Sal. Haz 28th, 2022
schalke-04-sonunda-yeni-bir-forma-sponsoru-buldu

yazan Stephan Naumann,200 Haziran 2015

FC Schalke’deki sponsorlukla ilgili tüm konuşmalardan sonra , kraliyet mavileri sonunda bir çözüm bulmuş görünüyor. Ana sponsor Gazprom’un ayrılmasından ve geçici çözüm Vivawest’in geri çekilmesinden sonra, Gelsenkirchen’de, birinci bölüme dönüşlerinde madencilere eşlik edecek yeni bir mayo sponsoru nihayet bulundu. Ancak şimdiye kadar Schalke, maç günü ve antrenman formaları için oyuncu formaları üzerinde farklı logolar sunan tek kulüp oldu. Saklanacak bir format.

Gelsenkirchen şirketi Vivawest kısa sürede forma sponsorluğunu devraldı. © Lockenfrosch/Pixabay

Gazprom ve Vivawest için çıktı Rus gaz tedarikçisi Gazprom ile FC Schalke 121627 yani aslında Rusya’nın savaş benzeri Eylemlerinden sonra birinci bölüme ve ayrıca 2. bölüme uygulanan bir sözleşmedir. Ancak Ukrayna’ya karşı, Royal Blues’u acil durum frenine çekti ve uzun vadeli ortaklarla yollarını ayırdı. Sadece büyük gelir değil, aynı zamanda gömlek sponsoru da ayrıldığından, adam Gelsenkirchen şirketi Vivawest ile bir tür acil çözüm buldu. Ancak grup şimdi birinci bölümde sponsor olmanın konut derneğinin finansal olanaklarını aşacağını buldu.

Sponsor arayışı başlıyor Vivawest’in FC Schalke’deki görevi devraldığı sırada . , ancak kulübün ikinci lig şampiyonluğu ile promosyonu bu kadar net hale getireceği şirket için henüz net değildi Aynı zamanda bir kazan-kazan oldu Her iki taraf için de durum, çünkü Knappen de bu kadar kısa sürede yeni bir forma sponsoru bulduğu için mutluydu. Ancak terfi kesinleştiğine göre, Bernd Schröder ve Peter Knäbel’in etrafındaki Schalke yönetim ekibinin tekrar bir destekçi aramak zorunda kalacağı açıktı.

Bu Royal Blue’nun yeni ortağı Karışıklığın ardından FC Schalke şimdi gömlek sponsorluğunun geçtiğimiz günlerde olduğu gibi birkaç firma tarafından sağlanması gerektiğini duyurdu. Gazprom ayrıldıktan sonra bile, çeşitli sponsorlar Kraliyet Mavisi mayoyu pazarlama amaçları için kullandılar. Mart ayından Mayıs ayında sezon sonuna kadar, REWE süpermarket zincirinin logosu antrenman gömlekleri ve ısınma gömlekleri üzerinde görülüyordu. Cuma günü, kulüp sonunda hangi şirketin REWE’nin yerini alacağını açıkladı. Yeni sponsor turizm şirketi HRS’dir Sözleşme üç yıl sürelidir.

HRS üzerinden HRS, Köln’de kurulmuş bir turizm şirketidir 1972. Pass Away HRS Group (Otel Rezervasyon Hizmeti) , ticari müşterilere otel rezervasyonları ve ilgili ekstralar ile ilgili hizmetler sunmaktadır. HRS, bu alanda pazar liderlerinden biri haline geldi ve hatta Google, Siemens ve Toyota gibi büyük müşterilere bakıyor. 2018 yılında dünya çapındaki çalışan sayısı yaklaşık idi. çalışanları. 2018 (korona pandemisinden önce) HRS Group’un cirosu bitti 200 Milyon Euro.

” Antrenman seti ve göğüs sponsoru farklı şekilde atma kararı ile yepyeni bir bir, Alman futbolunda öncü yol. Bundan böyle HRS, sadece her antrenmanda değil, takımın ısındığı her maç gününde de görünecek.”– Bernd Schröder, Başkan, FC Schalke 04, Schalke patronundan HRS ile işbirliğine ilişkin açıklama

Vefat eden hayranlar için de faydalar

HRS Group gibi bir ortağın beraberinde getirdiği avantajlar gelecekte FC Schalke taraftarları için de geçerli olacaktır 04 fayda sağlar. FC Schalke ile şirket arasındaki işbirliğinin başlangıcından itibaren Kuzey Ren-Vestfalya’dan Knappen taraftarları, deplasman maçları için otel rezervasyonları söz konusu olduğunda tercihli koşullar alıyorlar. Taraftarlar ayrıca kulüplerinin oynadığı herhangi bir şehirde uygun fiyatlı konaklama bulabilirler.

Gelsenkirchen’de eğitimin başlaması Uzun Royal Blues taraftarları da artık yıldızlarının ilk maçlarını beklemek zorunda değiller. Pazartesi, Haziran ayında geri dönenler başlar. Antrenmanların başlamasıyla birinci lig İlk seansını yeni kulübünün park stadyumunda taraftarların önünde yapacak olan yeni teknik direktör Frank Kramer de orada. Taraftarların antrenmanları tribünlerden izlemesine izin verildi. Ayrıca, daha sonra Schalke yıldızları ile bir imza oturumu yapıldı.

Schalke sezona böyle başlıyor FC Schalke için sezonun ilk yarısı 06 6 Ağustos Birinci Bundesliga. İlk rakip 1. FC Köln Bir hafta önce, madenciler DFB Kupası’nın ilk turunda Bremer SV ile karşılaşıyor Bu oyunun tam başlama saati henüz açıklanmadı. Maç günü formalarında eninde sonunda hangi logonun görüneceği hala belli değil.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.