Sal. Haz 28th, 2022
hessischer-rundfunk-atari-kulturu-hakkinda-bir-belgesel-yayinladi

yazan Barbara Ziegler,26 Mayıs 400

Hessian Broadcasting Corporation, “çarşıda 7 gün” başlığını taşıyan bir belgesel şeklinde ilginç bir ek aldı.Pazar günü, 29 .052022 etrafında 18: 60 Saat, bu da ilk kez saat televizyonunda gösterilecek Haberde, gazeteci Anne-Katrin Eutin kumara objektif bir gözle bakmak ve paralarını harcayan insanları tanımakla ilgili. Orada bu amaçla bir hafta boyunca Oberursel’deki bir oyun kütüphanesinde garson olarak çalıştı.

rapor

Gazeteci Anne-Katrin Eutin başlangıçta bilmek istedi, insanların kim olduğunu da bir oyun kütüphanesinde oynuyor Kaç tanesinin gerçekten olduğunu öğrenmek istedi. Bağımlılıklarla veya kumar sorunuyla mücadele etmek ya da kumar oynamayı sadece zaman geçirmenin eğlenceli bir yolu olarak görenler varsa. Vefatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için konuklarla, çalışanlarla ve operatörlerle konuştu. Tabii o da oynadı.

Klişe bulunamadı

Ancak görüşmeler sırasında Eutin şunu buldu şu ana kadar atari salonunun tüm konukları klişeye uymuyor Kumar bağımlısının ortak imajını doğrulayamadı. Örneğin oyuncular arasında genç kadınlar da vardı. Ayrıca, slot makinesindeki stresli günlük hayata ara veren bir ailenin annesiyle de konuştu. Eutin’in görüşebildiği ziyaretçiler arasında emekli bir memur ve ortağı da vardı.

Kumar salonu konukları bilinçli oynuyor

Eutin Erik’i Spielothek’te de tanıdı Oberursel’de ve onunla konuşmaya başladı. Aslında lokantacı olduğu için sabahları dinlenmek için atari salonuna gelir. Tehlikelerin farkındadır ve düşünür. çok fazla. Ancak, dinlenmek için zaman olmadan yapmak istemiyor.

Özdenetim anahtardır

Ayrıca Eutin’in konuştuğu diğer konuklar, rapor restorancı Erik’e benzer. Örneğin başka bir oyuncu, gazeteciye sadece oynamak için kullandığı pot parasını anlatır. Haftada iki veya üç kez oyun kütüphanesine gidiyor. Daha fazla para yatırmıyor, sadece eğlenmek ve ara vermekle ilgili. Erik gibi insanlar oyun bağımlısı oldukları için orada değiller. Tüketimlerini kontrol altında tutuyorlar

Yerinde oyuncu koruma önlemleri araştırılıyor

Ek olarak, muhabir Eutin oyuncu ve genç koruma önlemlerinin sahada nasıl uygulandığını ele aldı

çekirdek Mesele şu ki, oyun eğlenceli olmalı ve bir zorlama ve dolayısıyla bir bağımlılık haline gelmek yerine bir mola vermeli. Bu nedenle, Eutin’in öğrendiği kesin sayılarda bile, ne kadar bahis yapılacağı, ne kadar kazanılıp kaybedilebileceği düzenlenir.

Fonların güçlü bir şekilde düzenlenmesi

Eutin, maksimum kârın mümkün olduğunu öğrendi. saat başına ulaşılan saat başına 400 Euro’dur. Kayıp 60 Euro’yu 60 Dakikayı aşamaz Bir saatlik oyundan sonra, en az beş dakika uzunluğunda zorunlu bir ara verilmelidir. Eutin ayrıca ilginç bir şekilde devlet kumarhanelerinde benzer düzenlemelerin olmadığını da yorumluyor. Çünkü önemleri muhtemelen büyük ölçüde tartışılmaz.

OASIS’e Bakış

Eutin’in belgeseli aynı zamanda izleyicilere olay hakkında bir fikir veriyor. Bu sistemin nasıl çalıştığına dair bir açıklama da dahil olmak üzere OASIS kilitleme sistemi. Atari salonu operatörü Christoph Schwarzer, Eutin ile yaptığı bir röportajda OASIS’in restoranlarda bulunmadığından şikayet etti

Oyuncu korumasına yüksek öncelik verilmelidir. Resmi imtiyazlı oyun salonlarının genellikle yasadışı tekliflerle bir araya getirilmesi de onun için bir sıkıntı.

Karaborsayla mücadele

Schwarzer ayrıca oyuncu koruyucularının ve – Koruyucular, yasal teklifleri desteklemek ve desteklemekle yükümlüdür. Ortak amaç, karaborsanın gücünü azaltmak ve oyuncular için de güvenli olmayan yasa dışı sağlayıcılarla mücadele etmek olmalıdır. Örneğin lisanslı kumarhaneler, kumarın iyi kazanacağı belediyelere ve vergi dairesine vergi ödedi

Temyiz niteliğindeki belgeler

Anne-Katrin Eutin’in belgeleri aynı zamanda politikacılara ve kamuoyuna bir çağrı olarak anlaşılmalıdır, bir araya getirmek ve yasal kumarı herkes için güvenli hale getirmek Oyun salonlarının ve oyuncuların tarafsız, tarafsız bir resmini çizmeyi başardı. Gösteri, önümüzdeki Pazar gününe kadar Hessian Radio medya kütüphanesinde mevcut olacak. Gerçek bir içeriden ipucu, çünkü zaman ayırmaya değer.

Benzer gönderiler

400 400 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.