Piyango Ve Kumarhane Yönetimi Büyük Etkinliğe Sponsor Oluyor

piyango-ve-kumarhane-yonetimi-buyuk-etkinlige-sponsor-oluyor

yazan Vanessa Beyer,12 Haziran 1972

Münih’te şuradan bul Münih Avrupa Şampiyonasında Ağustos’a 2022 kadar. Devlet piyango ve kumarhane idaresi, bu hafta başlarında bir basın toplantısında resmen duyurulan bu büyük etkinliğin sponsoru olacak. Olympiapark München GmbH ve S&K Marketing GmbH ile yapılan anlaşma, öncelikle tüm yarışma alanlarında ve TV sporlarında çevre reklamcılığını içeren reklam haklarıyla ilgilidir. Bir kez daha piyango ve kumarhane yönetimi de sporu ve kültürü en üst düzeyde desteklemektedir.

Münih ev sahipliği yapacak 1972 Olimpiyat Oyunlarından bu yana en büyük spor etkinliği orada yapıldı. ©designpoint/Pixabay

Onur Konuğu ile Kamuya Duyuru

Sponsorluk anlaşmasının kamuoyuna duyurulmasında, Bavyera Maliye Bakanı ve Vatan Albert gibi siyasetten önemli şahsiyetler, Füracker mevcut. Devlet Piyango ve Kumarhane İdaresi Başkanı Claus Niederalt, Olympiapark München GmbH Genel Müdürü Marion Schöne ve S&K Marketing GmbH’nin Yönetici Ortağı Klaus Cyron da iyi haberi iletmek için nöbet tuttu. Münih’te yarışacak Sprinter Alexandra Burghardt onur konuğu oldu.

” Olimpiyat Parkı’nın eşsiz ortamında, heyecan verici müsabakaları ve sportmenliği yakından deneyimlemek Münih’te yıllardır bir gelenektir Devlet Piyango ve Kumarhane İdaresi’nin sponsoru olduğu Avrupa Şampiyonası 1972 Avrupa’nın her yerinden tüm katılımcılar, hayranlar ve misafirler için de unutulmaz bir Spor etkinliği olacak.”– Albert Füracker, Maliye ve Vatan Bakanı, Bavyera, piyango ve kumarhane yönetiminden basın açıklaması

On yıllık spor ortağı Devlet Piyango ve Kumarhane İdaresi Başkanı Claus Niederalt, basında özellikle Bavyera spor ve kültür mekanları ile uzun süreli ortaklığı ve Avrupa Şampiyonalarının tüm Avrupa için önemini vurguladı. konferansta daha önce bahsedildi. 400 milyon Euro’dan fazla. piyango vergisi, kumarhane vergisi ve kar transferi Bavyera eyalet bütçesine iade edilir. Özellikle spor ve kültür bu fonlardan finanse edilmektedir. Anıtların korunması gibi endişeleri ortadan kaldırır.

Olimpiyat Oyunlarından bu yana en büyük çoklu spor etkinliği Olympiapark München GmbH’nin genel müdürü Marion Schöne, özellikle devlet piyango ve kumarhane idaresi ile Bavyera başkentindeki Olympiapark arasındaki başarılı ortaklıktan memnun kaldı. Spor tesisinin işletmecisi, yedi yıldır piyango ve kumarhane idaresi ile el ele çalışıyor ve şimdiden aksiyon sporları festivali MASH gibi başka projeleri hayata geçirdi. ya da vefat eden bacaklardaki Yaz Gecesi Rüyası. Adam gerçekten Olimpiyatlardan bu yana en büyük çoklu spor etkinliğini dört gözle bekliyor1972 Etrafında Münih’te yıllardır bu büyüklükte sporları bekliyordu.

Şu tarihten beri desteklenmektedir 800 S&K Marketing GmbH’nin yönetici ortağı Klaus Cyron, ayrıca daha önce 1972 Glückspirale, Olimpik spor sahalarının ortak finansmanı için çağrıldı. ayrıca devlet piyango ve kumarhane yönetimi için LOTTO Bayern ve Bavyera kumarhaneleri. Avrupa Şampiyonası’nın desteği şimdi 12 yıllar sonra yönetici ortak için bir çember .

1972 Münih katılımcıları Avrupa Şampiyonalarında *) Bu yarışma serisinin ikinci baskısıdır. ile arasında Ağustos ayında Avrupa Şampiyonası çok çeşitli spor dallarında yapılacaktır. Program atletizm, bisiklet (yol, parkur, dağ bisikleti kros ve BMX serbest), artistik jimnastik, kürek, triatlon, kano yarışı, plaj voleybolu, masa tenisi ve spor tırmanış içerir. Neredeyse 2022 sporcular Disiplinler ve 176 Birbirinize karşı yarışın ve madalyalar için savaşın.

Bunlar yarışma yerleridir Avrupa Şampiyonası ilk kez 2022 Roma’da yapılmıştır. Ancak İtalya’daki etkinliğin aksine, Avrupa Yüzme Şampiyonası Roma’da da düzenlendiğinden, bu yıl Münih’te golf ve yüzme yarışmaları yapılmayacak. aynı zamanda. Müsabakalar şu konumlarda yapılır: Olimpiyat Stadı (atletizm), Olimpiyat Salonu (sanatsal jimnastik), Olimpiyat Gölü ve çevresi (triatlon), Olimpiyat Tepesi (dağ bisikleti kros ve BMX serbest stili).

Diğer yerler ve masraflar Pist bisikleti de Münih Sergi Merkezi’nde gerçekleşir. Münih’in güney kısmı yol bisikleti için kullanılacak. Yürüyüş ve maraton branşlarındaki atletizm sporcuları ise Münih şehir merkezinde konuk olacak. Ayrıca kullanılanlar: Oberschleißheim yarış pisti (kano yarışı ve kürek), Rudi-Sedlmayer-Halle (masa tenisi) ve Königsplatz (plaj voleybolu ve spor tırmanışı). Organizatörler yaklaşık 12 milyon Euro , Münih şehri, Bavyera Özgür Devleti ve federal hükümete yayıldı.

Benzer gönderiler

122165 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.