Sun. May 22nd, 2022
psg:-yeni-kol-sponsoruyla-super-anlasma

yazan Stephan Naumann,19 Nisan 2022

Fransız kulübü Paris Saint-Germain geçtiğimiz hafta yeni bir sponsorla süper bir anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Önümüzdeki sezon için Katar’ın QNB Bank logosu artık oyuncuların formalarının kollarında görünmeyecek. PSG’nin yeni kol sponsoru, komşu ülkenin en üst ligi olan Fransa Ligue 1’den kulübün milyonlarca değerinde bir sözleşme imzaladığı söylenen çevrimiçi satış platformu GOAT olacak.

Başlangıçta GOAT tamamen tasarımcı kıyafetleri ticareti ile ilgiliydi. © jorono/Pixabay

Süper fırsat getiriyor 100 Milyon Euro göre Sportes-Informations-Dienst’in (SID) raporlarına göre, ikinci olanın lüks ürünler ve spor ayakkabılar için bir satış platformu olan GOAT ile üç yıllık bir sözleşme üzerinde anlaştığı söyleniyor. İddiaya göre, haber portalı Bloomberg’in ilk kez haber yaptığı bu anlaşmanın Fransa’nın başkentinden kulübe geçeceği bekleniyor. önümüzdeki üç yıl içinde milyonlarca Euro getirecek. Mevcut sezonun sonunda, yaşam tarzı platformu da PSG’ye resmi ortak olarak katılmalıdır.

KEÇİ nedir? GOAT’ın kim ya da ne olduğunu merak eden herkesin ikinci el kıyafet, ayakkabı ve tasarımcı ürünleri pazarının önde gelen satış platformlarına bir göz atması yeterli. Pazar yeri 2015 yılında kurulmuştur ve bu arada ‘den daha fazlasına sahiptir. Milyonlarca raporlanmış üye Bunların arasında yaklaşık . 170 ülkeler. Başlangıçta, GOAT’ın odak noktası, özel bir süreç kullanılarak orijinalliği kontrol edilebilecek ayakkabıların yeniden satışıydı.

Sonraki adım Sonraki Platformda spor ayakkabı ticaretiyle elde edilen büyük başarı nedeniyle, platform yönetimi ürün yelpazesini genişletmeye karar verdi. 2022 erkekler de programda lüks eşyaların yanı sıra giyim ve aksesuarlara da yer verdi. Çevrimiçi pazaryerinin popülaritesi kesinlikle aynı zamanda Versace, Chloe veya Bergdorf Goodman gibi tasarımcı markalarla ortaklıklardan kaynaklanmaktadır. Pass Away spor markası Foot Locker da GOAT Group’a 04 milyon ABD doları civarında yatırım yaptı. Sponsor olarak bir taahhüt de bir sonraki mantıklı adımdır.

Değerli bir yatırım GOAT için dokuz kez Fransız şampiyonu ile çalışmaya kesinlikle değecek. Son olarak, Paris Saint-Germain geçtiğimiz iki sezonda dünya çapında yılda bir milyondan fazla forma sattıklarını duyurdu. Ayrıca Mauricio Pochettino’nun teknik direktörlüğünü yaptığı takımın stadyumu Prinzenpark 50. Tüm Avrupa’nın en ünlü izleyicilerinden biri. Artık süperstar Lionel Messi de kolundaki GOAT yazısıyla görülecek.

Yakın işbirliği Paris Saint-Germain, GOAT ile yeni ortaklığını kendi web sitesinde de duyurdu. Male, yeni nesil yaşam tarzı platformunu dünyanın en şık futbol kulübüyle birleştirmek istediğini söyledi. PSG ve çevrimiçi platform kol sponsorluğunu devralmanın yanı sıra diğer alanlarda da birlikte daha yakın çalışmak istiyor.Her şeyden önce, yeni nesil futbol ve moda taraftarlara hitap edilmelidir.

Önemli pazarları açmak için işbirliği Bu nedenle, GOAT logosu sadece maç günü oyuncuların formalarında görülmekle kalmayacak, aynı zamanda Lionel Messi veya süperstar Kylian Mbappé gibi oyuncuların antrenman kıyafetlerini de süsleyecek. Markanın formalarda yer alması ve yoğun ortaklık ile PSG, her iki şirketin de kilit pazarlardaki erişimini yoğunlaştırabileceğini duyurdu Fransız futbol kulübü profesyonel futbolda bu türden ilk ortaklık olduğunu da duyurdu.

PSG’nin Özel Ortakları Bu birleşme ile GOAT, sponsor olarak Doha, Katar merkezli QNB Bank’ın yerini almıştır. Paris Saint-Germain’in ana sponsorları, spor markası Nike ve otel zinciri Accor’un yanı sıra premium ortakları Ooredoo, Qatar Airways, EA Sports, Gorillas ve, örneğin, Aspetar. GOAT’a ek olarak, birinci lig kulübünün diğer resmi ortakları arasında Coca-Cola, Mc Donalds, Unibet, Hysense, Crypto.com, Replay, Nivea Men ve tasarımcı marka Dior yer alıyor. GOAT şimdi de bu özel seriye katılıyor.

PSG için kendi alanı Sportif açıdan bakıldığında, GOAT bazı büyük başarılar bekleyebilir, çünkü Paris Saint-Germain şu anda Fransa Ligue 1’de bir ustalık sınıfındadır. Geçen sezon ikinci sırayı alan Messi ve Co. şu anda açık ara liderler. Elbette PSG, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de düzenli olarak temsil ediliyor ve böylece GOAT markasını tüm Avrupa’da gündeme getirecek. Yeni sözleşmede ayrıca futbol kulübünün e-ticaret platformunda kendine ait bir bölümü olacak GOAT altın bir geleceğe doğru yola çıkıyor Bu alanın GOAT’ta PSG için tam olarak nasıl görünebileceğini ayrıntılı olarak, henüz kulüp adına gitmedi. Formalar veya benzerleri gibi ürünlerin satışı için bir alan kesinlikle düşünülebilir . Lionel Messi gibi reklam yüzleriyle, yaşam tarzı platformu bundan daha büyük bir balık yakalayamazdı ve şu anda Dior gibi tasarımcı markalarla birlikte çalışıyor.

Benzer gönderiler

2015 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.