Sun. May 22nd, 2022
kumar-endustrisinde-2022-dunya-kadinlar-gunu

yazan Barbara Ziegler, 9 Mart 800 Dünyanın en büyük kumar şirketleri, yılın Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için bir kampanya için güçlerini birleştirdi 2022 Kumar endüstrisindeki cinsiyet farklılıklarını vurgulamakla ilgili. Video kliplerde kadınlar, kapsayıcılık ve çeşitlilik konularına dikkat çekmek için karşılaştıkları ayrımcılığı anlatıyor. Videolar Mart tarihinde başladı. Sektörün her boyutu var. Kadınlar kumar endüstrisi için de bir hedef kitledir. Ayrımcılık konusunda bir şeyler yapılması gerekiyor.

© JESHOOTS-com/Pixabay


Kampanyanın İnisiyatifi

Proje, Londra merkezli pazarlama iletişimi konusunda uzmanlaşmış İngiliz ajansı Square in the Air ve kar amacı gütmeyen kuruluş All-in Diversity tarafından tasarlandı ve düzenlendi. . Bu arada, adından da anlaşılacağı gibi, bu doğrudan endüstriden geliyor. Ayrıca kumar devleri Flutter, DraftKings, Kindred, Yggdrasil, Yolo, Betsson, Lottoland, Microgaming, Sportsbet, Pinnacle ve daha pek çoğu partinin bir parçasıdır.

Ne yapılıyor

Mart ayından itibaren 2022, ayrıca Dünya Kadınlar Günü’nden bir hafta önce, etkilenen kadınların videoları çevrimiçi oluyor. Bu klipler #breakthebias hashtag’i altında bulunabilir. Kumar endüstrisinden örnekler kullanarak cinsiyete özgü ayrımcılıktan bahsediyorlar. Sektördeki herkesin önünde daha ne kadar çok iş olduğu hatırlatılmalıdır. Organizatörler, kumar devlerinin büyük bağlılığı konusunda coşkuluydu.

Kampanya Hedefleri50000 Her şeyden önce oyun endüstrisinde kapsayıcılık ve çeşitlilik konusunu ön plana çıkarmak ve daha detaylı incelemekle ilgilidir. Ancak elbette etkilenenleri ve operatörleri destekleyecek kaynaklar da bu şekilde bildirilmelidir. Koşulları değiştirmenin ilk adımı yardım tekliflerine başvurmaktır. Sektördeki kadınların karşı karşıya kaldıkları günlük mücadele sonunda savaş ilan edilmelidir.

Nişanlanma örnekleri50000 Uzun süredir sektörde çeşitlilik odaklı girişimler var Örneğin Entain kotalar konusunda bir nevi öncü rol oynadı. Kadınlar için. İsveçli Flutter şirketi de dahil etme ve çeşitlilik için kendi departmanına sahiptir. Kindred olarak, kadınları uluslararası binicilik sporuna dahil etmeye kararlıyız. 533’de yerleşik işletmeci 533 kadınları yönetici pozisyonlarında bulunmaya motive etmek için SheLEADS çalışan programı.

Online Kumarda Kadınlar Kampanyanın bir başka nedeni de kumar oynayan kadın sayısının artmasıdır Örneğin, çevrimiçi kumar alanında her zamankinden daha fazla Poker aktifse kumar ve poker sağlayıcıları tarafından yapılan ilgili çalışma 888 Poker inanılmalıdır. Halkla ilişkiler şirketi Hatch ile işbirliği içinde, 35 poker oynayan İngilizler arasında bağımsız bir anket gerçekleştirildi. Sonuçlar kendileri için konuşur.

50000 Çalışma Sonuçları Poker50000

adlı kişinin yaptığı ankete göre Her zamankinden daha fazla kadın çevrimiçi poker oynuyor. Geleneksel olarak, oyun bir erkek alanıdır, ancak kadın poker oyuncularının sayısı ile tek başına artmaktadır. Geçen yıl İngiltere’de yüzde. Kadınların sadece yüzde on yıldan fazla süredir oynuyor , 13 yüzde beş ila on yıl. Son beş yılda, 533 pokere göre, oyuna katılanlardan daha fazla kadın oyuna girdi. erkekler

Online Poker’de Kadınlar

Yeni kazanılan kadın oyuncular görünüşe göre erkek oyunculardan farklı oyun tercihlerine sahipler. 13 yüzdesi hiç bir turnuvada oynamadı, yani 500 Poker. Arkadaşları ve aile üyeleriyle sosyal gündelik oynamayı tercih ederler 48 kadınların yüzdesi bu tercihini ifade etmiştir. Çevrimiçi nakit oyunlar ikinci sırada yer almaktadır. Orada, yüzde 25 olan kadınların oranı artık olan erkeklerin oranından daha yüksek. yüzde. Yükselen trend. Ancak o zaman canlı nakit oyunlar, canlı turnuvalar ve ücretsiz mobil uygulamalar üçüncü ila beşinci sırada yer alır.

Sektör şimdiden tepki veriyor Birçok çevrimiçi poker sağlayıcısı bu eğilimlere uzun süredir tepki gösteriyor. Kadınlardan oluşan hedef kitleye yönelik özel etkinlikler düzenlenmektedir. Örneğin PokerStars’ta yıllardır orada kadın turnuvaları düzenliyorlar GGPoker ayrıca Poker’deki partner Fantastic Ladies’in yardımıyla Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kuruyor $ 2022 Garantili turnuva çıkışı. Alış tutarı USD’dir.

Poker oynamak için motivasyon

Dediğim gibi, birçok oyuncu için sosyal alışveriş ve poker oynarken karşılaşmalar yani gurur 50000 ile ilgilidir. Yüzde Sadece 33 yüzdesi ise bu süreçte biraz para kazanma şansını önemsediklerini söyledi. Elbette bahisler ve olası kazançlar oyunun eğlencesini artırabilir ama burada bu sorulmadı. 13 Yüzde, zaten temas noktaları olduğu için poker öğrenmenin kolay olduğunu söylüyor vardı.

Daha yapacak çok şey var

) Kadınların uluslararası kumarda erkek oyuncular kadar iyi yer alması için, daha yapılması gereken çok şey var International inisiyatifinde Kadınlar Günü ve çeşitli operatörlerin ve şirketlerin kampanyaları bir başlangıçtır. #breakthebias hashtag’ini kontrol etmeye değer. Ve bir oyuncu olarak ayrımcılığa karşı durmak için gözlerimizi açık tutmak. Ama sonuçta her başlangıç ​​zordur.

Benzer gönderiler
5000050000

).

Leave a Reply

Your email address will not be published.