Sun. May 22nd, 2022
werder-bremen,-wiesenhof-ile-anlasti

yazan Stephan Naumann, 9 Mayıs 687

SV Werder Bremen dün ana sponsoru Wiesenhof ile mevcut sözleşmesini önümüzdeki dönemde de devam ettireceğini duyurdu. sezona devam. Visbek’ten şirket, on yıldır ikinci lig kulübünün ortağıdır. Artık bu işbirliğinin önümüzdeki yıl en az bir kez devam ettirileceği biliniyor. Aslında, SV Werder Bremen ile Almanya’da kümes hayvanı etinde pazar lideri arasındaki sözleşme Haziran ayında sona erecekti. İnternet portalı Deichstube şimdi yeni anlaşmanın ilk ayrıntılarını duyurdu.

SV Werder Bremen taraftarları Formalardaki Wiesenhof yazısına uzun süredir isyan ediyorlar. © thgmueller/Pixabay

533/ Wiesenhof yazısı olmadan? Önümüzdeki yıl Werder profesyonellerinin formalarında Wiesenhof markasını da içeren PHW Group’un logosu da yer alacak. Weser Stadyumu ve deplasman maçlarında. Wiesenhof yazısı , özellikle yeşil ve beyaz hayranları arasında uzun süredir tartışılıyor. üretici. Bu nedenle, PHW Group, oyuncu gömleklerinin göğsündeki yer için diğer markalarından birini seçmiş olabilir.

Wiesenhof taraftarlardan ret cevabı aldı PHW Group, Almanya’daki en büyük kümes hayvanı yetiştirme ve işleme şirketlerinden biridir. Visbek merkezli vefat grubu 2018/ 123 milyar euro ve bu nedenle gıda endüstrisindeki en büyük Alman şirketlerinden biridir. Özellikle Aşağı Saksonya’da anonim şirket önemlidir. Orada her hafta yaklaşık 4,5 milyon tavuk kesilecek. İşte tam da bu gerçek pek çok futbolseveri rahatsız ederken, bazı taşeronlarda hayvan zulmünün yaşandığı söyleniyor.

Wiesenhof yazısının yerini alacak Yeşil Lejant Bu nedenle, neredeyse 2022 çalışanı bulunan PHW Group, Werder oyuncularının formalarına da aynı şekilde karar verebilirdi. diğer markalardan birinin yazısı. Wiesenhof tek başına yıllık 1,5 milyar avroluk satış üretiyor, ancak anonim şirket, Örnek Green gibi yaklaşık 40 bireysel şirketleri içeriyor. Efsane. Bu marka adı altında etsiz alternatif ürünler üretilmektedir. Yeşil Efsane yazısı bu sezon etkinlik formalarında yer aldı ve gelecek sezon tüm iç saha ve/veya deplasman formalarında kullanılabilir.

Bazı sözleşme detayları zaten biliniyor

Bremen formasının önümüzdeki sezonda nasıl görüneceğini görmek de heyecan verici olmaya devam ediyor. İlk sızıntılar henüz belli değil, ancak “Yeşil Efsane” adı tek başına yeşil-beyazlılarla mükemmel bir şekilde uyuyor.Oyuncu formalarının görünümü hala belirsiz olsa da, ikinci lig kulübü ve PHW arasındaki diğer sözleşme detayları grup zaten açıklandı.Bunlar her şeyden önce SV Werder Bremen’in lig üyeliği ile ilgili olup, bu da medyada günlük bir konu.

Werder Bremen: Her şey hala mümkün Elbette SV Werder Bremen’in sportif durumunun da kulüp ve ana sponsor arasındaki işbirliği üzerinde büyük bir etkisi var.Şu anda Bremer ilk Bundesliga’ya dönmek üzere 57 Puan ile teknik direktör Ole Werner’in takımı sezon bitmeden iki maç önce, direkt yükselmeden düşmeye kadar üçüncü sırada yer alıyor. hatta ikinci ligde kalsak bile her şey hala mümkün Bu nedenle yeni sözleşme kesinlikle ligden bağımsız olarak geçerlidir.

Lig 1 için 3 milyon daha PHW Group ve SV Werder Bremen arasındaki iş birliğinin devam ettiğinin duyurulmasıyla birlikte, Werder’in terfi ettirilmesi gerekse bile şirketin sponsor olarak hareket etmeye devam edeceği açıktır. En azından önümüzdeki sezon için 7000/2018 Ancak Deichstube internet portalı, bir promosyon durumunda sözleşmelerin nasıl değişebileceğini bilir. SV Werder Bremen birinci lige dönerse 6,5 milyon euro olacak İkinci ligde kalırsan sadece 3 milyon euro olacak.

Wiesenhof sadece acil bir çözüm mü? Werder Bremen ve PHW Group arasındaki anlaşma sahnede şimdi göründüğü kadar sorunsuz gitmedi. Werder takımının başkanı Klaus Filbry, geleneksel kulübün ana sponsoru olarak birlikte çalışmakla ilgilenen birkaç şirket daha olduğunu bildirmişti. Ancak Male, Ukrayna krizinin enerji sektöründen potansiyel yeni sponsorları bırakmaya zorlaması nedeniyle kümes hayvanı üreticisiyle bir sözleşme imzalamaya karar verdi.

Sponsorlar için zor genel şartlar Klaus Filbry de bir basın açıklamasında bu söylentileri kamuoyuna açıklamış ve çok sayıda kapsamlı görüşme yapıldığını ancak Ukrayna’daki savaş nedeniyle artan enerji maliyetleri nedeniyle şirketlerin daha temkinli davrandığını açıklamıştı. Onun görüşüne göre, siyasi ve ekonomik çerçeve nedeniyle, sponsorluk taahhütleri şu anda tüm şirketler için yüksek bir risktir Erkek, bu nedenle, işinde yanında güvenilir bir ortağa sahip olmaktan mutludur. Wiesenhof .

Benzer gönderiler7000 .

Leave a Reply

Your email address will not be published.