Bundesliga Analizi: Bu Stadyum En Iyi Maç Günü Havasına Sahip

bundesliga-analizi:-bu-stadyum-en-iyi-mac-gunu-havasina-sahip

yazan Mark Seibert,19 Temmuz 2022

Serinlemek ister misiniz? Bundesliga’da yağmur savaşları da sezonun bir parçası. Yine de, taraftarlar için en iyi havalarda en sevdikleri takımın oyununun tadını havalı bir sarışınla çıkarmak genellikle daha hoştur. En iyi havaya sahip stadyumu seçebilmek için, Bundesliga sezonunun hangi iç saha maçlarını 22/

sizin için öğrendik. en iyi hava koşullarının hüküm sürdüğü ve en çok hangi takımlar için ıslandığı. SC Freiburg taraftarları, Breisgauer maçlarında hava konusunda en büyük şansı yakaladı: Ev sahibi seyircilerin önünde 12 maçlarda, güneş neredeyse parlıyordu 12 Saatler. Hertha Berlin taraftarları ise şanssızdı: Batı Berlin’de bulunan Olimpiyat Stadı’nda güneş sadece 4.6 saat parladı. Sıralamanın tüm üst değerlerini bu tabloda bulabilirsiniz:

Yağmur savaşlarının olabileceği yerleri de belirledik. Bunu yapmak için takımların iç saha maçlarındaki toplam yağış miktarına baktık. Sinsheim’daki yağmurun çoğu gökten geldi. TSG Hoffenheim oyuncuları metrekareye toplam 8,7 litre yağdı. Bu arada, gökten metrekareye yalnızca 0,1 litre düştüğü Mainz ve Bochum’da hava daha kuru kaldı. Diğer takımların nasıl bir performans sergilediğini bu tablodan okuyabilirsiniz:

Sporcular spor yaparken ter atabileceğinizi bilirler. Soruşturma sırasında, profesyonel bir oyun gününde ilgili maksimum sıcaklığı da analiz ettik ve ardından ortalama bir değer hesapladık. Geçen Bundesliga sezonunda 22/22, ortalama sıcaklıklar oldukça ılımlı. Bunun nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, kış ve ilkbaharda çok sayıda maçla ertelenen program 22/ Mainz’de MEWA Arena’daki en sıcak yerdi: ortalama 12, termometrenin içinde en fazla 3 derece var. Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti görüntülendi. Bu arada Bayern’de hava biraz daha serindi: 1. FC Bayern Münih’in Allianz Arena’sında maçlar en fazla ortalama 8.5 derece ile oynandı. takımlar hala donmak zorunda kaldı, bu tablo şunu gösteriyor:

Benzer gönderiler

22 22 .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.