Sal. Haz 28th, 2022
wedotv-genislemeye-devam-ediyor

yazan Stephan Naumann, 6 Haziran 100

Eskiden Watch4 olarak bilinen akış portalı Wedotv, birçok farklı spor etkinliğinin münhasır haklarını güvence altına aldı. Şu andan itibaren Almanya, Avusturya, Büyük Britanya ve İsviçre’den kullanıcılar Wedotv’deki genişletilmiş portföyü dört gözle bekleyebilirler. Yelken ve at yarışı gibi sporlar da sergilenecek. Portal ayrıca futbol taraftarlarına en büyük liglerden ve yarışmalardan haberler sunar. Video Solutions AG hizmeti de ücretsizdir ve verilen reklamlar aracılığıyla finanse edilmeye devam eder.

Ayrıca Wedotv ayrıca çeşitli at yarışı etkinlikleri de yayınlayacak. © macayran/Pixabay

W4free ile birleştirildi Mayıs ayının başında, reklamlarla finanse edilen isteğe bağlı video portalı Watch4, programını genişlettiğini duyurdu. İngiliz kardeş şirket W4free ile bir birleşme de Wedotv oldu Wedotv bu önlemle sadece erişimini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni pazarlar da açıyor. Duyuru sırasında, teklifin Almanya, Avusturya, Büyük Britanya ve İsviçre’den gelen müşteriler için ücretsiz kalacağı da açıktı.

Programda Yelken ve At Yarışı Özellikle yelken tutkunları, akış portalı ile yakında kendilerini evlerinde hissedecekler. Wedotv şovları ile Alman Yelken Ligi şampiyonluğuna ek olarak yakında Yelken Şampiyonlar Ligi müsabakaları ile de Ayrıca, binicilik sporlarına da dayanmaktadır. Portal kullanıcıları yakında at yarışı dünyasından yüksek kaliteli yayınları sabırsızlıkla bekleyebilirler. İngiltere, İrlanda, Avustralya, ABD gibi birçok farklı ülkeden yarışlar olacak.

Odak noktası at yarışı Mit Dörtnala yarışların iletimi için Wedotv, Almanya’da kullanıcılara bahis oynamadan, canlı yayını geciktirmeden veya benzeri bir şey olmadan yarış yayınlarını takip etme olanağını garanti eden ücretsiz olarak sunulan ilk sağlayıcıdır. Epsom Derby, King George VI ve Queen Elizabeth Stakes, İrlanda Şampiyonlar Stakes, Melbourne Cup ve Breeders Cup gibi önemli olaylar sergilenecek Etkinliklerden ABD’deki Royal Ascot, Down Under veya Yarış Festivallerinde Wedotv, dünyanın en önemli at yarışlarından bazılarını kapsıyor.

Bir diğer önemli olay: eSkootr Dünya Şampiyonası Wedotv, yelken ve at yarışlarının yanı sıra eSkootr Dünya Şampiyonası’nı da yayınlayacak. Bu yeni spor türü, e-scooter’larda maksimum hıza 100 kadar olan bir dünya şampiyonasıdır. ) km/sa ulaşabilir. Turnuvaya spor dünyasının birçok yıldızı da katılıyor. Örneğin, kısa pist sürat pateni dünya şampiyonu Elise Christie, Billy Morgan (snowboardda Olimpiyat bronz madalya sahibi), Tre Whyte (BMX dünya şampiyonu) veya eski boks dünya şampiyonu Anthony Joshua veya Formula 1 sürücüsünden takımlar Nico Hulkenberg ile yarışacak.

Önizleme, İnceleme, Dergi Yelken yarışmalarının, at yarışlarının veya eSkootr Dünya Şampiyonası’nın özel iletimi hepsi değildir. Wedotv, tüm etkinliklere önizlemeler, dergiler ve belgelerle eşlik edecek. Bu ayrıca futbol dünyasından daha önce bahsedilen haftalık raporları ve Formula 1, tenis veya hentbol Bundesliga gibi diğer sporlardan öne çıkanları içerir. Cristiano Ronaldo, Lewis Hamilton, Tiger Woods ve diğerleri.

Wedotv yakında dünya çapında geliyor Birçok farklı spor etkinliğinin yanı sıra Wedotv, film, dizi ve belgeseller de sunmaktadır. Uzun vadede, teklif aynı zamanda dünyanın her yerinden kullanıcılar için erişilebilir hale getirilmelidir Müşterilerin hangi programları görebilecekleri bulundukları yere bağlıdır. Şirket, mevcut içeriğin menşe ülkeye uyarlanması gerektiğini duyurdu. Passaway Video Solutions AG şimdi, Deutsche Telekom’un MagentaTV’si üzerinden program yuvasında 06 hemen yayınlanacak olan bir lineer kanal açıyor. . ayrıca ücretli piyasa.

MagentaTV’de lineer kanal Sadece MagentaTV müşterilerinin alabildiği bu lineer kanal wedo filmleri, sadece film gösteren bir kanaldır. Video Solutions AG’nin kurucusu ve CEO’su Philipp Rotermund, şirketin Telekom ile işbirliğini dört gözle beklediğini ve bu işbirliğinin Wedotv’nin erişimini de artırabileceğini açıkladı. Hatta işbirliğini , özellikle reklam ortakları için görünürlüğün daha da artırılabileceği ve bu nedenle kanalın gelişme için daha çekici hale geleceği stratejik bir karar olarak nitelendirdi. yeni reklam alanı.

İşte ücretsiz Wedotv Bir sonraki spor karşılaşmasını canlı yayında takip etmek isterseniz, Wedotv’i birçok farklı şekilde alabilirsiniz. Portal hemen hemen tüm cihazlarda bir uygulama olarak mevcuttur Wedotv, iOS ve Android’de akıllı telefona da kurulabilir. Tüm yaygın Smart TV’ler akış için de kullanılabilir. Yalnızca doğrusal kanal wedo filmleri yalnızca MagentaTV ve diğer birkaç hizmet aracılığıyla kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için burada ücretli bir abonelik tamamlanmalıdır.

Benzer gönderiler

459 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.