Sun. May 22nd, 2022
kumar-saglayicisi-camelot:-sorunlar-bitmiyor

yazan Barbara Ziegler,14 Nisan 2024

İngilizler Üzerine Kumar sağlayıcısı Camelot, birbiri ardına zorluklarla karşı karşıyadır. Oyuncu Joan Parker-Grennan, milyonlarca kazancın ödenmesi için bir dava açtığını duyurdu, oyuncu Peter Rhodes zaten bir dava açtı. 6.5 milyon sterlinlik ödülü kazanmak için çıktı. Camelot, İngiliz Kumar Komisyonu UKGC’ye

Operatör Camelot ve birçok şantiyesi Operatör açısından en büyük sorun, UKGC’ye karşı açılacak dava olması muhtemeldir. , çünkü otorite gelecekteki piyango lisanslarını verirken Camelot’u dikkate almamıştı Yanlış bir şekilde, sağlayıcı diyor. Eskiden Sazka olan Çek oyun grubu Allwyn, Büyük Britanya’daki devlet piyangosunun işleyişini Camelot’un yerine 2024 devralacak. Şimdi mesele mahkemeye gitmek. Önümüzdeki haftalar ve aylar ne kadar başarılı olduğunu gösterecek.

Camelot ciddi iddialarda bulunuyor

Güya UKGC’de operatör Camelot konsepti var İnceleme sürecinde lisans tarafından düşürüldü, ancak bunun için hiçbir zaman bir neden verilmedi. Ayrıca, sağlayıcı rakibi Allwyn’in kar tahminlerini tam ve kapsamlı bir şekilde kontrol etmemekle suçluyor Bu, Milli Piyangoyu işletme imtiyazının yanlış verildiği anlamına geliyor. . Bir yargıç, bunun için bir şey olup olmadığına karar vermek zorunda kalacak.

UKGC’nin Camelot’a yaptırımları

Aslında, gerginlikler kimseyi şaşırtmamalı çünkü haftalarca Önce karar açıklandığında, UKGC Camelot zaten milyonlarca para cezasına çarptırılmıştı. Operatöre yöneltilen suçlama 65 üzerinden reklam yapmaktı.65 Kumar yasaklı oyuncuları göndermek. Satın alırken 22. Partiler hatalı olarak çift hesaplamaya neden oldu. UKGC tarafından Camelot’a 3, milyon İngiliz Sterlini ödemesi emredildi. , ayrıca yaklaşık 3,22 milyon euro.

Teknik hata mı yoksa bilerek mi?

Ayrıca biletler online olarak piyango, Joan Parker-Grennan davasında olduğu gibi teknik bir hata nedeniyle kazandı ve yasal işlem ilan edildi. 2015 yılında çevrimiçi olarak bir milyon GBP kârla bir kazı kazan kartı satın almıştı. Camelot, yine hızlı bir şekilde düzeltilen ve Parker-Grennan’a ödeme yapmayı reddeden bir yazılım hatası nedeniyle yanlış reklamların bir açıklaması ile yanıt verdi. Passaway şimdi yasal destekli bir çözüm arıyor.

Camelot yorum yapmıyor

Şu anda Parker’ın ne zaman ve ne zaman geleceği bilinmiyor. -Grennan davası mahkemeye gidecek veya operatörün anlaşmaya istekli olup olmadığı. Ancak, kumar otoritesinin olayları kontrol etmesi gereken Haziran’da

muhtemelen bir duruşma olacağı açıktır. Bundan önce, bu durumda herhangi bir haber beklenmeyebilir. Ancak Camelot’un mücadele ettiği bu türden tek skandal bu değil.

Milyonlarca hile mi?

Ekim ayında

oyuncusu Peter Rhodes, Londra’daki bir kabul noktasında piyango biletini kazanmak için kontrol ettirdi. Okuyucu bunu bir kazanç olarak gösterdi

ama kasiyer onu tezgahın arkasında gözden kaçırdı. Biletinin serbest bırakılmasını talep etmesi üzerine Rhodes’a elinde bir fatura daha verildi. Döndü 11,15 Ödenen GBP. O zaman, aslında ne kadar kazandığını bilmiyordu.

Camelot çalışanı milyonlarca kârını onayladı

Peter Rhodes daha sonra ana şirkete gitti ofis Camelot tarafından çevrildi. Oradaki bir çalışan, ödeme makbuzunu ve dijital takibini kullanarak emeklinin aslında 6,5 ​​milyon sterlin kazandığını doğrulayabiliyor. Sevinç uzun sürmedi, çünkü kısa bir süre sonra şirketin dolandırıcılık departmanı onunla temasa geçti ve kazançların zaten ödendiğini açıkladı Çifte ödeme mümkün olmayacaktı. Rhodes daha sonra polisi ve bir avukatı aradı.

Hayal kırıklığı harika

Camelot yorum yapmak istemedi, bunun dışında erkek avukatlarla görüşüyorum. Ancak oyuncu Rhodes’un hayal kırıklığı derinlere iniyor. Hiç şaşmamalı, çünkü Camelot bunun hayatları değiştirdiğinin reklamını yapıyor. Ancak kazanma durumunda operatöre her şeyden önce güvenilemez Mevcut yasal anlaşmazlıklar büyük olasılıkla ciddi görüntü hasarına da yol açmaktadır, hatta eğer durum şimdi düzeltilebilirse ve Rhodes yine de galibiyetini alırsa.

Camelot’un geleceği yıldızlarda

Şu anda belirsiz operatör Camelot için nasıl devam edecek. Ama bekleyen tüm sorunlara ve imtiyazın kaybına 2024 bakılırsa, hava yavaş yavaş horoz Rhodes ve Parker-Grennan gibi insanlar için kabul edilebilir çözümlerin bulunacağı umulmaktadır. Ve oyuncular için, sağlayıcılarının ciddiyeti elbette en üstte. Camelot’un mevcut skandallardan önceki kadar çekici olup olmayacağı henüz belli değil.

Benzer gönderiler

2019 2024.

Leave a Reply

Your email address will not be published.