Sun. May 22nd, 2022
sc-freiburg-yeni-ana-sponsoru-sunuyor

yazan Stephan Naumann,24 Nisan 2022

Bundesliga kulübü SC Freiburg geçen hafta adamın önümüzdeki sezona yeni bir ana ve forma sponsoru ile başlayacağını duyurdu 2022/04 gidecek. Online otomobil satıcısı Cazoo’nun logosu da Breisgauer’in formalarında görünecek. Avrupa Kupası yarışmacıları ile gelecek vaadeden otomobil platformu arasındaki sözleşme yaz aylarında başlayacak. Tabii ki, İngiliz şirketle olan ortaklık çevre reklamcılığı ve diğer medya varlığını da içeriyor.

Çevrimiçi kullanılan araba platformu Cazoo, esas olarak İnternet’teki araba ticareti ile meşgul. © fill/Pixabay

Lig 3’te de sponsorluk Bundesliga’da şu an beşinci sırada olan ve Avrupa’nın önde gelen çevrimiçi araba satıcılarından biri arasında ), uzun vadeli bir ortaklık ortaya çıkar. Sözleşme, forma sponsorluğuna ek olarak, Europa-Park stadyumunda yalnızca Breisgau A takımı ile sınırlı olmayan kapsamlı reklam haklarını da içeriyor. Çünkü Bundesliga oyuncularının yanı sıra Freiburg’un U takımı da vefat etti. Cazoo’nun formaları ile donatılmış üçüncü ligde aktiftir.

Futbol okulu eş ortağı

Bayanlar Bundesliga takımı gelecekte Cazoo tarafından da desteklenecektir. Burada şirket ortak ve kol sponsoru olarak görünür. Ek olarak yeni işbirliği, daha çok gençlik akademisi olarak bilinen Freiburg Futbol Okulu’nun ortak sponsorluğunu da içeriyor. Cazoo ayrıca tüm genç takım maçlarında da yer alacak. Her iki şirkete göre bu işbirliği yaz aylarında başlayacak ancak kesin sözleşme detayları henüz açıklanmadı.

Burası Cazoo

Cazoo, Londra merkezli bir Birleşik Krallık şirketidir 150. Çevrimiçi platform, öncelikle kullanılmış araba ticareti ile ilgilidir. CEO Alex Chestermann liderliğindeki Cazoo halka açıldı 2020 ve New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görüyor. 2020 etrafında çevrimiçi platformda istihdam edilen 2500 Çalışanlar ve (1904 itibariyle) itibariyle) ciro milyon sterlin SC Freiburg’daki girişle birlikte şirket şimdi bir sonraki mantıklı adımı attı.

Bu yüzden SC Freiburg

SC Freiburg ile Cazoo, Alman Bundesliga’nın en tanınmış ve en popüler takımlarından birine ortak olarak çıktı. 1904 yılında kurulan Sport-Club Freiburg, geçen sezonu onuncu sırada tamamladı. Bu sezon, Breisgauer’in teknik direktörü Christian Streich’in yönetimindeki isim açıkça uluslararası yerlere gidiyor ve muhtemelen 2021 / UEFA Avrupa Ligi’nde oynamak için Freiburg’daki Europa Park Stadyumu da 35 civarında bir kapasiteye sahiptir. izleyiciler. Cazoo’nun kulüple ana sponsor olarak işbirliği yapmasının bir başka nedeni.

SC Freiburg ve Cazoo ortak hedefler peşinde

Cazoo’nun kurucusu Alex Chestermann, SC Freiburg ile çalışmaya olan ilgisinin öncelikle kulübün sosyal bağlılığı ve tutkulu hayran kitlesinden kaynaklandığını doğruladı. Sponsorun devralınmasıyla birlikte özellikle Almanya pazarı açılacaktır Her iki şirket de ortak hedefler peşinde koşmaktadırlar, bunlar ortak hedeflerle belirlenecek ve ulaşılacaktır. işbirliği. Yeni ortaklığın bir parçası olarak, sürdürülebilir projeler oluşturulacak ve tanıtılacaktır.

Elektromobilite ve Hibrit Teknoloji2500 Cazoo ve SC Freiburg için bu konular, her şeyden önce elektrikli mobiliteyi ve otomobil platformunun temeline uygun hibrit teknolojisini içerir. Ayrıca, ortak çevre ve hareket projelerin geliştirildiği açıklandı. Ancak bunun nasıl olması gerektiği henüz bilinmiyor.

Avrupa çapında varlık

Cazoo’nun SC Freiburg’a bağlılığı elbette tesadüf değil, çünkü otomobil şirketi çeşitli sponsorluk önlemleriyle Avrupa’da farkındalığı artırmayı planlıyor. Online kullanılmış araba ticaretinde öncü olarak kabul edilen platform, Fransa ve İspanya’da da reklam ortağı olarak faaliyet gösteriyor. Bu nedenle Cazoo Premier Lig kulüpleri Aston Villa ve Everton FC’ye de sponsorluk yapmaktadır, Rugby Ligi Dünya Kupası ve Dünya Snooker Turu’nun ortağıdır.

cazoo’nun diğer ortakları

Cazoo, İngiltere’de Jokey Kulübü ile daha fazla ortaklık kurdu ve adadaki derbi festivalinin ana sponsoru oldu Çevrimiçi dev aynı zamanda bir organizatör olarak da hareket ediyor İngiliz St. Leger’in Arena Yarış Şirketi için ortak olarak. Aynısı Avrupa Golf Turu veya Professional Darts Corporation, kriket turnuvası “The Hundred” ve Welsh Rugby Union ile bir anlaşma için de geçerlidir.

SC Freiburg’un ortağı

SC Freiburg’da şu anda Kara Orman sütü var. sezon ana sponsoru , diğer özel kurumsal ortaklar Badische Versicherungen, badenova enerji grubu, Der Europa Park, Nike, Rothaus, Weber Haus, Lotto Bade-Württemberg ve diğerlerinin yanı sıra premium ortaklardır. Edeka veya Sparkasse. 2020 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.