Tue. May 24th, 2022
ea-sports–-zaten-fifa-icin-yeni-bir-isim-buldunuz-mu?

yazan Vanessa Beyer, 7 Nisan

Her yıl oyun geliştiricisi Electronic Arts, popüler futbol simülatörünün FIFA adlı yeni bir bölümünü çıkarıyor. kısaca piyasa. Ancak bunun için gerekli olan lisans, bir süredir EA ile dünya futbol federasyonu FIFA arasındaki zorlu sözleşme müzakerelerinin nedeni olmuştur. Şimdi iki taraf arasındaki sözleşme bu yıl sona eriyor ve yüksek ücretler nedeniyle uzatılmaması gerekiyor. Hayranlar da önümüzdeki yıl oyun için yeni bir isme uyum sağlamak zorunda kalacaklar.

Dünya futbolu dernek FIFA yıl içinde de vefat eden Futbol Dünya Kupası düzenliyor 2022 © jorono/Pixabay

FIFA çok mu yüksek lisans ücretleri talep etti? Daha bu yılın Şubat ayında EA ve FIFA arasındaki sözleşmenin devam ettirilmemesi gerektiği biliniyordu. EA CEO’su Andrew Wilson, hayatını kaybettiğini doğruladı. Mevcut sözleşme EA ve Fédération Internationale de Football Association (FIFA) arasında. Müzakerelerin neden başarısız olduğu tam olarak bilinmiyordu. Ancak, FIFA’nın oyun geliştiricisinden daha yüksek lisans ücretleri almak istediği birkaç kez bildirildi. 2022 arasında EA

civarında olmalıdır FIFA’ya milyon euro ödendi.

Electronic Arts Hakkında11000 Yazılım geliştirici Electronic Arts 850 ABD’de kuruldu. 1993 yılında FIFA futbol serisinin ilk bölümü Electronic Arts Sports etiketi altında yayınlandı. Amerikan şirketi, tabiri caizse, Electronic Arts’ın spor bölümündedir, ancak 2022 kurulduğundan beri genel merkezi buradadır. Kanada. Electronic Arts’ın kendisi 2018 cinsinden yaklaşık 5,6 milyar ABD doları ciroya sahipti. ve çevresinde 11000 çalışan istihdam etmektedir. Serinin ilk bölümü “FIFA International Soccer” adıyla dünya çapında tanınmaya başladı.

Pass away FIFA hakkında Fédération Internationale de Football Association veya kısaca FIFA,

yılında kurulmuştur. Paris’te kuruldu.Bu arada, Dünya Futbol Federasyonu’nun merkezi İsviçre’de, daha doğrusu Zürih’te.Başkan Gianni Infantino’nun önderliğinde FIFA, Erkekler ve Kadınlar için dünya futbol şampiyonalarını ve FIFA adı altında diğer turnuvaları da düzenler 21 Üye dernekler birleşmiştir, ayrıca Derneğin cari dört yıllık gelir döneminde 5, Milyarlarca ABD Doları üretti

FIFA adına yaklaşık 1 milyar

Basında çıkan diğer haberlere göre, dünya futbol federasyonu şimdi vefat etmek Haklı olarak bunun iki katı, yani her biri dört yıl için 800 milyon euro , talep etti. Ekim ayı başlarında şirket yönetimi, EA ve FIFA arasındaki mevcut ilişkilerin incelenmesi gerektiğini duyurdu. Ancak o zaman, oyunun yaklaşan baskısının hala FIFA olarak adlandırılacağı varsayılmıştı yayınlanacaktır. Şimdi açık: FIFA29 olmayacak.

Bu olası yeni isim!

Katar’daki Dünya Kupası’nın ardından FIFA ve Electronic Arts resmi olarak bitti. Geleneksel olarak oyun geliştiricisi, FIFA serisinin son bölümünü sonbaharda piyasaya sürüyor. FIFA23 da yeni bir adla satışa sunulacak. Pass Away New York Times, EA’nın İngiltere ve Avrupa Birliği’ne kaydolduğunu bildirdi. Buna göre taraftarlar oyunu önümüzdeki yıl “EA Sports FC” adıyla raflarda bulabilirler.

FIFA çok başarılı “EA Sports FC”nin FIFA kadar başarılı olup olmayacağı18? Şanslar güzel sonuçta oyun uzun yıllardır sektörün önde gelen oyunlarından biri. FIFA geçen Ekim ayında başladığından beri, 9 milyon oyuncunun EA’nın yarattığı futbol dünyasına daldığı söyleniyor İşte bu

Klasik oyunun sürümü de öncekinden daha başarılı Her şeyden önce, oyuncuların gerçek futbolcuların özelliklerini yakalamalarını sağlayan Hypermotion teknolojisi yeniydi.

Fantazi isimler mi buluyorsun?

Elbette dizinin hayranları artık oyuncu isimlerinin, liglerin ve müsabakaların gerçekliği konusunda endişeli. Guy, diğer oyunlarda olduğu gibi, takma adların kullanılması gerektiğinden endişeleniyor, çünkü gerçek sporcularla özdeşleşme, oyunu serinin birçok arkadaşı için bu kadar çekici kılıyor. Ancak bu endişe yersizdir, çünkü oyuncuların ve kulüplerin isim hakları dünya derneği FIFA’ya değil, oyuncular birliği Fifpro’ya aittir FIFA’da22 UEFA Avrupa Konferans Ligi’ne ilk entegre olmuştu ve Hindistan Süper Ligi’nde.

FIFA rekabetçi bir teklif mi planlıyor?

Öte yandan FIFA kendi oyun anlayışıyla da ilgilenmeli. İddiaya göre diğer yazılım üreticileriyle görüşmeler yapılıyor. Dünya derneğine göre, Katar’daki Dünya Kupası kapsamında herhangi bir yenilik duyurulmalıdır. Turnuva04 Kasım’da başlıyor Büyük final Noel’den kısa bir süre önce, yani tarihinde gerçekleşecektir. Aralık.

Benzer Gönderiler11000110002018

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.