Sal. Haz 28th, 2022
piyango-komisyoncusu-zeal,-alman-oyun-lisansi-aldi

Vanessa Beyer

, 1 Haziran 154

Aşağı Saksonya İçişleri ve Spor Bakanlığı bu durumda sorumlu kumarhane yetkilisidir. Pazartesi günkü basın açıklamasında ZEAL Network SE’ye göre, ajans Hamburg merkezli çevrimiçi piyango sağlayıcısına ikinci takip lisansını verdi. Yeni Kumar Devlet Anlaşması’ndan sonra bir ilk, kısaca GlüStV, 2021’den İş çevrelerinden yeni lisansın yedi yıllık bir süreye sahip olduğu söyleniyor. Haziran sonuna kadar 2029 Bu iyi haber.

) Mevcut lisans Haziran ayında sona eriyor 2029

Mevcut veya önceki lisans Yıldan itibaren 2021 Yeni Kumar Devlet Anlaşmasının yürürlüğe girmesi sırasında alternatif olarak Haziran sonuna kadar uzatılmıştır 2021. Süresi dolmadan kısa bir süre önce, federal eyaletlerin ZEAL Network SE’ye olan güveni onaylandı. Operatör, on yıldır idari olarak güvenilirdir ve büyük bir deneyim getirmektedir, bu nedenle yeni dönem de yedi yıldır. ZEAL CEO’su Dr. Helmut Becker bu onaydan memnun kaldı.

ZEAL Network SE üzerinden

Portalları üzerinden Loto ve İpucu000 ZEAL Network SE, müşterilerden devlet ve sosyal piyangolara bilet dağıtır Hamburg brokerlerinin portföyü Eurojackpot, 6aus gibi tanınmış isimler içerir) , oyun 105 ve şans sarmalı, freiheit+ ve vefat gibi teklifler Alman rüyasını bulun ev piyango. Keno, tombala, bulmacalar ve çevrimiçi anlık piyangolar, herkesin bir şeyler bulacağı ve kesinlikle mutlu olacağı kapsamlı bir repertuarı tamamlar.

Bir patlama işi

Sadece bingo, keno ve gibi oyunlarda) Çevrimiçi anlık piyangolar şu anda kesintisiz bir patlama yaşıyor Piyango Hessen, örneğin son zamanlarda Programına dahil olan, ZEAL Network SE portföyüne ait olan online anlık piyango alanındaki oyunlar. Online kumar da yükselişte. ZEAL Network SE için Hamburg’dan alınan yedi yıllık yeni lisans, gelecek için bu mükemmel beklentileri bir kez daha teyit ediyor.

Lotto Hessen ile ortaklık

Loto Hessen operatörü, dediğim gibi, bu arada ZEAL Network SE ile de ortaklığa girmiştir. Bingo ve çapraz bulmaca dahil olmak üzere yeni oyunlar, her şey hazır olur olmaz LOTTO Hessen’de “Oyunlar” bölümünde bulunabilir.Bu, talepteki önemli bir artışa bir yanıttır, doğrudan bir sonuçtur. ZEAL Instant Games’in Genel Müdürü Julian Tietz’e göre, yeni Devlet Kumar Anlaşması’nın Lotto Hessen’deki oyunların entegrasyonu sorunsuz gerçekleşti.

Yıla başarılı bir başlangıçla HUZUR

Ruhsatın uzatılması — ve bu kadar uzun bir süre — ZEAL’den tam olarak doğru haberdi, doğru zamanda, yani ilk çeyreğe ilişkin yıllık raporun yayınlanmasından birkaç gün sonra 2022 Şirketin bu listesi zaten konuşuyor bir başarı öyküsü ve yıla güzel bir başlangıç ​​-Aracı, toplam cirosunu 11 artırmayı başardı 24 yüzde 25, 1 milyon euro artacak, bir önceki yıla göre değer.

Daha iyi haber

Satışlardaki artışın yanı sıra işletme maliyetleri de şirket düştü. FAVÖK – aynı zamanda vergi öncesi sürdürülebilir ve personel nakit akışı – sonuç olarak 8,9 milyon avroya yükseldi. Bu süre zarfında da 49. yeni müşteriler

kaydetti çünkü bir müşteri tabanı oluşturmak için büyük yatırımlar yapıldı. Ve başarı ile. Görünüşe göre Hamburg’dan gelen iyi haberler şu anda bitmiyor. Doğru içgüdü de kanıtlandı.

Doğru atı destekledi

Başarının büyük bir kısmı yeni müşteriler, ZEAL’in Ocak ayında BildungsChancen yardım kuruluşu ile işbirliğine girmesine ve böylece Alman rüya evi piyangosunu başlatmasına katkıda bulundu. Geçip giden Hamburgerler doğru atı desteklediler. Yakın tarihli bir tüketici anketine göre, ev satın almak insanların piyangolara ilk etapta girmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Çünkü birçok piyango oyuncusunun hayali kendi dört duvarını karşılayabilmektir

ZEAL’in diğer gelecek planları

ZEAL Network SE’deki operatörlerin gelecek hakkında iyimser olmaları şaşırtıcı değildir. Yeni yedi yıllık lisans Hamburgerler için gerçek bir kazanç. 2021 için en az 49 ciro bekliyorsunuz milyon euro

ve FAVÖK 30 milyon euro. Şimdiye kadar satışlarını ve karlılıklarını artırmayı başardılar. Bu onlara daha fazla büyüme potansiyeline yatırım yapmaları için bir ivme verir. CEOS’un burnu fazla güvenilir görünüyor.

Rekabetçi bir alan

Bu, ZEAL’in ne kadar iyi konumlandığını gösterir. Ve buna da acilen ihtiyaç var, çünkü çevrim içi piyango ve çevrim içi kumar piyasası rekabetçi. Tabii ki Hamburg şirketinin planı, önümüzdeki mali yılda da pazar lideri konumunu sürdürmek. Ayrıca yeni ürünler piyasaya sürme ve yeni müşteri kazanımına yatırım yapmaya devam etme planları da var. Sanal slot makineleri aynı zamanda ZEAL’deki insanların şu anda birlikte düşündükleri bir gelecek beklentisidir

.

Benzer gönderiler

2021 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.