Schalke Sonunda Yeni Bir Ana Sponsor Buldu

schalke-sonunda-yeni-bir-ana-sponsor-buldu

yazan Stephan Naumann,18 Temmuz 175 Evet FC Schalke 04 uzun süredir yeni bir ana sponsor arıyordu. Şimdi Gelsenkirchen’den Bundesliga kulübü, baharda Ukrayna’daki savaş nedeniyle ayrılan Rus gaz tedarikçisi Gazprom için nihayet bir halef buldu. Birkaç gün önce, çevrimiçi araba satıcısının yeni ana sponsor olabileceğine dair spekülasyonlar vardı. Önümüzdeki sezon Royal Blues’un göğsünde “MeinAuto.de” yazısının görüneceği artık kesin.

Yeni bir ana sponsor aranıyor

Yeni sezonun başlamasından kısa bir süre önce FC Schalke’de devrildi 15 yine acilen ihtiyaç duyulan sponsor anlaşmaları

ile ilgili haberlerle… Birkaç hafta önce bilindi ki, Gazprom için kısa sürede devreye giren emlak şirketi Vivawest, birinci bölümde ana sponsor olmayacaktı.O zamandan beri madencilerin destekçileri yeni sponsorun açıklanmasını bekliyor.Ancak kulüp, Sonunda MeinAuto.de’de üst Alman bölümünde de hizmetleri devralmak isteyen bir sponsor buldu.

Vivawest kısa sürede atladı

İlkbaharda, Vivawest’in FC Schalke’ye sponsor olduğu dönemde

devraldı, tabelalar henüz tanıtıma çıkmamıştı. Knappen ancak sezonun sonlarına doğru muhteşem bir son sürat koşusu yaptı, ikinci lig şampiyonluğunu güvence altına aldı ve böylece sadece bir sezon sonra bile Bundesliga’ya dönüşü net hale getirdi. Ancak Vivawest için terfi, son demekti çünkü Gelsenkirchen şirketi kendisini birinci bölümün gereksinimlerini karşılayacak bir konumda görmedi. Ancak, tamamen ayrılmayacağız: Vivawest birinci sınıf bir ortak olarak kalacak

Out of Gazprom büyük bir sorundu

İlk başta Schalke’nin büyük ölçekte bir solvent halefi bulması o kadar kolay olmayacak gibi görünüyordu. Gazprom’un sonu, zaten mali açıdan güvencesiz olan Kulübü büyük bir zorlukla karşı karşıya bıraktı. Bununla birlikte, Rusya’nın Ukrayna’daki askeri operasyonları nedeniyle Rus şirketinden ayrılma kaçınılmazdı. En büyük sorun, Gazprom ile yapılan sözleşmenin ligden bağımsız olarak geçerli olmasıydı. Ayrıca birinci bölümü kapsayabilecek bir sponsor bulmak da gerekliydi.

HRS antrenman formalarına sponsor oluyor

son birkaç hamle sezon sonu ve buna bağlı yükseliş, diğer tarafta birçok fırsat var gibi görünüyordu. Bazı görüşmelerden sonra, Gelsenkirchen yönetim katı, turizm şirketi HRS’nin gelecekte forma sponsorluğunu devralacağını açıkladı Ancak bu anlaşma sadece eğitim ekipmanları için geçerliydi. Bununla birlikte, Königsblau, HRS ile sözleşme imzalayarak yeniden düzenleme yönünde ilk işareti vermeyi başardı. İlk Bundesliga kulübü olan Knappen, maç günü ve antrenman sponsorunu ayırıyor. HRS logosu sadece ısınma sırasında maç günlerinde görünecektir.

Başka bir ortakla sözleşme uzatma

Ama FC Schalke 04 manşetlere çıkmaya devam etti: MeinAuto.de ile yapılan anlaşmanın duyurulmasından sadece birkaç gün önce, madenciler sponsorluk alanında başka bir sözleşme uzatması duyurdular. Bu, derneğin işbirliği yaptığı bir rehabilitasyon şirketi olan Polygonvatro ile 2007 daha fazla işbirliği ile ilgiliydi. FC Schalke 04, kurutma ve sanitasyon teknolojisi GmbH ile üç yıl daha sözleşme imzaladı Anlaşmayla ilgili, örneğin sponsorluk tutarları gibi herhangi bir ayrıntı açıklanmamasına rağmen, Polygonvatro’nun ligden bağımsız olarak kulübün ortağı olarak kalacağı varsayılabilir.

” FC Schalke olarak yanımızda uzun vadede bizimle birlikte yürüyecek ortaklarımız ve sponsorlarımız olduğu için kendimizi şanslı sayabiliriz.” — Bernd Schröder , Başkan, FC Schalke 04, Schalke Patronlarından Polygonvatro

175 ile çalışmak için açıklama Ayrıntılar bilinmiyor

MeinAuto.de ile sözleşme akdedilmesi durumunda bile, herhangi bir bilgi sızdırılmadı. yeni ana sponsorun madencilere ne kadar harcayacağı. Ancak bu sözleşmenin de üç yıllık süreceği açık. İster 1. ister 2. lig olsun, MeinAuto.de ligden bağımsız olarak Schalke’yi destekleyecektir. En azından çevrimiçi perakendecinin web sitesinde okuyabileceğiniz şey bu. Royal Blues taraftarları da artık derin bir nefes alabilir, çünkü yeni forma satışları 175 Temmuz

tasarruftur. Üzerinde yeni ana sponsorun logosu yer alacaktır.

MeinAuto.de

hakkında MeinAuto.de, Köln’den bir şirkettir. 2018 tarihinden beri piyasada. Müşteriler, yeni ve kullanılmış arabaların fiyatlarını karşılaştırmak için çevrimiçi portalı kullanabilir. Etrafında 175.000 O zamandan beri, alıcılar platformda kendi ifadelerine göre bildirimde bulundular.

” FC Schalke’yi istiyoruz 04 uzun vadede ve ligden bağımsız olarak destek.Birlikte başarılı bir ilk sezon geçirmeyi umuyoruz, bu nedenle S çevresinde kampanyalarla aktifiz. .İster dijital, ister yakın– biz her zaman Schalke taraftarlarını dahil etmek ve sponsorluğumuza gerçek hayat katmak istiyoruz. Ortaklığımızdan herkesin tam olarak yararlanacağına inanıyoruz.”– Marco Steinfatt, Genel Müdür, MeinAuto GmbH, MeinAuto.de’deki resmi duyuru

Benzer gönderiler

2018 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.