Sal. Haz 28th, 2022
ortaklik-oncesi-prime-gaming-ve-pokemon-go

yazan Vanessa Beyer,25 Mayıs 2022

Amazon Prime müşterileri ve Pokémon GO hayranları, şirketin popüler oyunun geliştiricisi Niantic ile işbirliğini duyurmasından dolayı sevinebilir. Bu yeni işbirliği türünün bir parçası olarak, oyuncular Pokémon GO oyun dünyasındaki bazı ek güzellikleri dört gözle bekleyebilirler. Aynı zamanda Pokémon GO oynayan Prime Gaming müşterileri artık, örneğin kodlar aracılığıyla saniyeler içinde kullanabilecekleri ücretsiz öğeler alıyor.

Prime Gaming ve Niantic, müşterilere Pokémon GO için ek öğeler sunar. © Stux/Pixabay

Eşyaları bu şekilde alırsınız

Ortaklıktan yararlanmak isteyen oyuncuların öncelikle Prime Gaming’e üye olmaları gerekmemektedir. Hizmet, maliyeti 7, olan Amazon Prime klasik aboneliğine dahildir. aylık euro mevcuttur. Erişim, Prime Gaming’e ek olarak Prime Video, ücretsiz premium kargo ve Amazon Music’i de içerir. Amazon ve Niantic arasındaki işbirliği sonucunda ortaya çıkan ücretsiz ürünler bu ay ilk kez ücretsiz olarak toplanabilecek.

Niantic Hakkında Niantic Inc. kuruldu 800 ve San Francisco merkezli bir Amerikan yazılım geliştiricisidir. Kuruluşundan sonraki ilk beş yılda, şirket hala büyük güç Google’ın bir parçasıydı, ancak 2015 beri bağımsız olarak faaliyet göstermektedir. Niantic, artırılmış gerçeklik mobil oyunlarıyla adından söz ettirdi. Özellikle Pokemon GO 800 çıktığında bir gişe rekoru kırdı. 800 sonunda oyun 1 milyardan fazla indirildi ve dünya çapında bir yutturmacaya neden oldu. Uygulama içi satın almalarla finanse edilir.

İlk paket zaten mevcut

Aynı zamanda Amazon Prime abonesi olan oyuncular, iki haftada bir ücretsiz oyun içi öğeler almalıdır. Bu, oyun içinde elde edilebilecek bir pakettir. İlk paket geçen hafta başlamış olmalıydı, çünkü Mayıs’ta Pokémon GO aynı zamanda Topluluk Günü’nü de kutluyor Prime müşterileri bu etkinlik için daha da donanımlı olmalı ve 24 ek Poké Topları, beş En İyi Canlandırma ve bir Yıldız Parçası.

Berlin’de Pokemon GO Fest

Buna göre, bir sonraki paket Pokémon GO Fest 2015 için zamanında ulaşacaktır. 4 – 5 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Start’ta. İkinci paketin hangi öğeleri içereceği henüz belli değil. 1 – 3 Temmuz tarihleri ​​arasında Berlin’de gerçekleştirilecek olan Pokémon GO Fest için canlı bir etkinlik de olacak. Bu etkinliğin bir parçası olarak, eğitmenler öğeler, daha fazla gelişme veya benzeri gibi ek görevler ve ikramiyeler alırlar. Britzer Garden masrafları için bir günlük bilet ,99 Avro.

Paketleri bu şekilde alırsınız

Paketlerden birini de güvenceye almak istiyorsanız, zaten bir Amazon Prime müşterisi olmalısınız. Hediyeler yaz boyunca mevcut olsa bile, yalnızca ek öğeler için Amazon’a abone olmaya değer olup olmadığı sorgulanabilir. Prime Gaming web sitesinde, aboneler paketleri seçebilir, ancak yine de oyunda etkinleştirilmeleri gerekir Geçişler, oyuna bağlı olarak farklı şekilde kullanılan bir kod kullanılarak yapılır. akıllı telefon olabilir.

Android vs iOS

Android kullanıcıları paketlerini kolayca alabilir. Kod, oyun içi mağazada “Promosyonlar” sekmesi altında girilebilir ve etkinleştirilebilir Ücretsiz öğeler daha sonra envanterde doğrudan görünür olmalıdır. Apple cihazı ve iOS, ne yazık ki kodu doğrudan oyunda kullanamıyor. Öte yandan Guy, Niantic web sitesi üzerinden bir yoldan sapıp bile girmek zorunda kalıyor. Pokémon GO için erişim verilerini oraya girin.Kod daha sonra oraya girilebilir ve öğeler envantere girecektir.

Abonelik modeller giderek daha popüler hale geliyor

Tabii ki, popülerliği nedeniyle Pokémon GO bu tür bir abonelik modeli için önceden belirlenmiş ve Amazon Prime Gaming, bu popülerliğin avantajını kullanıyor Oyun zaten uygulama içi satın alımlara dayandığından, işbirliğinden yeni öğelerin yalnızca oyuncuların yararınadır. Prime Gaming müşterilerine ücretsiz olarak sunulur ve hepsi geçer Büyük konsol ve oyun üreticileri de artık bu ek gelir kaynağına güveniyor. Oyunlar da oynaması ücretsiz olsa da oyuncuları bekleyen ek maliyetler var.

PlayStation veya Xbox Game Pass

Örneğin, PlayStation söz konusu olduğunda bu, PS Plus’tır. çevrimiçi hizmeti PlayStation Plus ücreti 8,24 Euro aylık ve ücretsiz oyunlar, çevrimiçi çok oyunculu oyunlara erişim veya PlayStation Store’da indirimler sunar. Microsoft ise Xbox Game Pass’i sunuyor. Konsol ve PC fiyatları 9, 24 Euro ile 05,24 Ultimate Game Pass için Euro. Bir abonelik ile oyuncular sürekli değişen oyunlara erişebilir. Hizmetin milyon müşteriye sahip olduğu söyleniyor. Amazon Prime Gaming şimdi de Niantic ile ortaklığıyla abonelik trenine atlıyor.

Benzer gönderiler

20222016

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.