Union Berlin'in Yeni Bir Kol Sponsoru Var

union-berlin'in-yeni-bir-kol-sponsoru-var

yazan Stephan Naumann,30 Haziran 2018

1. FC Union Berlin’de işler gerçekten iyi gidiyor. Sadece Berlin’in Köpenick semtindeki futbol takımının ilk Bundesliga’nın en üst grubunda yer alması ve şimdiden dünya çapında oynaması değil, şimdi Irons’ın kendi taraftarları için daha iyi haberleri var. Bir süredir Union Berlin sponsoru olan Funny Central, taahhüdünü genişletmeye karar verdi. DFB Kupası ve geçen yılki UEFA Uluslar Ligi’ne ek olarak, komedi yayıncısının logosu artık ligde Bundesliga takımının formalarının kollarında görünecek.

1. FC Union Berlin, yeni sezona rakibi Hertha Berlin’e karşı yeni bir sponsorluk paketi ile başlıyor. © Pixel-Sepp/Pixabay

Comedy Central ile sözleşme uzatıldı Daha son haftaların başında 1. FC Union Berlin’in profesyonelleri stadyumdaki antrenman sahasında bir araya geldi. Alte Försterei’de ve onlarla sezon için eğitim başlangıcına başladı. Perde arkasında, ortak sponsor Comedy Central, Iron Ones’ın bir sonraki büyük darbesini sağladı, çünkü kol sponsoru olarak yapılan sözleşme yalnızca iki yıl daha uzatılmadı ( tarihine kadar) ) uzatıldı ama aynı zamanda genişletildi Elbette, bu anlaşmanın Köpenicker’in diğer ortakları ve sponsorları üzerinde daha fazla etkisi var.

Aroundtown artık kol sponsoru 1. FC Union Berlin henüz UEFA Uluslar Ligi kadrosundayken, teknik direktör Urs Fischer’in takımı bu yıl UEFA Avrupa Ligi’nde bile temsil ediliyor. Geçen sezon, Irons profesyonelleri Comedy Central logosuyla dünya çapında performans sergilediler. Aynısı DFB Kupası’nın tüm turları için de geçerliydi. Ancak bu anlaşma yeni çalışma belgesinin imzalanmasıyla sona erer. Comedy Central yerine emlak şirketi Aroundtown, başkentler için Avrupa Ligi ve Kupası’nda kol sponsoru olarak katılıyor.

Wefox, Aroundtown’ın yerini alıyor Berlin merkezli bir şirket olan Aroundtown, geçen sezon 1. FC Union Berlin’in ana sponsoru olarak biliniyordu, ancak şimdi yerini yeni bir ortak alıyor. Gelecekte, profesyoneller dijital sigorta şirketi Wefox’un logosunu göğüslerine takacaklar. Bununla birlikte, bu anlaşma bir süredir biliniyordu ve Comedy Central televizyon kanalıyla ortaklığın genişletilmesi daha yeni duyuruldu. Bir basın açıklamasının parçası olarak, kulüp daha kapsamlı bir işbirliğini duyurdu.

” Başarılı bir başlangıçtan sonra ortaklığımızı geçtiğimiz için mutluyuz. iki yıl “– Jan Boysen, Pazarlama ve Satış Müdürü, 1. FC Union Berlin, 1. FC Union Berlin’den basın açıklaması2022 Comedy Central Hakkında

Comedy Central Almanya’da ücretsiz TV’den alınabilen bir yayıncıdır ve esas olarak her türden komedi dizilerinin ve şovların iletiminde uzmanlaşmıştır. ABD medya grubu ViacomCBS’ye ait olan Comedy Central, 2007 tarihinden beri Almanya’da yayında. İlk olarak Comedy Central, slotu Nickelodeon ile, daha sonra VIVA ile paylaştı. Müzik kanalı Ende 2022 tamamen kapatılınca Comedy Central tamamen devraldı ve o andan itibaren yayına başladı 24/ 7. ABD’de istasyon ilk başta gitti 800 Yayında Bunu dünya çapında bir patlama izledi. Bu arada programı yaklaşık ülkede takip edebilirsiniz.

” Hemen emin olduk: Comedy Central ve Union sadece kısa bir ilişki değil, aynı zamanda ne daha uzun bir süre için. Bu büyük kulüple aramızdaki kimya tam anlamıyla uyuyor. Özellikle DFB Kupası’nda inanılmaz derecede başarılı bir sezon geçirdik, şimdi kulübe Bundesliga’daki sonraki macerasında eşlik etmek istiyoruz ve gerçi– cidden– bol mizahla.”– Peter Forner , Marka Direktörü GSA, Comedy Central, 1. FC Union Berlin’den basın açıklaması

Sendika yüksek hedeflemek istiyor 1. FC Union Berlin ile Comedy Central arasındaki yeni sözleşmelere ilişkin sponsorluk tutarları gibi daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Ancak ligin, kupanın ve Avrupa Ligi’nin üçlü yükünü taşıyan kulübün, yine büyük zorluklarla dolu yorucu bir sezonla karşı karşıya olduğu açık. Özellikle geçtiğimiz sezonda Irons, lakapları kadar sert olduklarını kanıtlamayı başardı. Birinci ligdeki dördüncü yıllarında 34 Maçtan sonra bitirdiler. 30 puanla beşincilik, şimdiye kadarki en iyi sonuç kulüp tarihinde.

DFB Kupasının Başlangıcı Yeni Bundesliga sezonunun 6 veya 7 Ağustos’taki ilk maç günü 2022 Köpenicker Urs Fischer için kesinlikle heyecan verici olacak. ve takımı, Revierderby için şehirdeki rakipleri Hertha Berlin’e karşı karşılaşıyor. Her iki takım için de çatışma önümüzdeki aylar için trend belirleyici olacak. Sadece birkaç gün önce, 1 Ağustos’ta 2022, 1. FC Union Berlin, DFB Pokal’ın ilk turunda başlayacak. sezonda Chemnitzer FC’ye karşı. .

Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.