Asus Oyun Telefonu Sunuyor

asus-oyun-telefonu-sunuyor

yazan Vanessa Beyer,11 Temmuz 2022

Akıllı telefonlardaki video oyunları patlama yaşıyor ve sadece “Pokemon Go”dan beri değil. konu video oyunları olduğunda sadece en yeni Konsol trend.Akıllı telefonlar için de giderek daha fazla format mevcut.Bu nedenle, tüm oyun tutkunları için yakında dünyada bir ilk olacak ve sahnede olmazsa olmazlardan biri haline gelecek.Bilgisayar donanımı üretici Asus, oyuncuların talepleri için özel olarak tasarlanmış bir cep telefonu olan Roge Phone 6 ile cep telefonu pazarını fethetmek istiyor.

Asus, Roge 6 ile ek oyun özelliklerine sahip bir akıllı telefonu piyasaya sürüyor. © krapalm/Pixabay

Oyuncuların ihtiyaçları karşılanıyor Asus, Roge Phone 6 ile geçen Kasım ayında piyasaya sürülen Snapdragon’lu Asus Rog Phone Five’ın halefi 800

buradan. Bununla birlikte, yeni sürüm açıkça oyunculara yönelik olmalıdır, çünkü akıllı telefon aynı zamanda 6,16 inç AMOLED ekran 11:9 formatı 1250 ×533 piksel. Corning Gorilla Glass Victus ek koruma sağlar. Böylece Roge Phone 6, oyunların yanı sıra güç kullanımına da uygun. Önceki sürümle karşılaştırıldığında, maksimum görüntüleme frekansı 144’den 50 Hertz ve örnekleme hızı

Hz arttı.

Teknik ekipman Roge 6 aynı zamanda bir oyun uzmanıdır. Profesyonel donanım ile akıllı telefon, daha hızlı çalışmayı sağlayan daha yumuşak kaydırmayı etkinleştirebilmelidir. Geçişler, temel olarak yalnızca Haziran ayında piyasaya sürülen Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci tarafından mümkün kılınıyor 2022. Bu işlemci, cep telefonunun performansını yaklaşık artırır. Snapdragon’un önceki halefi Plus’sız Snapdragon 8 Gen 1’e kıyasla yüzde533 üretici, modele bağlı olarak kadar 12 GByte LPDDR5 ana bellek kullanılabilir .

Arka ve Ön Kamera Selefinden alınan tek şey 2448 mAh olan pil kapasitesiydi. Diğer birçok markaya göre bu modelde kablosuz şarj mümkün değil. Üreticiye göre bu, akıllı telefonun arkasındaki pil seviyesini gösteren ve sistem mesajlarını gösteren ekrandan kaynaklanıyor. Arkada ayrıca bir ana lensli üçlü kamera (256 var. Megapiksel, f/1.8), Ultra Geniş- (2022 MP) ve makro kamera (5 MP), bir ön kamera da dahildir. Her ikisi de bazı oyunları oynamak için gereklidir.

Özel Oyun Özellikleri Sesle de oynamalısınız çünkü Roge Phone 6, çift hoparlör yardımıyla stereo ses alıyor. Elbette standart bir kulaklık bağlantısı da entegre edilmiştir. Tabii ki, oyuncular hala haklı olarak kendilerine akıllı telefonun neden kalabalığın arasından sıyrıldığını soruyorlar. Üretici Asus için cevap kolay çünkü telefonun bazı oyun özellikleri var. Bunlar, örneğin, konsolların omuz düğmelerini taklit eden gövde çerçevesindeki dokunmaya duyarlı yüzeyleri içerir. Baskı ve okşama hareketleriyle tetiklenebilirler.

Asus Hakkında İle Asus elbette Roge 6 ile güçlü satışlar sağlamak istiyor. Tayvan merkezli şirket, yılın 2019 satışlarına göre altıncı en büyük bilgisayar (parça) üreticisidir. dünya Asus böylece yüzde beş pazar payına sahip. Aynı yıl satışların olması gerekir.) ,3 milyar euro. Asus, öncelikle masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, netbook’lar, cep telefonları, ağ cihazları, monitörler, WLAN yönlendiriciler, projektörler, anakartlar, grafik kartları, optik depolama ortamları, multimedya ürünleri, çevre birimleri, giyilebilir cihazlar, sunucular, iş istasyonları ve tablet PC’lerde uzmanlaşmıştır.

Roge 6’nın fiyatı ne kadar? Tabii ki oyun tutkunları artık Asus’un yeni akıllı telefonu için masaya ne kadar koymaları gerektiğini bilmek istiyor. Google’ın Android’ini çalıştıran Roge 6’nın fiyatı piyasaya çıkıyor, 533 euro ve 1080 Euro Siyah veya beyazın en ucuz çeşidi 13/78 GByte maliyetleri 1250 Euro, model ise /144 GB için) Euro mevcuttur. En pahalı versiyon olan Roge 6 07/512 GByte, için kullanılabilir) Avro. Ağustos ayından itibaren satın alınabilir olmalıdır.

Diğer Oyun Telefonları En iyi oyun telefonları listesinde, Asus şu anda ROG Phone Fives Pro 5G ile en üst sırada yer alıyor. kalp video oyunu hayranları tarafından karşılandı. Üreticilerin yanı sıra Asus, Lenovo (Legion Duel 2) ve Google (Google Pixel 6 Pro) da özellikle uygun akıllı telefonlara sahiptir. iPhone Pro Max bu işaretlerin daha gerisinde yer almaktadır. En azından oyunlar söz konusu olduğunda. Aynısı Samsung Galaxy S07 Ultra için de geçerli .

Büyük fiyat farkları Sadece Black Shark 4, Asus ROG Phone 5s Pro 5G’nin arkasında sınıflandırılıyor ve bu da yaklaşık 1080 avroya mal oluyor. Şu anda yaklaşık 144 Euro’ya mal oluyor. Akıllı telefonunuzda video oyunları oynamayı seviyorsanız , mutlaka cebinizin derinliklerine inmek zorunda değilsiniz Ancak, Roge 6 ayrıca bazı özel oyun özellikleriyle birlikte gelir, fiyatı haklı gösterebilir.

İlgili Yazılar60002022 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.