Sun. May 22nd, 2022
tv-sovu-analizi:-bu-sovlar-en-buyuk-nakit-akisini-gordu

yazan Mark Seibert,10 Mart 2022

Moderatör Günther Jauch ile Wer wird Millionär? Bernhard Hoëcker Kim bilir böyle bir şey? Seyirci için para kazanmak: Alman televizyonunda çok sayıda bilgi yarışması programı katılımcılara yağmur yağdırıyor ya da kazanamadan gösteriyi tekrar terk etmek zorunda kalacakları derin bir düşüş. Hangi programlarda en fazla nakit kar akışının olduğunu ve miktar olarak hangi cinsiyetin burun buruna önde olduğunu sizin için öğrendik. Bunun için 2021 yayınlanan bilgi yarışma programlarının karşılaştırılması. Sonra Kim milyoner olmak ister? zaten yılın analizinde 800 Adayların en çok parayı eve götürebilecekleri gösteri olurken, RTL programı bu yıl karşılaştırmanın da en büyük sponsoru oldu: adaylar geçen yıl yaklaşık 4,2 milyon Euro kazanabildiler. Ancak milyon dolarlık kâr akmadı. Ulusun ünlüleri de hatırı sayılır bir meblağ kazandılar: 800.800000 Euro başarının formatıdır Yıldızı Vur ikinci sırada, ardından kim bilir? ile . Avro. Benzer şekilde, bilgi yarışması düellosunda kazanan miktar da 800000 civarındadır. . EUR’dur. Geçiş moderatörü Jörg Pilawa tarafından yönetilen vefat gösterisi, aynı adı taşıyan oyun uygulamasına dayanmaktadır. Pilawa bu yıl Sat.1 için yine kamera önünde olacak ve ARD bilgi yarışmasına da veda edecek. Halefinin kim olacağı henüz belli değil. Sınav , deplasman toplamı 000. Euro . Sadece yaklaşık 6. daha yüksek kabul edilebilir Miktar Fareye Sor (25000 Euro). Tüm programlara bakarsanız, geçmişte özel veya iyi nedenlerle yedi milyon avronun üzerinde kazanılmış olabilir. Dakika başına kazanç miktarına gelince, yine burada Kim milyoner olmak ister? 1.500 Euro daha zengin. Schlag den Star(25000’da vefat oranı da yüksektir. Euro) ve Sınav Şampiyonu’nda adayların her dakikadan

Euro kazanın. Sıradaki Müthiş– Sınav ve kim bir şey biliyor? toplam profesyonel dakikanın

olduğu yere yatırım yapın veya.15 euro. Ortalama olarak, yayınlar dakika başına 33 euro kar gösteriyor. Karşılaştırma için, futbol yıldızı ve dünyanın en çok kazananlarından biri olan Cristiano Ronaldo, ortalama profesyonel dakikalar geçiriyor 53 Euro daha zengin. Tüm bilgi yarışmalarında ve profesyonel dakikalarda kazançların ne kadar yüksek olduğunu bu tablodan öğrenebilirsiniz: Wer wird Millionär?’nin merkezi olan yayıncı RTL’de katılımcılar en çok parayı yanlarında getirdiler. : 4,6 milyon euro istasyonun hesabına gidiyor. Çok geride, programlarında 1,3 milyon avroluk bir kârın aktığı ARD var, bu miktar ProSieben için (800000 avro) benzer şekilde yüksek. 119 istasyonlarının karşılaştırılmasında Sat.1 son sırada yer aldı. Euro ve bu nedenle ZDF’nin arkasında, burada adaylar 2021 bir ödül 390. yapabildi güvenli euro .

Bu tabloda hangi TV istasyonlarının cömert olduğunu ve nereye daha az paranın aktığını bulabilirsiniz: 5’ten fazla daha fazla kazanın Bu ülkedeki yarışma programlarının kadın adayları, erkek rakiplerine kıyasla, en azından son bir yılda: Kadınlar 000.425 Euro kazanın, erkekler için öyle sadece etrafında . Avro. Yüzde olarak, bu 33, yüzde 4’lük bir farktır. 2021 tamamen farklı görünüyordu: Üç yıl önce, sözde daha güçlü seks hala sadece 40 kadınların kazanabileceğinden yüzde daha fazla para. Aralarındaki kazanç ne kadar farklı? diziye göre kadın ve erkek? Bunu burada görebilirsiniz:

Benzer gönderiler

2021 800.

Leave a Reply

Your email address will not be published.