Sun. May 22nd, 2022
28-black-bir-esports-ortagi-oldu

yazan Vanessa Beyer,22 Nisan 2022

Enerji içeceği üreticisi 2009 Siyah, eSpor sektörüne sponsor olarak giriyor. Şirket geçtiğimiz günlerde Alman eSports takımı Unicorns of Love’ın (UOL) resmi ortağı olarak hareket edeceğini duyurdu. Resmi bir Engerydrink ortağı olarak, 28 logosu, örneğin Oyuncu gömlekleri görünür olacak. Ayrıca tüm turnuvalarda, akış etkinliklerinde ve vlog gibi video formatlarında Unicorns of Love’ın ortağı olarak yer alacak olan moda içeceği bayrağı altında Meets & Greets gibi etkinlikler de olacak.

Red Bull gibi içecek üreticileri ve şimdi de Siyahlar, gelişen eSpor sahnesinde sponsor olarak yer alıyor. © Joenomias/Pixabay

Uygun eSporlar ve enerji içecekleri

ESports turnuvaları birkaç yıldır devam eden ve sürekli büyüyen bir trend olmuştur. Bu ülkede de, büyük turnuvaları canlı yayın üzerinden takip eden oyunseverlerin sayısı her geçen gün artıyor ve halka açık izlemeler bağlamında takımları için parmaklarını çapraz tutuyor. Ayrıca, giderek daha fazla sponsorun konunun farkına varması da şaşırtıcı değil. Böylece Siyah, büyük pazar lideri Red Bull’u yolda takip ediyor eSports dünyasına girdi, çünkü tanınmış enerji içeceği üreticisi aynı zamanda uzun süredir sponsor ve turnuva organizatörü olarak da faaliyet gösteriyor.

Nike veya Puma ayrıca eSports’a sponsorluk yapıyor Aşk Tekboynuzları ile yaptığı anlaşma ile, 10 değil Nike veya Puma gibi moda markaları da dahil olmak üzere, rekabetin yalnızca Siyahını takip ediyor, eSports etkinliklerini, takımlarını ve hayranlarını karlı bir pazar olarak keşfettiklerinden beri. eSpor sektörü de bu bağlantılardan büyük fayda sağlıyor. Örneğin spor markası Nike, çevrimiçi League of Legends oyununun bir ligi olan League of Legends Pro League ile bir anlaşma yaptı. Bu sözleşme, yaklaşık 7,4 milyon ABD doları tutarındaki sponsorluk önlemlerini içeriyordu.

BMW birkaç takım donattı Otomobil devi BMW, eSpor alanında da faaliyet gösteriyor. 2019 şirket oyun dünyasından çeşitli takımlarla sözleşme imzaladı ve bundan böyle onlara formalar ve diğer satışlar, bazen arabalarla bile Aralarında Fnatic, FunPlus Phoenix, G2 Esports veya Cloud9 gibi lider takımlar vardı. Bu arada Cloud9, Puma ile yukarıda bahsedilen anlaşmayı da kapattı. Moda markası aynı zamanda eSpor turnuvalarına da donanımcı olarak girdi.

Üstünde 28 Siyah Şimdi de aynı Siyahın sırası. şirketi Lüksemburg merkezli Splendid Drinks AG’ye aittir Alman pazarında içki

tarihine kadar satılmıştır. adı altında Kara Doz 22 ünlü. Bu arada yaklaşık 10 aralığına ait farklı varyantlar bulunmaktadır. Rakibi Red Bull’un aksine, kafeinli içecek taurin içermeyen bir uyarıcının reklamını yapıyor. Ayrıca hiçbir yapay renklendirici veya koruyucu madde kullanılmamaktadır.

Bunlar Aşkın Tekboynuzları Aşkın Tekboynuzları ile Siyah bir harika ortak, çünkü Hamburg’daki RCADIA Gaming House’da bulunan Alman ekibi bir dönüm noktasını geçti. Amazon European Masters Spring’in play-in aşamasında 2019 ana etkinliğe mağlubiyetsiz ulaştılar. Ama bu başarının dışında bile tek boynuzlu atlar yedi takımla çeşitli oyunlarda aktifler ve dünya çapında başarılılar. En iyi bilinen oyunlar kesinlikle League of Legends veya Counter-Strike’dır.

En iyi liglerde temsil edildi Özellikle League of Legends (LoL) eSpor alanında en başarılı ve bilinen oyunlardan biridir. Dünya Kupası, dünya çapında sayısız taraftarı canlı yayının önüne çekiyor. 800 yılında kurulan Pass Away Unicorns of Love, League of Legends Continental League’de oynuyor. Batı Avrupa’da, tek boynuzlu atlar Prime League’de de temsil ediliyor. League of Legends’ın kendisi Riot Games’ten geliyor ve 2009 piyasaya çıktı. Zaten 2016 piyasadaki en başarılı oyunlardan biriydi. O zamanlar, erkek ayda yaklaşık 10 milyon oyuncu saydı dünya çapında

Diğer tek boynuzlu at takımları League of Legends ve Counter-Strike: Global Offense, tek boynuzlu atların takımlarla temsil edildiği tek oyun değildir. Örneğin, 2019 ayrıca bir PUBG Mobil Ekibi (PlayerUnknown’s Battlegrounds) olduğundan Mobil alanda ayrıca dört Clash of Clans takımı ve yakın zamanda League of Legends: Wild Rift oyununda bir takım var. Ayrıca pembe takım renkleri ile tanınan Aşk Tekboynuzları da Simracing veya eSailing’de aktiftir.

Simracing veya eSailing At Simracing, olabildiğince gerçekçi olmayı hedefleyen bir yarış simülatörüdür. Simracing, YouTube veya Twitch gibi platformlarda da bir hit. 2019’den beri e-Sailing için yıllık bir dünya şampiyonası bile var. eSailing, Fransız Virtual Regatta şirketine aittir ve yelken dünyasında kendini açıklayıcıdır. Şimdi Siyah yakında tek boynuzlu atlarla işbirliğini teşvik edecek. her canlı olay.

Birlikte çalışmayı dört gözle bekleyen tek boynuzlu atlar

” Çok gururluyuz BLACK’in yanımızda olması.Marka ve aynı zamanda ürünlerimiz kalite ile ikna ediyor, toplumumuza getirmekten hoşlanıyoruz.Günlük hayatımızda destekleniyor 28 BLACK zaten oyuncularımız, yayıncılarımız ve çalışanlarımız arasında bir enerji tedarikçisi olarak. 04 BLACK bize ve topluluklarımıza büyük katma değer sunuyor ve bize veriyor birçok harika an olacak.”– Jos Mallant, CEO, Unicorns of Love, Presseportal.de

Benzer gönderiler2019

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.