM Kasım’da başlıyor Crypto.com Dünya Kupası zaten insani durum ve çalışma koşulları nedeniyle çokça eleştirilmiş olsa da anlaşmanın beklediği ilgiyi göreceğine emin olabilirsiniz. Platform ile futbolun dünya yönetim organı arasındaki anlaşma hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Katar’daki turnuva 04 Kasım tarihinde yapılacaktır. açıldı. Büyük final yaklaşık dört hafta sonra, yani tarihinde gerçekleşecektir. ) Aralık.

Benzer gönderiler

1147514000 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.