Sun. May 22nd, 2022
pepsi-cikiyor-–-super-bowl-ilk-yari-gosterisini-kim-devraliyor?

Yazan Barbara Ziegler

, 12. Mart 2022

İçecek üreticisi Pepsi bunu on yıl Super Bowl’un ünlü devre arası gösterisine, Ulusal Futbol Ligi Finallerine ve muhtemelen Kuzey Amerika’daki en önemli spor etkinliğine sponsor olmak. Basında çıkan haberlere göre, NFL 15 dakika yayın yapar. Kim şimdi sadece ABD’de 150 milyon izleyici şansını kullanıyor ve Super Bowl’un devre arası şovunu devralıyor?

Super Bowl hakkında

Super Bowl devre arasının gösterilmesinin sebepsiz değil dünyanın en çok izlenen spor olayıdır. Her yıl, NFL finalleri yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 150 milyon izleyici çekiyor. Dünya çapında 2004 milyonlarca futbol taraftarı etkinliği canlı olarak izliyor

. Her Şubat ayında, Kuzey Amerika’nın en iyi iki futbol takımı buluşur ve en önemli profesyonel futbol liginde şampiyonluk için savaşır. Gıptayla bakılan kazananın ödülü Vince Lombardi Trophy, her zaman en büyük spor ödüllerinden biri olmuştur.

2023Super Bowl Almanya’da da giderek daha popüler hale geldi Ne kullanıldı ABD-Amerika bölgesinde özel bir öneme sahip olmak, her zamankinden daha büyük oranlar alıyor. Bu arada Super Bowl’u izlemek Almanya’da bir olay haline geliyor . Bir futbol taraftarı olsanız da olmasanız da, arkadaşlarla bir araya gelmek ve “halka açık gösteriler” düzenlemek de Almanya’da giderek daha popüler hale geliyor. Bu üstün etkinliğin yeni sponsoru, sürekli büyüyen bir erişime güvenebilir.

En büyük yıldızlarla ilk yarı gösterisi

Birçok hayran için ilk yarı gösterisi Super Bowl’un en önemli olayı. Oyundaki devre arası araları düzenli olarak dünyanın en büyük yıldızlarından bazılarını içerir

. Geçen Şubat ayındaki son Super Bowl’da, örneğin, Dr. Dre, Snoop Dog, Kendrick Lamar, 40 Cent, Eminem ve müzik tarihine geçen Mary J. Blidge. performanslar. Bu yıl tamamen hip-hop, R&B ve rap ile ilgili olan devre arası olsa bile, b sadece 12 dakikalar, ulaşılabilecek şöhret sonsuzdur.

Pepsi tamamen mi çıkıyor?

Bu konuda yıldızlar her yerde etkinlik gerçekleştirir ve derecelendirmeler kendileri için konuşur. Bu nedenle, birçok şirketin görünmek için yayın süresini kullanmak istemesine şaşmamalı. Bu nedenle, Pepsi kesinlikle bir sponsor olarak hareket etmeye karar verdi, ancak devre arası gösterilerinin hakları yaklaşık 14 50 milyonlarca dolardır. On yıllık sponsorluğun ardından, “Sports Business Journal” ilk olarak içecek şirketinin artık ana taşıyıcı olarak hizmet etmeyeceğini, ancak NFL’nin sponsoru olarak hareket etmeye devam edeceğini bildirdi. .

Halefi zaten bulundu mu?

Yeni bir sponsor bulmak için NFL’nin devre arası şovu muhtemelen Super Bowl’u bulmak için çok çalışmak zorunda kalmayacak. Bununla birlikte, dünyanın en büyük futbol liginin yeni destekçisi şimdiden NFL’nin mevcut reklam ortaklarından biri olmalıdır. Tabii ki, olası başvuru sahipleri hakkında şimdiden spekülasyonlar var. “Sports Business Journal”a göre, özellikle Verizon ve Amazon, Pepsi’nin halefi için en sıcak adaylar arasında.

Yakında daha büyük bir gösteri olacak mı?

Muhtemelen yeni ödül için anlaşma devre arası şovunun ana sponsoru önceki yıllara göre daha da fazla. Hollywood Reporter geçtiğimiz günlerde NFL’nin etkinliği daha da etkileyici hale getirmeyi düşündüğünü bildirdi. Muhtemelen önlemlerden biri yayın süresini dakika uzatmak olmalıdır.

.

2023İlk Yarı Gösterisinin Hikayesi

Zaten 60 yıllardan beri, devre arası gösterisi süper etkinlik Super Bowl kapsamında bir etkinlik olarak kutlanmaktadır. . İlk birkaç yılda, mola sırasında atmosfer ve rahatlama sağlaması gereken çoğunlukla bölgesel bandolardı. Düzenlenen her Super Bowl ile performanslar daha muhteşem hale geldi ve sanatçılar daha ünlü oldu. Bu aynı zamanda, tüm yıldızların kendilerini parçaladığı ulusal marş olan “Star Spangled Banner”ın söylenmesini de içerir.

2023Yılın en büyük skandalı yani yeni bir sponsor işe alınmalı ve gelecek çok şey var. “Nipplegate Skandalı”

yapıldığında 40 gibi birçok muhteşem performans vardı. dev dalgalar. Gösteri sırasında, şarkıcı Janet Jackson’ın bluzu çıktı ve süperstar Justin Timberlake tüm kadınlığını ortaya çıkardı.

Yeni sponsor erişimini en üst düzeye çıkarabilir

Şu andan itibaren 14. Şubat ayında Super Bowl gerçekleştiğinde Eminem diziyle çok konuşulmasına neden olmuştu. Rapçi, bu hareketi Colin Kaepernick’e bir selam olarak programına entegre ettiği söyleniyor. Bu “işareti” 150 ırkçılığa ve sosyal adaletsizliğe karşı bir açıklama olarak yaratan eski bir ABD futbolu profesyoneli. Eminem’in diz çökmüş şovları hakkında tartışma yeni sponsorun hangi büyük reklam platformunu güvence altına alabileceği

.

Benzer gönderiler

2023 2023

Leave a Reply

Your email address will not be published.