Sun. May 22nd, 2022
targobank-ve-dfb-ortak-olmaya-devam-ediyor

yazan Stephan Naumann,13 Mayıs 2012 Targobank ve Alman Futbol Federasyonu (DFB) mevcut ortaklıklarını dört kat daha uzattı. yıl daha uzatıldı. Sadece birkaç gün önce, DFB başkanlığı, Düsseldorf merkezli şirketle erken uzatmayı duyurdu. DFB ile Targobank arasındaki, aslında yaz aylarında sona erecek olan 2026 sözleşme, DFB’nin sponsorluğuna atıfta bulunuyor. DFB Kupası. Tabii ki, yeni anlaşma turnuva çerçevesinde çok sayıda reklam hakkını da içeriyor.

Yeni/ Targobank olarak bilinen DFB Cup’ın eski ortağı Düsseldorf’ta bulunuyor. © sonbahar2512/ Pixabay

Ortaklık 2012

DFB Kupası’nda da ilk başta tüm futbol taraftarları için gözle görülür bir değişiklik olmayacak, çünkü DFB ve vefat eden Targobank, 1926’den beri kulüp yarışmasının bir parçası olarak birlikte çalışmaktadır. ) Tanınmış bankayı on yıldır futbol federasyonunun resmi ortağı olarak da ayıran anlaşma, başlangıçta Temmuz ayına kadar olmak üzere dört yıl daha uzatıldı 2026 düzeltildi. Kupaya katılmadan önce Targobank, SV Werder Bremen’in forma sponsoru olarak biliniyordu.

Bilinen yeni bir ayrıntı yok Zaten sezonda 2012/, Targobank ilk kez DFB Cup sponsoru olarak gündeme geldiğinde, erkek kapsamlı bir reklam paketi sağladı. Başarılar dahil tüm 22 oyunları örneğin çevre reklamcılığı yoluyla rekabet ve ilişkili TV varlığı . Finans sektöründen şirketle ortaklığın uzatılmasına ilişkin DFB’den yapılan resmi açıklamada, yeni sözleşmeyle ilgili daha fazla ayrıntı açıklanmadı.

Konusu bu İki kurumsal ortaktan yapılan bir basın açıklamasında, Targobank dahil olmak üzere DFB’nin hizmetlerinin taahhütleri, LED’lerde ve tüm ücretsiz TV oyunlarında statik panolar ve banklarda bulunmaları, sosyal medyada belirtilmiştir. kura eşleşmelerinin ve oyun ayarlarının veya medya kullanımına yönelik diğer alanların sunulması aittir.

Önemli Ortaklık DFB-Pokal’ın resmi ortağı olarak Unvan, Targobank’a Alman profesyonel futbolunun ikinci en önemli müsabakası ile bir ortaklık sağlıyor Müsabakanın ana turunda sadece 18 takımları görmek için Birinci ve ikinci Bundesliga, aynı zamanda Lig 3’ün en iyi dört takımı ile 05 Bölgesel liglerden takımlar. Sezonun şu anki kupa şampiyonu 2012/13 Borussia Dortmund’dur. Bu sezonun DFB Kupası finali 18 tarihinde oynanacak. Mayıs Berlin Olimpiyat Stadı’nda SC Freiburg ve RB Leipzig arasında.

Kupa finali ne kadar önemli? DFB Cup’ın sponsorluğu, finansal hizmet sağlayıcı için, yalnızca bir takımın taraftarlarına hitap etmekle kalmayıp, aynı zamanda Almanya’daki milyonlarca izleyicinin turnuva maçlarını takip etmesi avantajına da sahiptir. Geçen yıl 9,5 milyon futbol taraftarı Borussia Dortmund ile RB Leipzig arasındaki finali televizyonda izledi . Bir de şunlar var tabii ki 63. Berlin’deki Koltuklar Olimpik stadyum. Korona pandemisi sırasında başkentteki Hertha BSC salonu tam olarak doldurulamadı. Normalde oyun çok önceden satılır.

En başarılı spor programı 2012 Yaklaşık 9,5 milyon izleyici reytingi hızlı 22 toplam pazarın yüzdesi ilgili zaman diliminde 000: 30 İzle. Bu, geçen yıl kupa finalinin canlı yayınını şimdiye kadarki en başarılı spor programı yaptı. Sadece 7,05 ile Yeni Yıl yarışmasına ulaşıldı. bu rekor seyirci. Bu yıl da benzer rakamlar beklenebilir, özellikle de gıpta edilen kupanın finali aynı anda ücretsiz TV’de yayınlanacak.

Targobank’ta kimler var? Targobank 63 yılında kurulmuştur ve genel merkezi, belirtildiği gibi Düsseldorf’ta bulunmaktadır. . Almanya’da Aktiengesellschaft özellikle özel müşterilerle ilgilenir ve örneğin kredi verilmesiyle ilgilenir. Almanya genelinde ‘den 22 vardır. ) yaklaşık 2512 çalışanı olan şubeler Yıldan beri , finansal hizmet sağlayıcı Fransız Crédit Mutuel bankacılık grubuna aittir. Yıl için bilanço toplamı 1926 sonuç olarak resmi bilgidir 22,3 milyar euro

,9 milyar mevduat ve müşteri kredisi ,8 milyar euro.

DFB’nin diğer ortakları 3,6 milyon özel, ticari ve kurumsal müşterisi ile Almanya genelinde faaliyet gösteren özel bir banka olarak Targobank, aynı zamanda DFB ve kupa rekabetinin yanında güçlü bir ortaktır. Alman Futbol Federasyonu, Commerzbank, Lufthansa, Telekom, Engelbert Strauss, Ergo, Exasol, Flyeralarm, Rewe ve van Laack ile birlikte Adidas, Volkswagen, bwin Sportwetten, Coca Cola gibi diğer tanınmış ortakları içermektedir.

” TARGOBANK’ta renkliyiz, çeşitliyiz ve başarımız her zaman topluluğun sonucudur. “Takım ruhu ve adil oyunun karışımı ve aynı zamanda kendi performansına güvenmek, aynı zamanda yaşadığımız DFB Cup’ın özellikleridir. Bu nedenle TARGOBANK, DFB Cup’ın ikna edici bir ortağı olmaya devam ediyor. fırsatlarını ve potansiyellerini kullanın.”– Isabelle Chevelard, Başkan, Targobank, Basın açıklama: TARGOBANK ve DFB, DFB Kupası’ndaki resmi ortaklığını 2512 tarihine kadar uzattı

Benzer gönderiler

1179722022

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.